تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 170757 تاریخ انتشار : 18 دی 1400

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: در شرایطی که بانک‌ها درهای خود را برای پرداخت وام بسته‌اند، بانک‌های معدودی وام پرداخت می‌کنند. کدام بانک‌ها وام می‌دهند؟
به گزارش بانک مردم و به نقل از تجارت‌نیوز، شرایط پرداخت وام توسط بانک‌ها به مشتریان کمی سخت است، متقاضیان دریافت وام بانکی باید شرایط خاصی داشته باشند تا وام دریافت کنند. برخی از بانک‌ها با ارائه طرح جدید شرایط وام‌دهی را آسان‌تر کرده‌اند.
در حال حاضر برخی از موسسات اعتباری و بانک‌ها نیز وام ازدواج پرداخت می‌کنند.

وام ازدواج فوری

برخی از زوجین می‌گویند که برای دریافت وام ازدواج مشکل دارند، در وهله نخست ثبت‌نام در سایت انجام نمی‌شود و در مرحله دوم پس مراجعه زوجین بانک‌ها گفته‌اند که کسری بودجه دارند.
در حال حاضر موسسه اعتباری ملل ۸۳۹ زوجین در نوبت دریافت وام قرض‌الحسنه دارد. متصدیان این موسسه اعتباری می‌گویند که تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در مدت زمان یک تا شش ماه انجام می‌شود.
در این بین برخی از بانک‌های خصوصی نیز بودجه پرداخت وام دارند، متقاضیان باید به صورت حضوری به بانک‌ها مراجعه کنند.

وام با سود کم

بخشی از بانک‌های فعال وام با سود کم پرداخت می‌کنند. اغلب این وام‌ها در قالب قرض الحسنه و با بازپرداخت ۱۲ الی ۳۶ ماهه بوده است.
بانک تجارت اعلام کرده در طرح «نیکان» وام نقدی به افرادی که حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز افتتاح کرده باشند می‌دهد. سود این وام چهار درصد و میزان تسهیلات پرداختی توسط بانک ۵۰ میلیون تومان است که با احتساب سود فرد در پایان دوره باید ۵۲ میلیون و ۱۵۹ هزار و ۹۰۷ تومان پرداخت کند.
مشتریان بانک ایران زمین می‌توانند در طرح «انتخاب» با سپرده‌گذاری پنج میلیون تومان تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام با نرخ سود سالانه ۱۰ تا ۱۸ درصد دریافت کنند.
بانک‌های کارآفرین، رفاه، دی، ملی، شهر، توسعه تعاون،گردشگری، آینده و مسکن وام با سود کم و در محدوده دو الی ۱۴ درصد به متقاضیان می‌دهند.

Twitter Google+ Facebook
170 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه