تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 169861 تاریخ انتشار : 15 آذر 1400

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور مدیرعامل بانک ملی در این کمیسیون کفت که طبق توضیحات ارائه شده بدهی های دولت به بانک ملی بسیار بیشتر از زیان بانک ملی است.

به گزارش بانک مردم، غلامرضا مرحبا در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه  کمیسیون اقتصادی گفت: در این جلسه نشستی با حضور اعضای اتحادیه فرش دستبافت ایران و نمایندگان بافندگان فرش دستبافت ایران تشکیل شد و ضمن مطرح شدن مشکلات این حوزه بر لزوم حمایت از فرشبافان در زمینه بحث‌های مالیات و بیمه تاکید شد. همچنین در خصوص لزوم تعیین یک  متولی مناسب و دائمی برای فرش ایران  زیر نظر عالی‌ترین مقام کشور گبحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وی افزود: همچنین نشستی با حضور مدیرعامل بانک ملی ایران و برخی مدیران شعب بانک ملی تشکیل شد؛ با توجه به اینکه مدیرعامل  این بانک تازه تغییر کرده، معارفه‌ای هم صورت گرفت و در کنار آن مشکلات، فرصت‌ها و تهدیدات مطرح شد و گزارش مختصری از صورت های مالی و ترازنامه بانک ارائه شد؛ در این جلسه  شد که بانک ملی نیازمند تغییر ساختار است اما دارایی های بسیار عظیم و فوق العاده و نیروی انسانی ارزشمند دارد که اگر درست مدیریت شود و تطابق ساختار با نیازهای روز در آن صورت گیرد اتفاقات خوبی برای این بانک خواهد افتاد.

مرحبا ادامه داد: درباره ترازنامه بانک ملی هم اشاره شد که بدهی دولت به بانک ملی بسیار بیشتر از زیان بانک ملی است و دولت باید به این بانک بسیار مهم توجه بیشتری کند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به بررسی طرح مالیات بر عایدی سرمایه گفت: در این رابطه متنی توسط مرکز پژوهش‌ها تهیه شده بود که مقرر شد در اختیار همه دستگاه‌ها قرار بگیرد و نظرات کلیه دستگاه‌ها مانند بانک مرکزی، اتاق اصناف، اتاق بازرگانی و اتاق تعاون هم گرفته و جمع بندی شود تا در جلسه هفته آینده مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

Twitter Google+ Facebook
226 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه