تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 169816 تاریخ انتشار : 13 آذر 1400

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: دکتر محمد مهدی احمدی با تصمیم و راى اعضای هیات مدیره، به عنوان مدیر عامل جدید بانک شهر انتخاب شد.

به گزارش بانک مردم، محمد مهدی احمدی به عنوان مدیرعامل بانک شهر انتخاب شد

در بانک شهر، اعضای هیأت مدیره توسط سهامداران تعیین می‌شوند و سپس اعضای هیئت مدیره نسبت به انتخاب مدیرعامل اقدام می‌کنند و اعضای هیأت مدیره تصمیم به انتخاب احمدی که داماد محسن رضایی هست را به عنوان مدیرعامل بانک نمودند.

وی از سال ۱۳۹۳ تاکنون به عنوان عضو هیأت مدیره موظف بانک شهر و علاوه بر آن معاون ارزی و بین الملل بانک و قائم مقامی مدیرعامل را عهده دار بوده است.

دکتر احمدی ، صلاحیت حرفه ای و عمومی برای تصدی مدیرعاملی بانک و سابقه کار لازم در نظام بانکی ، طبق شرایط و ضوابط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را دارد.

وی مدرک کارشناسی (مشخص نیست چه رشته‌ای) را از دانشگاه شهید بهشتی تهران و مدارک کارشناسی ارشد و دکترای خود را نیز از دانشگاه تهران اخذ نموده و یک چهره با دانش در نظام بانکی کشور شناخته می شود.

چندی پیش مدیرعاملی بانک صادرات به احمدی پیشنهاد شد که وی اعلام کرد در مورد آن استخاره گرفته و با بد آمدن استخاره آن را قبول نکرده است.
گفتنی است سهامدار عمده بانک شهر را شهرداری های تهران ، مشهد ، اصفهان ، قم ، شیراز ، تبریز ، کرج ، قزوین و صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در کنار سایر سهامداران زیر ۱٪ تشکیل می دهند.

Twitter Google+ Facebook
317 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه