زمان لیست شدن توکن همستر

  • ۲۰ خرداد ۱۴۰۳
  • 169

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: زمان لیست شدن همستر کامبت سوالی است که بسیاری از علاقه‌مندان به این بازی تپ تو ارن (Tap-to-Earn) جذاب، مشتاقانه منتظر پاسخ آن هستند.

به گزارش بانک مردم و به نقل از بنکر، همستر کامبت (Hamster Kombat)، در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۴ بر بستر تلگرام و پس از هیاهوهای مربوط به نات کوین ارائه شده است.

این بازی به کاربران اجازه می‌دهد تا با انجام کارهای ساده، سکه جمع کنند. در این مقاله به بررسی جزئیات و زمان بندی لیست‌شدن توکن همستر کامبت خواهیم پرداخت تا پاسخی جامع برای این پرسش پیدا کنیم.

زمان لیست شدن توکن همستر کامبت
اینکه همستر کامبت کی لیست می‌شود را بر اساس نقشه راه (Roadmap) منتشر شده در وبسایت رسمی همستر کامبت می‌توانیم متوجه شویم. تاریخ لیست‌شدن توکن آن در صرافی یا صرافی‌های ارز دیجیتال، جولای ۲۰۲۴ است، این در صورتی است که این فرایند با تاخیر مواجه نشود.

همستر کامبت کی لیست می‌ شود؛ زمان لیست شدن توکن همستر

مراقب توکن‌های تقلبی همستر باشید

در روزهای اخیر شایعه لیست‌شدن توکن همستر کامبت در صرافی غیر متمرکز ( Dex) دی داست (DeDust) که یکی از صرافی های شبکه تون است، بر سر زبان ها افتاده است. این موضوع به خاطر تشابه اسمی همستر کامبت با یکی از توکن های قابل معامله در این صرافی، به همین نام (Hamster) است.

بازی تلگرامی همستر کامبت هنوز توکن خود را وارد بازار نکرده است. همانطور که قبل‌تر گفتیم و در تصویر بالا که از صفحه رسمی همستر کامبت است، مشاهده می‌کنید، طبق نقشه راه پروژه همستر کامبت، به احتمال قوی در ماه جولای این اتفاق خواهد افتاد.

پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه از اخبار به‌روز، اتفاقات لحظه‌ای و راهنمایی‌های لازم در رابطه با پروژه همستر کامبت و سایر ایردراپ‌های معتبر عقب نمانید، کانال تلگرامی ایردراپ‌های ارزدیجیتال را دنبال کنید. همچنین کارت‌های کمبو روزانه یا دیلی کمبوهای همستر کامبت و مورس کدهای روزانه را از صفحه اصلی وبسایت ارزدیجیتال می‌توانید مشاهده کنید.

سوالات متداول

تاریخ لیست شدن توکن همستر کامبت چه زمانی است؟

همستر کامبت تقریبا تا یک ماه آینده توکن خود را روانه بازار می‌کند. نقشه راه وبسایت همستر کامبت خبر از لیست شدن توکن خود در ماه جولای ۲۰۲۴ می‌دهد.

توکن همستر کامبت چقدر ارزش خواهد داشت؟

قیمت توکن همستر کامبت درحال‌حاضر مشخص نیست، زیرا این توکن هنوز در هیچ صرافی ارز دیجیتال لیست نشده است. با این‌حال، با توجه به محبوبیت روزافزون بازی همستر کامبت، پتانسیل این توکن برای افزایش ارزش در آینده وجود دارد.

آیا توکن‌های همستر و همستر کوین با همستر کامبت ارتباطی دارند؟

اخیراً شاهد سوءاستفاده‌هایی از عناوین مشابه همستر توسط پروژه‌های دیگر بوده‌ایم که هیچ ارتباطی با بازی همستر ندارند. برخی از این توکن‌ها عبارتند از: Hamster (HAM)، Hami (HAMI)، Hamster Coin (HAMSTR)، Hamster (HAMS)، Hamster Money (HAM)

 

توصیه مهم

توکن بازی همستر کامبت هنوز در جایی لیست نشده و قابل خرید و فروش نیست.

تیم توسعه‌دهنده بازی همستر کامبت هیچ ارتباطی با سایر پروژه‌های مشابه ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

سرمایه‌گذاران باید مراقب کلاهبرداری‌هایی باشند که از نام و شهرت بازی همستر کامبت برای سوءاستفاده استفاده می‌کنند.

 

ثبت دیدگاه

ثبت