تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 169648 تاریخ انتشار : 6 آذر 1400

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به پیگیری مکرر مردم و نمایندگان‌ استان گلستان پیرامون سرنوشت موسسه مالی و اعتباری کاسپین، گفت: کارگروه ویژه ای را برای رسیدگی به این پرونده و حل موضوع تشکیل داده‌ایم.

به گزارش بانک مردم و به نقل از ایسنا، سید احسان خاندوزی  پنجم آذرماه در حاشیه جلسه شورای اداری استان گلستان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از حیث بررسی و پیشبرد برنامه ها سفر بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم، اظهار کرد: ضمن معرفی آقای سید حسن ملک حسینی به عنوان مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری اینچه برون از ظرفیت ها و فرصت های موجود در این منطقه بازدید کردیم.

وی با بیان اینکه توافقات خوبی برای طراحی و اجرای طرح جامع منطقه آزاد اینچه برون صورت گرفت، افزود: باید تلاش کنیم با بهره مندی از مزیت های استان برای توسعه زیرساخت ها و فراهم سازی بستر صادرات اقدام‌کنیم.

وزیر امور اقتصادی و دارایی از رایزنی و گفت و گو با وزیر نیرو برای تکمیل پروژه سیکل ترکیبی علی آباد کتول خبر داد و گفت: سالهای طولانی است که این پروژه بدون تصمبم‌جدی به سرانجام مطلوب نرسیده است.

خاندوزی با بیان اینکه با کمک شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی یا همان شستا اقدامات خوبی را در استان گلستان رقم خواهیم زد، ادامه داد: یکی از این اقدامات راه اندازی و تجهیز پروژه دامداری ۶ هزار راسی در استان خواهد بود.

وی از تلاش ویژه برای حل مشکل موسسه اعتباری کاسپین خبرداد و تصریح کرد: کار گروه ویژه ای را برای رسیدگی به وضعیت این موسسه و امکان سنجی قرارگیری در ریل موسسات و بانکهای قرض الحسنه تشکیل داده ایم که به زودی گزارش آن را دریافت و به اطلاع مردم خواهیم رساند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه برای حل مشکل خلیج گرگان نیز هماهنگی میان سازمان محیط زیست و قرارگاه خاتم الانبیا(ص) صورت گرفته است، اضافه کرد: امیدواریم به زودی خبرهای خوب و اتفاقات مبارکی را در این حوزه پیش رو داشته باشیم.

Twitter Google+ Facebook
528 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه