تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 44653 تاریخ انتشار : ۷ آذر ۱۳۹۵

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: اظهارات دادستان تهران در مورد کسری سپرده تعاونی اعتبار فرشتگان و دستگیری دو مدیر این تعاونی موجب شد سپرده‌گذاران موسسه اعتباری کاسپین نیز نگران سپرده‌های خود شوند اما کانال تلگرامی این موسسه اعلام کرد جای نگرانی وجود ندارد!

به گزارش بانک مردم، روز گذشته اعلام شد که دادستان تهران جزئیاتی از دستگیری دو مدیر تعاونی اعتبار فرشتگان را افشا کرده است. جعفری دولت آبادی گفت: حسب اعلام بانک مرکزی، تعاونی اعتبار فرشتگان بیش از ۸ هزار میلیارد تومان سپرده‌های مردم را جذب نموده و در حال حاضر ۴۰۰۰ میلیارد تومان کسری و زیان دارد و در این گونه پرونده‌ها، دادستانی با افرادی مواجه است که وجوه خود را با هر هدفی از جمله جذب سود بیشتر به این تعاونی اعتبار سپرده‌اند، اما استرداد وجوه خود را از دادستانی مطالبه می‌نمایند.

دکتر جعفری دولت آبادی اعلام کرد با تشکیل پرونده در دادسرای پولی-بانکی دو نفر از مدیران این تعاونی اعتبار دستگیر و بازداشت شده‌اند.

اظهارات دادستان تهران ابهامات بسیاری را به وجود آورد چراکه تعاونی اعتباری فرشتگان منحل و در موسسه اعتباری کاسپین – که در اسفند ۱۳۹۴ از بانک مرکزی مجوز گرفته – ادغام شده است. با توجه به اینکه موسسه اعتباری کاسپین از تجمیع و ادغام چند تعاونی کوچک و بزرگ – از جمله تعاونی فرشتگان – تشکیل شده، بسیاری از سپرده‌گذاران این تعاونی‌ها و موسسه اعتباری کاسپین نگران آینده سپرده خود شدند.

بسیاری از سپرده‌گذاران موسسه اعتباری کاسپین (آرمان سابق) در تماس با بانک مردم از سرنوشت و آینده سپرده‌های خود سوال می‌کردند و می‌پرسیدند که آیا باید سپرده‌های خود را از کاسپین خارج کنند یا نه؟!

خبرنگاران بانک مردم برای اطلاع از آخرین وضعیت دستگیری دو مدیر تعاونی فرشتگان که در موسسه اعتباری کاسپین ادغام شده و وضعیت سپرده‌های سپرده‌گذاران با مسوولان این موسسه تماس گرفتند اما آنها ارائه توضیحاتی در این باره را به آینده موکول کردند.

تنها افدامی که کاسپین انجام داد نیمچه اطلاعیه‌ای عجیبی بود که در کانال تلگرامی خود منتشر کرد:

از تاریخ ٩۵/٩/٧ کلیه سپرده گزاران تعاونی اعتبار فرشتگان می توانند به هر یک از شعب متبوع خود که مایل باشند مراجعه و نسبت به انتقال سپرده های خود به موسسه اعتباری کاسپین اقدام و دفترچه‌های جدید متعلق به موسسه را دریافت دارند و از خدمات بانکی موسسه کما فی السابق برخوردار باشند.

روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین

به هر حال اگر سپرده‌گذاران فرشتگان تا کنون دفترچه‌های خود را تغییر ندادند می‌توانند با مراجعه به شعب خود این کار را بکنند اما کاس کاسپینی‌ها برای اینکه خیال سپرده‌گذاران خود را راحت کنند اطلاعیه‌ای بهتر و جامعتر منتشر می‌کردند.

کاسپین فرشتگان

Twitter Google+ Facebook
16,038 views
نظرات
 1. امیر یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  موسسه فرشتگان بهترین موسسه است! چشم دیدن این موسسه را ندارند!
  من چهارسال مشتری این موسسه هستم! فقط میخوان با شایعه سازی موسسه ها بزن زمین! مردم بروند در بانک های که خودشون دارند اختلاس های بیشتری انجام میشه سپرده گذاری کنند!
  این خبرها هیچ تاثیری رو شما سپرده گذاران نداشته باشد!مردم حسود زیاد هستند کور بشه. موسسه ای که چشم دیدن نداره

 2. رضا دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  با سلام
  فرشتگان وجود خارجی نداره و حدود ۲ سال پیش منحل شد.
  آقای … تهران به جای صحبت کردن درباره ۵۰۰۰ موسسات غیر مجاز و تعاونی های غیر مجاز ..اومدن درباره یک موسسه منحله که در در موسسه مجاز کاسپین ادغام شده ایراد سخن کرده اند که جای شبهه هست !!!!

  البته مردم متوجه هستند و به همین دلیل بعد از اینکه در شعبه ها حضور پیدا کردن و دفترچه و سپرده هاشون رو تغییر دادند به کاسپین اونجا رو ترک می کردند و اصولا کسی هم نمی خواست سپرده هاش رو ببنده.

  شاید با این خبر بعضی از سپرده گذارها برای گرفتن سپرده مراجعه کنند اون وقت موسسه مطابق ضوابط بانک مرکزی با نرخ سود بانک مرکزی باهشون تسویه کنه و کلی از سودهای پرداختی رو هم از سپردشون کسر کنه که البته راهکار بسیار خوبیه برای خود موسسه و در نتیجه کسب درآمد برای موسسه…

 3. حسین سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  سلام به نظرمن مردم باید به موسسه اعتمادکنند واز اجتماع در شعب این موسسه امتناع کنند چراکه این موسسه ازبانک مرکزی مجوز داره..به خدا اگه مردم یه دفعه به بانک ملی هم مراجعه کنند ودرخواست سپرده هاشونو بکنن بانک ملی هم نمی تونه پاسخگو باشه وکم میاره

 4. فرزاد دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵

  اعتماد میکنیم به موسسه کاسپین.
  نویسندهء این گزارش لطف کنه علامت‌هایی «!» را از گزارشش حذف کنه. چون این گزارش نگارش و گرش مغرضانه داره.
  زنده باد کاسپین و مشتریهاش

 5. میلاد رجبی یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  سلام
  بابا الکی چرا بحران و تشنج ایجاد میکنید..؟؟؟
  همه روزه کلی توی بانک های بزرگ دنیا مدیران بالایی اختلاس میشه ولی با دستگیری مدیران ارشد بانکی بانک به کار روزمره خودش ادامه میده…
  تعاونی اعتباری فرشتگان که در انتهای سال ۹۴ در موسسه اعتباری کاسپین ادغام و مجوز رسمی بانک مرکزی رو هم گرفته و در ضمن موسسه کاسپین عضو صندوق ضمانت سپرده های بانک مرکزی هم شده و جای هیچگونه نگرانی و دلهره نیست..
  تو رو خدا بیاییم یه خورده واقع بین باشییم..

 6. ممدصفاري دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  والا

 7. علی یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  سلام ایناهمش فیلمه همین موسسه به اصطلاح کاسپین ۹ماهه ماسپرده گزاران مظلوم بدرتوس وپیوند والزهراروبه بهانه واهی انتقال اموال ودارایی ها به کاسپین سرکارگذاشته اونوقت چطور یه شبه تمام اموال ودارایی فرشتگان به کاسپین منتقل شده خداداند
  ازقدیم گفتن باهردست بدی باهمون دست میگیری ۲۲ماهه ماروسرکارگذاشتن خداروشکرکه خودشونم گرفتارشدن خداجای حق نشسته

 8. aa یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  خبر مربوطه را از کانال کاسپین حذف کردند!!

 9. علی یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  من که رفتم و دفترچم را عوض نمودم به موسسه کاسپین که مجوز داشته و در سایت بانک مرکزی نام برده شده است.

 10. عادل دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  سلام
  شما کدوم شهر تشریف دارین .ما که اردبیل هستیم فعلا دفترچه مارو عوض نکردن

 11. علی دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  در تهران ولی نگران نباش چون در حال توزیع می باشد با موافقت بانک مرکری

  و در صورت اتمام دفترچه با مهر موسسه کاسپین تایید می نمایند.

 12. میثم سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  من آمل هستم دفترچه ها رو اینجا عوض کردن

  telegram @mgm716

 13. محسن توکلی یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  کاسپین ظاهرا فقط پاسخگوی مشتریان موسساتی است که کسری دارند مانند بدر توس و فرشتگان و حاضر به انتقال حساب ها و پاسخ گویی به مشتریان سایر موسسات از جمله الزهرا نیست و این مشتریان در سرگردانی بسر می برند خواهشمند است منعکس بفرمایید

 14. matin یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  الان جناب آقای دادستان کجا تشریف دارن ؟ لطف کنند و توضیح بدن وضعیت رو و اعلام کنن که دقیقا چه کاری باید انجام بشه . من بعد از رویت نام کاسپین در لیست موسسات مالی مجاز در سایت بانک مرکزی اقدام به افتتاح حساب کردم . حالا هم ۱۰۰ درصد مسئولیت به عهده بانک مرکزی هست چرا که در نامه مورد نظر به صراحت اعلام کرده این موسسات ۵ گانه در هم ادغام شده و کاسپین رو تشکیل داده . الان هم جناب دادستان بیان و عرایضشون رو کامل کنن و دقیق بگن داستان و روند چی هست ؟ امروز همه شعب شلوغ بود .

 15. matin یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  الان هم تقاضا دارم که با جناب دادستان تماس بگیرین ،ایشون حتما پاسخگو هستن و میتونه نظرشون کارگشا باشه و از اغتشاش و شلوغی و بی نظمی جلوگیری کنه . لطفا دادستان محترم اعلام نظر کنن . تکلیف شرعی و قانونی و عرفی مقامات شفاف سازی و بیان واقعیت هست

 16. کامران یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  شفاف یگید سپردهگزاران باید انتقال رو انجام بدن یا موسسه

 17. سپرده گزار کاسپین یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  از مسئولین درخاست داریم که تکلیف مارو روشن کنن من سه ماه هستش کهدر موئسسه کاسپین که زیر نظر بانک مرکزی میباشد حساب باز کردم والان مثه کلاف سردر گم هستم واز طرفی ازدهام مردم باعث شده که پول به مبلغ ۵ملیون بیشتر نمیدن.ایابایستی سرمایه خود را از این مویسسه بیرون بکشیم که این خود مساوی با یه سونامی میباشد

 18. علی یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  من از سپرده گزاران فرشتگان هستم که درکاسپین ادغام شده بابررسی که کردم کاسپین ازبانک مرکزی مجوز داره پس مشکلی بنظرنمیرسه چون دولت تاییدش کرده

 19. مطلع سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  از وقتی بانک مرکزی به کاسپین مجوز داد فهمیدم مجوز بانکها هم چیز بیخودی است.و این مجوزها ارزش و اعتباری ندارند فقط باید به پشتوانه مالی خود بانک یا موسسه نگاه کرد الان بانک…..مجوز داره ولی ضریب کفایت سرمایه ۰٫۳ است ینی به عبارتی صفففففر

 20. ملاحی یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  با سلام و احترام لطفا ادرس تلگرام کانال کاسپین رو لطف کنید

 21. مریم قریشی یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  سلام
  باین مهرها که روی برگه ها زدن این انتقال کافیه؟
  تورو خدا یه خبر قطعی بدهید

 22. مهدی یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  دوستان توجه فرمایید// دیگر موسسه ای به نام فرشتگان و آرمان وجود ندارد..و تمامی این اسامی نام برده به گذشته مربوط می شود///و اکنون کاسپین با مجوز رسمی فعالیت خود را زیر نظر بانک مرکزی شروع کرده است///ت

 23. رضا یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  حمید تهران فر معاون قبلی نظارتی بانک مرکزی درباره مؤسسات مالی مجاز در مورخ دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ گفت:

  تهران فر در پاسخ به این سؤال که آیا موسسه فرشتگان دارای مجوز از بانک مرکزی است گفت: موسسه فرشتگان در موسسه آرمان ادغام شده، اکنون موسسه فرشتگان وجود ندارد بلکه موسسه اعتباری آرمان هست . موسسه مالی و اعتباری آرمان هم اکنون مجوز ندارد ولی تا چند وقت دیگر مجوز می‌گیرد.

 24. رضا یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  کاسپین زیر نظر بانک مرکزی است و نام این موسسه در سایت بانک مرکزی به عنوان پنجمین موسسه مجاز و تحت نظر بانک مرکزی نوشته شده است.چون تمام مسئولیت به عهده بانک مرکزی است پس جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

 25. رضا یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  حمید تهران فر معاون قبلی نظارتی بانک مرکزی درباره مؤسسات مالی مجاز در مورخ دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ گفت:

  تهران فر در پاسخ به این سؤال که آیا موسسه فرشتگان دارای مجوز از بانک مرکزی است گفت: موسسه فرشتگان در موسسه آرمان ادغام شده، اکنون موسسه فرشتگان وجود ندارد بلکه موسسه اعتباری آرمان هست . موسسه مالی و اعتباری آرمان هم اکنون مجوز ندارد ولی تا چند وقت دیگر مجوز می‌گیرد.

 26. مونا یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  لطفا شما هم جوسازی نکنید.اگه پول مردم هم بقول شما خورده باشند اینکه همه بریزن دم در موسسات و پولشون رو بخان نه تنها دردی دوا نمیکنه بلکه موسه بیشتر غرق میشه……..مگنه چجوری یهو یادشون افتاد و اینکه پی اون اعتبار که موسسه پیش بانک مرکزی میزاره پس چیه…

 27. مهدی یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  در مشهد کدام شعبه ها روی برگه سپرده بلند مدت مهر کاسپین میزنن؟
  دوستانیکه اینکارو کردن اطلاع بدن

 28. سعید یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  کذب محض است، من در کانال کاسپین عضو هستم، چنین اطلاعیه‌ای نیست، امتحان کنید
  https://telegram.me/caspian_credit_institute

 29. مهدی دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  سعید جان تا اواسط روز یکشنبه این اطلاعیه بود اما بعدا از کانال حذف کردن.
  این خودش چه معنی میده مشخص نیست.
  در ضمن دوستانیکه سپرده بلندمدت دارن و مهر زدن اغلام کنن کدام شهبه ها اینکار و کردن

 30. amir سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  شعبه فاطمی تهران…هم دفترچه را به کاسپین تبدیل میکنه…مهر کاسپین هم روی سپرده های بلند مدت میزنه …..۱۵ میلیون حسب نیاز برداشت کردم مشکلی نبود.

 31. سمیرا سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  ۱۵ ملیون رو یک دفع برداشت کردین یاتعداد جمع ۳ بار هر بار ۵ تومن ؟

 32. آگاه دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  بر اساس تماس تلفنی با ناظر پولی بانک مرکزی :
  کسانی که در موسسه فرشتگان یا آرمان سپرده گذاری کرده اند بعلت ادغام این موسسات در کاسپین و مجوز رسمی بانک مرکزی ۲۷/۱۲/۹۴) هیچ مشکل و خطری سپرده هایشان را تهدید نمیکند چون کاسپین هم در بورس و هم صندوق ضمانت سپرده گذاران تعهدات خود را انجام داده است .

  خبر دادستانی محترم تهران مبنی بر بازداشت دو مدیر مربوط به پرونده وشکایات قبلی سال ۹۳ و ۹۴ بوده و موضوع تازه و جدیدی نیست .

  ضمنا مشکل بوجود آمده در مورخ ۷/۹/۹۵ در پرداخت پول توسط موسسه کاسپین بعلت هجوم سپرده گذاران با شنیدن خبر بوده که در روزهای آتی رفع میگردد.

  حاشیه :شاید بقولی با این خبر سپرده گذارها برای گرفتن سپرده مراجعه کنند اونوقت موسسه مطابق ضوابط بانک مرکزی با نرخ سود روزشمار ۱۰ درصد باهشون تسویه کنه و کلی از سودهای پرداختی رو هم از سپردشون کسر کنه ترفند خوبیه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 33. بنده خدا دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  ملت فهمیده از چی میترسین آخه….ترس نداره وقتی این موسسه توی فرابورس هست و سهامی عام و دارای مجوز بانک مرکزی و پول داره برای تضمین پیش بانک مرکزی.و عضو صندوق ضمانت سپرده هم هست که مثل ی جور بیمه اس که در صورت ورشکستگی بانک یا موسسه باید پول سپرده گذارها رو پرداخت کنه….در ضمن این موسسه وقتی میخواسته از طرف بانک مرکزی معرفی بشه به سازمان بورس و اوراق بهادار حسابرس قانونی بانک مرکزی کلا حسابرسی کرده و خلاصه حسابرسی توی سایت کدال موجوده

 34. آگاه دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  ۱ – موسسه مالی اعتباری فرشتگان وجود خارجی ندارد و سال گذشته به عنوان شاکله اصلی موسسه کاسپین با این موسسه ادغام شده است.
  ۲- …محترم با این حرف قصد توجه دادن مردم و انحراف از موضوع اصلی را دارند.( بحث اخذ سودهای کلان از سپرده های مردمی و ….
  ۳ – سپرده گذاران فهیم کاسپین در اوایل صبح کمی هیجانی شدند ولی در کمتر از دو ساعت شعب موسسه کاسپین را ترک کردند.
  ۴- در مراجعه به شعبه حتی یک نفر هم درخواست ابطال سپرده نداد.
  ۵- شخصا” مبالغ معتنابهی در این بانک سپرده دارم و کمترین نگرانی از این بابت ندارم.
  ۶-این موسسه تایید بانک مرکزی رو داره و مجاز هست.

 35. میلاد دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  دوستان عزیز موسسه کاسپین که متشکل از چند تعاونی اعتبار از جمله فرشتگان میباشد دارای مجوز نهایی از بانک مرکزی هست و هیچگونه مشکلی برای مردم بوجود نمیاد از طرفی این موسسه جز موسساتی هست که به صندوق ضمانت سپرده ها پیوسته ،همین الان اگر همه مردم هجوم ببرن در بانک ملی پولشون بخوان اونم نمیتونه جواب همه رو بده….

 36. احسان دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  مگر با تعویض دفترچه و سپرده هایی که با اسم فرشتگان هستند به کاسپین، ضرر و زیان هنگفت ۴۰۰۰ میلیاردی جبران میشود؟!!!
  این ۴۰۰۰ میلیارد با سوء مدیریت تعاونی فرشتگان از بین رفته و بالاخره یک روز گریبان گیر سپرده گذاران آن تعاونی میشود و در نهایت این سپرده گذاران هستند که متضرر میشوند.
  تنها در صورتی میتوان گفت که این ۸ تعاونی با هم ادغام شده اند که کلیه اموال و دارایی هایشان به کاسپین منتقل شود و کلیه شعب هر ۸ تعاونی به هم لینک شوند که با شرایطی که بدرتوس و الزهرا و پیوند و حالا فرشتگان دارند بعید به نظر میرسد که ادغام نهایی شود.

 37. علی دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  به سایت کدال سازمان بورس مراجعه کنید بانک گردشگری به ازای هر سهم صد تومنی صد و هشتاد تومن زیان داره. ملت و صادرات همینطور….
  اینم لینک اش:

  http://codal.ir/Reports/Attachment.aspx?LetterSerial=TbsSUPvvJMaHiBIbw03rPQ%3d%3d&dev=1

 38. امیر دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  دوستان الان فقط موسسه کاسپین داریم که اون هم مجوز بانک مرکزی دارد. نگرانی بابت چیست؟ اگر مدیری هم اختلاس کرده تازه میشه مثل دهها فرد دیگر مشکل کجاست که اینقدر همه هول شدن

 39. reza دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  واقعا جای تاسف است که هیچ هماهنگی بین سیاستهای برخورد باموسسات وجود ندارد یکروز بانک مرکزی از عدم مجوز موسسه ای سخن به میان می آورد و مردم دچار نگرانی میشوند و بار دیگر دادستان ورود به موسسه ای که چند ماه پیش ادغام شده و موسسه جدیدهم مجوز گرفته در باب کسری می نماید من واقعا نمیتوانم این موضوع را درک کنم……. چرا این مردم چه گناهی دارندلطفا یک مرجع مشخص را اعلام نمایند تا مردم با مراجعه به آن از موسسات و عملکرد آنها مطمئن و با خاطری آسوده سپرده گذاری کنند

 40. علی دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  برای موسسات دار مجوز از بانک مرکزی مشکلی پیش نمیاد.
  لیست موسسات دارای مجور از بانک مرکزی از صفحه زیر دانلود کنید:
  http://cbi.ir/simplelist/1541.aspx

 41. مجيد دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  هیچ مشگلی نیست فقط دفترچه رو ببرید یا مهر یا به نام کاسپین تعویض نمایید

 42. مجتبی دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  هدف جناب ….از مطرح کردن این بازداشت و اعلام این اعداد و ارقام چی بوده ، خدا میدونه … اما این جز جوسازی و استرس برای سپرده گذاران هیچ چیزی رو مشخص یا حل نکرد. سپردگذار محترم اجازه ندیدم این اتفاق همنطور که دوست عزیز گفت باعث ایجاد سونامی خروج از موسسه بشه که این اتفاق دودش توی چشم همه ما خواهد رفت و آقایان به هدفشون خواهند رسید..

 43. سرانی دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  سلام دوستان انقدر جو سازی نکنید موسسه کاسپین هیچ مشگلی نداره و فرشتگان ادغام شده و وجود خارجی نداره این مطلب که گفتن مال قبل مجوز بانگ مرکزی بوده الان تمام شعباب با قدرت دران کارسپرده گذاران انجام میدن بعدم کاسپین هم عضو بورس هم صندوق ضمانت سپرده ها که خودش دولتی پس لطفا دشمنان مموسسه جو ندهن

 44. سپرده گذار دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  هیچکدام از ۸ تعاونی هنوز ادغام نشدند و اموال و دارایی هایشان انتقال نیافته چون اگر منتقل شده بودند موسسه کاسپین جوابگو سپرده گذاران بدرتوس و الزهرا و پیوند بود اما حالا که هیچ کاری برای سپرده گذاران این سه تعاونی ورشکسته نمیکند قطعا حالا هم که فرشتگان دچار زیان شده به غیر از تعویض دفترچه ها هیچ کاری برای آن نخواهد کرد.
  پس اگر هنوز فرشتگان پول میدهند بهتر است بگیرید چون با هجوم سپرده گذاران هر روز نقدینگی اش کمتر میشود

 45. علی دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  آقایون چرا وبه دلیل دروغ و شایعه پخش میکنید موسسه فرشتگان وارد موسسه کاسپین شده و قبلا منحل شده کاملا رسمیه و زیر نظر بانک مرکزی اصلا جای نگرانی نیست

 46. علی دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  مدیرایه بازداشتی برای بدر توس و پیوند و الزهرا بودند نه فرشتگان فقط چون قبل از تشکیل موسسه کاسپین فرشتگان متقب. پرداخت بدهی اون موسسات بوده این مسایل مطرح شده

 47. علی دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  مدیرایه بازداشتی برای بدر توس و پیوند و الزهرا بودند نه فرشتگان فقط چون قبل از تشکیل موسسه کاسپین فرشتگان متقبله. پرداخت بدهی اون موسسات بوده این مسایل مطرح شده

 48. محسن دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  مدیران بازداشتی فقط ماله فرشتگان و بدرتوس هستن جهت اطلاع

 49. ايمان دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  سلام اینها الکی شلوغش کردن هیچی نیست مردم الکی سپرده هاتونو بر ندارید

 50. رضا دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  این آقا…..تهران نتوانسته مسله خوب توضیح بده اون ووتا مدیر مال بدر توس که قبلا بنام فرشتگان تبلو زدن بودن وگرنه فرشتگان ادغام شده تو کاسپین الکی جو میدن

 51. M دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  دوستان نگرانیتون بی مورده بنا به دلایل زیر
  اول اینکه موسسه کاسپین مورد تایید بانک مرکزیه و اگر هر اتفاقی بیوفتد با ضمانت نامه و نقدینگی که دست بانک مرکزی دارن پول ها عودت می شه
  دوم اینکه اقای …..که برای توضیحات دستگیر شدند به همراه پسرشون کلا ۵درصد از سهام کاسپین را دارند
  سوماینکه تمامی بانکهای دولتی و خصوصی کسری بوجه و بدهی دارند
  چهاراینکه از تمام بانک ها از جمله ملی و ملت هم مدیرانی قبلا دستگیر شدن
  و از همه مهمتر اینکه قبلا هم برای موسسه مالی فرشتگان در سال ٨٩همچین اتفاقی افتاد البته بازهم به علت نا اگهی مسئولین و در ان زمان هم در کمترین زمان موجودی کل افراد را عودت داد و به سرعت رفع مشکل کرد
  بنده خودم حدود ۵سال مشتری شونم
  با وجود جواز از بانک مرکزی و ضمانت نامه مالی و نقدی٣٠٠٠میلیاردی نزد بانک مرکزی نگرانی بی مورده وتجمع بی خود در اطراف شعب فقط باعث نگرانی و استرس بیجا برای خودتان می باشد

 52. reza دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  فرشتگان ۱۸ ساله داره کار میکنه وخدا رو شکر مشکلی نداشته الان هم وجود خارجی نداره و در کاسپین ادغام شده و مجوز بانک مرکزی رو داره و جای هیچ نگرانی نیست.

 53. نويد دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  این چه شایعه ای هست که درست کردن آخه چرا با آبرو موسسات بازی میکنن یکی جواب گو باشه اگه یکی بخاطر این شایعه طوریش بشه کی جوابگو هست ! ملت با شنیدن خبر نتونستن خواب درستی داشته باشن و تا صبح فکر و خیال کردن….

 54. علی دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  من دفترچه جدید کاسپین گرفتم و گفتند که بزودی سپرد ها هم تعویض میشن..بنابر این مشکلی نیست ..من در َضمن با بانک مرکزی تماس گرفتم و گفتند مشکلی نیست

 55. فرهاد دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  موسسه کاسپین مجوز بانک مرکزی رو داره ۰ اینا همش ترفنده سوداتونو کسر کنن به ۱۰ درصد

 56. علی دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  کاسپین. همان فرشتگان. است فقط. نامش عوض شده کسانی. که. سپرده کرده اند بخاطر اختلاف. سود قانونی در بانک های کشور با این موسسه که تا ۱۳ درصد میشود از اول باید فکر اینو میکردند. وقتی سود بلند مدت بانکها ۱۵ درصد است این موسسه سود کوتاه مدت روز شمار آورد . ۲۸وحتی. بیشتر از این پرداخت میکند حتما شبهه ای دارد از کجا میخواهد. این اختلاف. سود را جبران. کند یا باید دلالی و کار غیر قانونی کند یا… باید از همان. اول بیشتر دقت وتفکر کرد

 57. سپرده گذار دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  بحث ورشکستگی هیچ ارتباطی به داشتن یا نداشتن مجوز از بانک مرکزی ندارد و درضمن اگر بانک یا موسسه ای دچار ورشکستگی شود بانک مرکزی نهایتا تا ۱۰۰ میلیون تومان رو تضمین میکند که آن هم به صورت بلند مدت و قسطی میباشد و مبالغ بالاتر بستگی به خود موسسه دارد که بتواند تامین کند یا خیر!
  اگر تعاونی فرشتگان هنوز پول پرداخت میکند و پولی برایش مانده هرکسی که میتواند هرچه سریع تر پول خود را از تعاونی فرشتگان پس بگیرد زیرا با توجه به تشکیل پرونده در دادسرا و همچنین هجوم سپرده گذاران جهت دریافت پولشان و عدم سپرده گذاری مشتریان جدید با توجه به اخبار منتشره در مورد زیان ۴۰۰۰ میلیاردی فرشتگان قطع دچار بحران مالی شده و در نهایت راه بدرتوس و میزان و ثامن الحجج را پیش خواهد گرفت!

 58. جواد دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  دوستان عزیز از این دست دلخوشیها به ما سپرده گذاران بدر توس هم میدادن که نگران نباشید مجوز داریم مجوز میگیریم ادغام میشیم و هزار کلک دیگه و نتیجش این شد که الان دو ساله پولمونو ندادن
  کار از محکم کاری عیب نمیکنه
  همه برید سپرده هاتون رو بردارید تا خیالتون راحت باشه بعدا اگه دیدید این موسسه راست گفته و مشکلی نداره مجدد سپرده گذاری کنید .
  روزه ی شک دار چرا بگیرید ؟؟؟؟؟

 59. سپرده گذار روز شمار یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵

  نمیدن که مادوست داریم بگیریم

 60. مهراد دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  چرا با موسسات وبانکهای بدون مجوز مثل ثامن الأئمه و بانک مهراقتصاد و وحدت وغیره برخورد نمیشه؟؟ یک بام و چند هواکه میگن،اینه! بنظر میرسه قصد دارن ذهن آگاه مردم رو از چیزای دیگه منحرف کنن! به بهای بدبختی خیلی از سپرده گذارها!!

 61. مال باخته دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  باسلام
  دوستان بنظر شما ۴۰۰۰میلیارد کسری رو کاسپین چجوری میخواد پرداخت کنه, اونم وقتی هنوز پول سپرده گذاران بدر توس و امثالهم که ادغام شدن رو هنوز نداده, پس تا دیر نشده زودتر پولتونو بردارین وگرنه مثل بقیه موسسات باید دو یا سه سال, بلکه بیشتر دنبال پولتون بدوید

 62. سارا دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  وقتی در مشهد موسسه باصطلاح “کاسپین” اقدام به استخدام کارمندانی می کند که صرفا با توصیه و سفارش سرپرستان بکار گرفته می شوند بدون آنکه مدرک تحصیلی مرتبط با امور بانکداری یا حسابداری داشته باشند و یا گزینش های اخلاقی شده باشند. نتیجه اش همین اوضاع نابسامان مدیریتی در امور مالی و بانکداری می شود!!!قابل توجه واحد گزینش بانک مرکزی

 63. سپرده گذار دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  هیچکدام از ۸ تعاونی هنوز ادغام نشدند و اموال و دارایی هایشان انتقال نیافته چون اگر منتقل شده بودند موسسه کاسپین جوابگو سپرده گذاران بدرتوس و الزهرا و پیوند بود اما حالا که هیچ کاری برای سپرده گذاران این سه تعاونی ورشکسته نمیکند قطعا حالا هم که فرشتگان دچار زیان شده به غیر از تعویض دفترچه ها هیچ کاری برای آن نخواهد کرد.
  دادستانی گفت تعاونی فرشتگان بیش از ۸۰۰۰ میلیارد تومان از مردم پول گرفته وحالا فقط ۳۰۰۰ میلیارد از الان باقی مانده!!! چگونه میتواند این زیان را جبران نماید!!! قطعا تاوان آن را سپرده گذاران باید بپردازند
  پس اگر هنوز فرشتگان پول میدهند بهتر است بگیرید تا خیالتان راحت شود چون با هجوم سپرده گذاران هر روز نقدینگی اش کمتر میشود و زنده کردن پولتان مشکل تر خواهد شد! چون هر روز فقط تا سقف ۵ میلیون تومان به هر کس میدهند!!!

 64. حسین دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  با سلام، متاسفانه ملت ایران هر چی میکشیم از جو گیریمون میکشیم، حالا با فرض اینکه یه اختلاسی شده مگه باید برید پولاتونو بردارید؟ مگه در بانکهای دولتی اختلاس نمیشه؟

 65. نازنين دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  جای نگرانی نیست سپرده هاتون رو دست نزنید اینجوری خودتون بانک رو ور شکسته میکنید

 66. سعید دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  با سلام
  دوستان خیالتون راحت باشه و از ازدحام تو شعب بپرهیزید.چرا؟؟؟؟؟؟
  ۱-کاسپین موجوز بانک مرکزی داره و حتما وثیقه و اعتبار داشته که مجوز دادن
  ۲-موسسه جر. صندوق ضمانت سپردها است
  ۳-موسسه سهامی عام و تو فرا بورس است
  ۴-چند وقت پیش حساسبرسی شده و تایید شده
  شما هر بانکی بری و همه بخوان پول بگیرن خوب نمی تونن بدن.مثل روزای آخر سال.
  خونسردیتونو در برابر این اخبار از دست ندید
  یا حق

 67. رضا دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  آقا سه تعاونی بدر توس و پیوند و الزهرا که زیر مجموعه کاسپین هستن دو سال پولی نگرفتن . مسولین خوابند ؟ چرا نمیان مشکل مارو حل کنن . اونا نه تنها حل مشکل نمیکنن بلکه مشکل ساز هم میشن . اقایون بفهمید مردم در فشارن و پولشونو میخوان

 68. ویژه/سپرده گذاران کاسپین و فرشتگان نگران نباشند؛ موسسه اعتباری کاسپین هم مجوز دارد هم پشتوانه دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  http://tnews.ir/news/339475036998.html#%d9%88%db%8c%da%98%d9%87-%d8%b3%d9%be%d8%b1%d8%af%d9%87-%da%af%d8%b0%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86-%da%a9%d8%a7%d8%b3%d9%be%db%8c%d9%86-%d9%88-%d9%81%d8%b1%d8%b4%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%86

 69. رضا دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  فردا همه چیز معلوم میشه

 70. مهران دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  تهش اینه که خورد خورد پولمونو میدن من تو میزانم پول داشتم خورد خورد دادن عادت کردم حوصله نگرانی و از این جور چیزا هم ندارم

 71. شهريار دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  هیچ نگرانی نداره مجوز داره خوب هم کار میکنه مدیران فعلی کاسپین هم از مدیران خوش نام بانکی هستن در ضمن اگر کسی باید ناراحت باشه سپرده گذاران بانک گردشگری خستن که طبق اظهارات بانک زیان نه ماهه ای معادل ١٢۵٠٠ میلیارد ریال داشتن این یعنی بیشتر از دو برابر سرمایه اش زیان کرده

 72. مهدی دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  چرا خواب پریشون میبینید……من فردا صبح میرم‌پولم رو برمیدارم…..این فرشتگان هم رفت قاطی باقالی ها

 73. ناهید رها دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  خاهشن کسی که اطلاع دقیقی داره مارو در جریان بزاره تا از نگرانی در بیایم..بانک اسمش کاسپینه ولی دفترچه ای که دست ما هست اسمش فرشتگانه

 74. منوچهر دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  میتونی بری موسسه و دفترچه رو بنام کاسپین تغییر بدی و هیچ مشکلی هم نیست خیالت راحت

 75. رصا دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

  @BANK1
  🇮🇷🇮🇷🇮🇷
  🇮🇷سپرده گذاران کاسپین و فرشتگان نگران نباشند 🇮🇷

  بر اساس تماس تلفنی با ناظر پولی بانک مرکزی :
  کسانی که در موسسه فرشتگان یا آرمان سپرده گذاری کرده اند بعلت ادغام این موسسات در کاسپین و مجوز رسمی بانک مرکزی ۲۷/۱۲/۹۴) هیچ مشکل و خطری سپرده هایشان را تهدید نمیکند چون کاسپین هم در بورس و هم صندوق ضمانت سپرده گذاران تعهدات خود را انجام داده است .

  خبر دادستانی محترم تهران مبنی بر بازداشت دو مدیر مربوط به پرونده وشکایات قبلی سال ۹۳ و ۹۴ بوده و موضوع تازه و جدیدی نیست .

  ضمنا مشکل بوجود آمده در مورخ ۷/۹/۹۵ در پرداخت پول توسط موسسه کاسپین بعلت هجوم سپرده گذاران با شنیدن خبر بوده که در روزهای آتی رفع میگردد.
  بانک مردم
  @BANK1
  🇮🇷🇮🇷🇮🇷
  #بانک_اول

 76. سحر سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  والله از استرس چند روزه نتونستم زندگی کنم نزدیک ۵۰۰ ملیون پول دازیم اونجا و فقط ۵ ملیون بهمون میدن

 77. مهندس مرتضی ادمی سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  این مورد ۱۳۹۵/۹/۷دهمین طوفانی هست که من دیده ام ولی همیشه اطمینان کرده ام وهمیشه با تدبیر مدیران لایق طوفان بر طرف شده است.
  جا دارد صمیمانه از هیئت مدیره محترم فرشتگان وکاسپین تشکر بکنم .ما شما را شناخته ایم وتنها نمیگذاریم .ضمنا سپاس بنده را از مدیریت محترم شعبه پیروزی آقای ایمان نایب زاده و همکاران بسیار خوبشان به آنها ابلاغ فرمائید .
  برای کاسپین آرزوی موفقیت بیشتر دارم .

 78. am سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  شهبه فاطمی دفترچه قدیمی را با دفترچه کاسپین تعویض و مهر کاسپین را روی شپرده های بلند مدت درج میکنه…من پریروز و امروز حسب نیاز ۱۵ میلیون برداشت داشتم بدون مشکل….متاسفانه جوسازی شده….بزودی رفع میشه.

 79. مهدی سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  منم شعبه فاطمی حساب دارم پول برداشت کردم هیچ مشکلی نداشت

 80. مهدیار سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  یعنی الان موسسه کاسپین برم پول بخوام بهم میدن من حساب داشتم تو این موسسه چندهفته پیشم یمقدار پول بردم حسابمو بیشتر کنم الان دوروزه میرم موسسه بهم پول نمیدن میگن پول نداریم؟برین تا شنبه هفته بعد

 81. علیرضا سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  جناب مهیار شما کدام شعبه حساب دارید وکدام شعبه برای اخذ پول تشریف بردید،چون طبق دستور باید به شعبه خود جهت دریافت پول رجوع کنید،برای هرشعبه جهت رفع نیاز سپرده گذاران روزانه بین ۱_۱/۵ میلیار تومان پول شارژ میکنند وتا سقف۲۰ میلیون تومن به سپرده گذاران پول پرداخت میکنند تا مشکلی برای سپرده گذاران پیش نیاید،واین چیزی که شما میفرماییددور از باور است چون تو هیچ یک از شعبات دیده نشده،حتی بعضی از شعبات پول زیادداشتند که فرستادند به شعباتی که لازم داشتند،لطفا سپرده های خود را باطل نکنید که بعدا با این نرخ نمیتوانید سپرده گذاری کنید ،

 82. ح ک ک دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵

  کاملا مخالف هستم
  امروز شعیه شهرارا بودم و گفتند ۴روز است پول نیامده و
  بالاتر از ۵ میلیون پرداخت نشده است
  امروزهم فامیل درجه ۱ پرسنل برای بستن حساب امده بودند.
  ۱-اگرموسسه مشکل ندارد چرا خودشان حساب را می بندند.؟
  ۲-پول های ارسالی به فرمایش شما به حساب چ کسانی میرود؟؟

  ۳- اگرکسی شکایت کرده لطفا خواهشا راهش را بگوبد ممنون ۹۱۹۹۷۵۲۳۵۴

  شنا هم یه دوسناتنان سفارش کنید ممنون

 83. سمیرا سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  روزی ۵ ملیون میدن

 84. سمیرا سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  نه میدن ۵ ملیون روزی

 85. کوروش سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  من ۶۰میلیون سپرده داشتم رفتم بگیرم گفتن فعلا نداریم برین ماه آینده بیایید هرچی اسرار کردم که پولم نیاز دارم گفتن همینی که هست نداریم

 86. زهرا سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  تشت رسوایی وبی پولی این موسسه دزدم در امد بانک مرکزی چه کاره است من پولمو باید از کی بگیرم

 87. علی سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  من همدانم امروز تنها به سپردهای زیر پانصد هزارتومن پول میدادن ومبلغ بالاتر پول نداشتن بدن هرچی داشتیم رفت رو هوا

 88. ناصر سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  تا چند روز باید صبر کنیم تا به پولمون برسیم

 89. ورشکسته سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  دوستان ساده لوح باید کاری کنیم اولا موسسه کاسپین مثله بانک صادرات که میزان رابر عهده گرفت فقط وکیل موسسه هست و کاری خاص انجام نمیدهد ثانیه خود ریس شعبه گفت که پولی نیست و ورشکستگی رو تایید کرد ایشان فرمودند صبر کنین موسسه کاسپین موسسه فرشتگان رو تحویل بگیره و شاید چندین ماه و سال طول بکشه

 90. فرامرز سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  یکی از مدیران موسسه کاسپین گفت به هیچ وجه سودهای موسسه کاسپین را متقبل نخواهند شد و کلیه سودهای دریافتی برگشت خواهد خورد و ملاک عمل اصل سپرده است و کلیه سودهایتان پرزد و رفت و از اصل سپردها کم میشود باور ندارین پنج شنبه از شعبه بپرسین

 91. ali پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵

  این حرف رو از کجات در آوردی

 92. رضا چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵

  ای دوستان پول پربر

 93. مهدی سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  دوستان اصلا جای نگرانی نیست من خودم امروز با بانک مرکزی تماس گرفتم گفتند سپرده ها ی فرشتگان کاملا تضمین شده است چون در کاسپین ادغام شده وتحت نظر بانک مرکزی است

 94. علی سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  مؤسسات با سپرده های ما کار می کنند. اگر همه یکجا پول و نقدی بخوایم از کجا پروژه هاشونو زودی نقد کنند؟ مؤسسات دیگه هم اینجوری مشکل پیدا کردن. رقابت یعنی این. موفقیت و پیشرفت در قبال مرگ و نابودی دیگران! وقتی ادغام شدن و مجوز بانک مرکزی را دارند، فرصت دهیم هم خودشان و هم ما سود ببریم. هیچ بانکی حتی دولتی نمی تواند نقدی و موجود یکروزه تمام پول سپرده ها را پرداخت کند. انصاف داشته باشیم. این عزیزان با سپرده های ما در پروژه ها و تعاملات زیادی سرمایه گذاری کرده اند.

 95. حسن مركي سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  موسسه فرشتگان بهترین موسسه ایران است
  بهترین مدیریت رو دارد
  متاسفانه اختلاس در بانکها منابع بانک مرمزی رو کم کرده و جبران آن را از موسسات پایین تر باید بکنن
  خدا خیر نده بانی و باعث این مسائل و مشکلات رو که مستقیم خود بانک مرکزی است

 96. م چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵

  سلام بهترین راه اینه که از درخواست پول بدون ضرورت از موسسه تا یک تا دو هفته خودتون کنیم تا زمان محرم همه مشگلات است اینم میگذرد بعضی ها با شغل های حسبی در دولت فکر میکنن توی خونه نشیتن دارن واسه خوانوادش صحبت میکنه نمیدونه با یک حرف اضطراب رو به زندگی مردم میاری خدا ازش نگذره آخه درسته این گونه صحبت کردن

 97. پ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵

  چه جوری اروم باشیم

 98. فربد پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵

  جای هیچ نگرانی نیست. با دریافت دفترچه کاسپین و پرفراژ دفترچه قبلی (فرشتگان) در واقع حساب شما به موسسه کاسپین منتقل شده است. موسسه کاسپین در لیست موسسات مجاز بانک مرکزی قرار دارد. برای اطمینان بیشتر، لینک از خود سایت بانک مرکزی:

  http://www.cbi.ir/page/4118.aspx

 99. رضا پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵

  از کلیه خوانندگان عزیز خواهشمند است هر کی دسترسی راحت تر داره با مراجعه حضوری و یا تلفنی به مرکز موسسه کاسپین واقع در تهران سعادت آباد درخواست نماید به سراسر کشور اطلاعیه اساسی بدهند و همچنین در سایت ها *** اطلاعیه ای بدهند که فکر و خیال مردم را راحت تر کنند *** و مردم دیگر هجوم نیاورند… با تقدیر و تشکر و با کمال احترام تلفن تماس موسسه کاسپین ۰۲۱۲۲۳۴۱۲۹۶ و ۰۲۱۲۲۳۵۳۳۷۴

 100. کشفی یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵

  یکی از شعب فرشتگان در تهران فعلا فقط ۵ میلیون به هر حساب پول میده

 101. امین یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵

  من یکی از سبرده گذاران عمده فرشتکان هستم و تاکنون مشکلی برام وجود نداشته و حتی برای محک زدن خاستم تمامی سبردهام بکیرم با کمال امادگی مایل بودند جای نگرانی نیست

 102. حمید دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵

  سلام

  دوستان هیچ جای نگرانی نیست من همین الان دارم از یه شعبه فرشتگان در انزلی میام و اونجا سپرده بلند مدت دارم خیلی عادی بود و مراجعه کننده ها مثل روزهای قبل یکی ، دو نفر بودن اول با ریس صحبت کردم ، گفت هیچ مشکلی نیست اگر بخواید می تونید سپرده را برداشت کنید و اگر هم نه دفترچه رو بدین براتون تعویض کنن / بردم دفترچه رو تعویض کردن و کلیه مراحل باز کشایی حساب رو با فرم موسسه کاسپین برام پر و مهر کردن ، تازه تابلوی جلو موسسه هم تغییر داده بودن به موسسه کاسپین ، بنظر من که جای هیچ نگرانی نیست من خودم دلنگارن بودم وقتی مراجعه کردم همه چیز عادی بود ، و متاسفم برای کسایی که نفهمیده در این اوضاع اقتصادی حرفی می زنن و مردم رو به دردسر می اندازن ، مشکلی رو که حل نمی کنن باری رو از دوش مردم بر نمی دارن هیچ ، گرفتاری بیشتر می کنن .

 103. حسن دست رسی دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵

  از مشتریان گرانقدر موسسه فرشتگان انتظار میرود جو زده نشوند. بعنوان مشتری موسسات اعتباری اعلام میکنم خیالشان راحت باشد. من تجربه سپرده گذاری در صنندوق های را داشته ام که محلی از اعراب نداشتند مانند صندوق وحدت و موسسه ای به همین نام و این اخری ًثامن الحجج که مدتها درباره انها هشدار داده بودند ولی خوشبختانه با کمی تاخیر به پولهابم رسیدم فرشتگان که کلی خرپولن و ملک و املاک و ارایی بی حد و اندازه دارند. در ضمن کاسپین حداقل شاخه امید جلین آن به گمان من فراتر از هر بانکی اعتبار و نقدینگی دارد و یک سبد پرو پیمان از انواع وامها با بهترین شرایط در ان وجود دارد

 104. یک سپرده گزار سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

  خدا رو شکر که هیجانات خوابید و شعب موسسه کاسپین مثل همیشه کارشون رو ادامه میدن.
  اما یک گله کوچولو: با اینکه تقریباً سپرده های کاسپین دست نخورده باقی موند و فقط تعداد کمی که از قضا سپرده قابل توجهی هم نداشتند حساب هاشونو بستن که قطعاً امروز پشیمان هستند ولی متاسفانه آب رفته دیگه به جو برنمی گرده ولی شخصا به عنوان یک سپرده گزار توقع رفتار پخته تری رو از بعضی از دوستان داشتم که با خویشتنداری بیشتری عمل کنن. هر چند در این میان بعضی از مالباختگان پیوند و الزهرا و … سعی داشتند که هیجانات مردم رو بیشتر کنن که عمدتا دو تا دلیل داشت اول اینکه چشمشون ترسیده و دوم اینکه بعضی هاشون از وضع بوجود آمده خوشحال بودند و جشن گرفته بودند برای اینکه فرشتگان ورشکست شده که خوشبختانه به آرزوشون نرسیدند.
  اما دوستان یک خواهش سعی کنید که در موارد مشابه هیجانی نشید و منطقی تصمیم بگیرید.
  البته این رو هم اضافه کنم که در این وضع هیجانی من موفق شدم سپرده پنج ساله دو تا از سپرده گزاران رو بخرم هم اونا به سپرده شون رسیدند هم من تا چها سال آینده سود خوبی از سپرده های خریداری شده بدست میارم البته هنوز به نام نشده و فروشنده ها ظاهرا قصد انتقال سپرده رو ندارن ولی اولا برگه ها پیش منه دوما برگه ها رو امضا کردند و سوم اینکه فقط مونده که شعبه تغییر نام رو ثبت بکنه. کاش پول نقد بیشتری داشتم.

 105. مهدی سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

  چقدر تابلو خالی میبندی ضایع تو این شرایط همه می خوان پولشونو بردارن ولی کاسپین نداره بده همه نگرانن بعد تو چرت و پرت میگی

 106. امیر سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

  من بر نمیخوام دادم.وقتی تایید بانک مرکزی داره.چند هفته دیگه آخرش درست میشه.اگر سرمایمم رو خارج کنم ی عالمه سود ازم کسر میشه،ریسک میکنم و بر نمیدارم

 107. رضا سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

  بعضیها فکر کردن به خیاله خودشون بقیه مردمو آروم میکنن تا برن سپرده هاشونو یواشکی خارج کنن خبر ندارن همه دنباله پولشون هستن

 108. احمدی سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

  اینقدر چرا چرت پرت می نویسید

  کدوم شعبه الان پول میده

  روزی دو تومن سه تومن دارن پول میدن

 109. امیر سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵

  جناب احمدی من مثل شما بی ادب نیستم ولی حاضرم سپرده تو هر چقدر که باشه بردارم و پولشو نقداً تقدیم کنم.
  نشانی ایمیلم نزد ” بانک مردم ” موجود است.

 110. مصطفی شنبه ۴ دی ۱۳۹۵

  شما اگر راست میگی بیا من ۵۰۰ ملیون سپرده بهت بدم
  ….۰۹۱۲۲۹۱
  اینم شماره موبایلم
  (شماره موبایل نزد بانک مردم موجود است)

 111. ح ک ک چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵

  به من که پرداخت نشده ۴روز منتظرم
  رییس شعیه وجوه را فقط به دوستانش میده

 112. سپرده گذار چندین ساله با مبلغ 300 میلیون سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

  سلام از همه سپرده گذاران خواهشمندم به حرفهای من توجه کنند:
  ۱- چندین ساله حدود ۳۰۰ میلیون سپرده در فرشتگان سابق (کاسپین فعلی) دارم
  ۲- تاکنون به لطف خدا هر ماه همواره سود سپرده هام رو سروقت و با برخورد و خوشرویی کارکنان دریافت نمو ده ام
  ۳- دکتری یکی از رشته های مهندسی و مدرس دانشگاه هستم و همین قدر پول رو به لطف خدا و قطره فطره و با حساب کتاب زیاد جمع کردم و همواره به دقیق و حساب کتابگونه عمل کردن شهرت دارم
  با توضیحات فوق عرض می کنم قصد برداشتن پول از موسسه با مجوز از بانک مرکزی ( فرشتگان سابق (کاسپین فعلی)) رو ندارم. به چندین دلیل:
  ۱- بخش زیادی از نرخ سود دریافتی قبلی نیز خواهد سوخت
  ۲- با توجه به کمبود نقدینگی برداشت این همه پول حتی در بانک های دولتی هم ممکن نیست و در شرایط فعلی اتین موسسه شاید یک ماه طول بکشد
  ۳- این کار یک خودزنی محض سپرده گذاران می باشد. چون وقتی یک سازمان اقتثادی با خروج یکدفعه نقدینگی مواجه شود شدیدا یا خطر ورشکستگی و از بین رفتن تمام سپرده های تمام سپرده گذاران مواجه خواهد شد.
  لذا شدیدا از تصمیمات آنی و احساساتی در کشیدن سپرده ها جدا و جدا خودداری کنید. چون خدایی اش فقط و فقط یک مشتری بانک هستم و از نظر علمی فقط و فقط این کار بصورت ۱۰۰ درصدی به ضرر فقط سپرده گذاران خواهد بود و همه ما را با هم به تباهی خواهد کشاند. حال تصمیم با خودتان:
  کشیدن احساسی تمام سپرده ها و ورشکستگی و تباهی تمام سپرده گذاران و یا
  آرام آران در صورت عدم رضایت طی ماههای آینده و در موقع سررسی سپرده پولهایتان را بکشید
  سپاس و تشکر فراوان

 113. علی سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

  تقدیر میکنم از پرسنل گناباد اصلا اینجا خبری نیست و روز سه شنبه من پول برداشتم از حسابم و پنج شنبم برام کلی چک وصول کردن که واریز به حسابم شده

 114. سید احسان چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵

  از سرمایه ۱۹۸ میلیون تومانی من، مبلغ ۱۹ میلیون تومن رو با وجود بحران به شکل ارقام دو و سه میلیون تومانی در طی هفته ای که گذشت بهم دادن
  ممنون

 115. فاطمه پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵

  به نظر من این دولت باید اجازه حق برداشت سپرده از بانک را بدهد تا چرخه اقتصاد بچرخد و یعنی بانک مرکزی پول مردم را براحتی بپردازد و ملت هم برای چرخه اقتصاد کاری انجام دهند و سپرده گذاران بتوانن با پولهایشان آنچه که دولت تعیین می کند و با برنامه ریزی صحیح انجام شود

 116. احسان پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵

  باسلام عرض ادب ..راهنمایی فرماییدایاکاسپین امیدجلین..هم خطری داردباتشکر..چون بنده چندبارمراجعه کردم انهامیگوین داراییفرشتگان که به کاسپین تغییریافته بامافرق داره ..چندتا کاسپین وجودداره ایامیشه دورقم بانک مرکزی..وملی وجودداشت

 117. اسماعیل رهبری دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵

  با سلام احسان جان تعاونی اعتبار امید جلین هیچ مشکلی برای ندارد
  و قویترین تعاونی ادغام شده در کاسپین میباشد .

 118. على شايگان پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵

  احتراماً یکى از مسؤلین بدون توجه به منافع مردم و نگرانى آنها با گزارشى در مورد موسسه فرشتگان باعث تشویش سپرده گذاران موسسه کاسپین شده است.در حالیکه موسسه کاسپین در این رابطه هیچگونه تقصیرى ندارد، در نتیجه تشویش و نگرانى سپرده گذاران بیمورد میباشد و جاى نگرانى نیست بى شک در چنین شرایطى اگر همه سپرده گذاران جهت گرفتن موجودى خود به شعبات سراسر کشور مراجعه کنند بى تردید حتى بانک ملى و مرکزى نیز جوابگوى آن نخواهد بود.
  در نتیجه عقل سلیم حکم میکند ما سپرده گذاران که در حقیقت صاحبان موسسه میباشیم از دارایى هاى خودمان حمایت و حفاظت نماییم و با دست خودهستى خودمان را به باد ندهیم
  از مراجعه بیمورد به شعب خوددارى و اجازه دهیم مدیران موسسه مشکل پیش آمده را حل و فصل نمایند. امیدوارم همه سپرده گذاران محترم به این نکته مهم توجه نمایند .از کلیه شرکاى خود در این موسسه سپاسگزارم.همچنین از مدیریت محترم شعبه پل رومى جناب خاکى.

 119. امیر فیضی یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵

  خیلی لایک داری جناب شایگان.
  من هم به عنوان یک سپرده گزار از همه دست اندر کاران کاسپین و سپرده گزاران فهیم اون تشکر میکنم.

 120. ali سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵

  داش علی خدا رو شکر وضع خیلی بهتر شده فقط این وسط کسانی که جو گیر شدند و سپرده های به اون خوبی رو بستند حسابی متضرر شدند

 121. زندي دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵

  سپرده گذاران محترم شما فقط با هجوم بی مورد خود به موسسه کاسپین ریسک سیستمی موسسه را بالا می برین و باعث نابودی موسسه با دست های خودتان می گردید . خواهشمندم جهت اینکه موسسه به روال عادی خود برگردد دو الی سه هفته ای کاری به موسسه نداشته باشین تا بحمد الله شرایط دوباره عادی گردد.

 122. reza چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵

  با سلام من یکی از سپرده گذاران بدبخت فرشتگان( کاسپین ) هستم من پول خرید یک اپارتمان را در حساب کوتاه مدت موسسه( ۱۸درصد) سپرده گذاری کردم درحدود ۲۵روزه که یک واحد آپارتمان خریدم تا بعد از ۲۲ سال کار سقفی بالای سر خانواده ام با سه فرزندم باشه حدود ۲۰۰ م رو هم گرفتم و چک هام پاس شده ولی باید حدود ۶۰م دیگه بدم تا آپارتمان رو تحویل بگیرم ولی کاسپین اونو بهم نمیده و میگه باید صبر کنی اخه چطوری ، همه اساسیه خونه توی کارتون گوشه اتاقه و مستاجر جدید هم وسیله هاشو آورده و امروز و فرداست که بیرونم کنند اخ ۶۰م هم برام پول زیادیه نموتنم قرض کنم.لعنت به هر چی موسسه مالی یه خدا بهم رحمکنه باید در کاسپین رو گل بگیرن که نمی تون ۶۰ میلیون بهم بده.

 123. امیر پنج شنبه ۲ دی ۱۳۹۵

  آقا چرا این بانک مرکزی به روی خودشم نمیاره یعنی ما سپرده گذارا از کی باید کمک بخوایم بریم از بانک مرکزیه افغانستان بخوایم بیاد مشکله مارو حل کنه یعنی؟

 124. حسين شنبه ۴ دی ۱۳۹۵

  من همون شعبه نارمک حساب دارم. به جونه تنهافرزندم اصلاًازاین ماجراهاخبرنداشتم تاامروز که رفتم برای افتتاح حساب جدید. چون آخروقت بودگفتن فردا بیا. امروز رییس شعبه بهم گفت که چه خبربوده. الانم همه چی ازتب وتاب افتاده. خداییش نمیدونم چراخیلى ازهموطن هااینقدر عجول تشریف دارن وبدون فکر،عمل میکنن. من بیشتراز ششصد میلیون توحسابم دارم وبیست وششم هرماه هم سودسپرده به حسابم واریز میشه. ماه گذشته چون بیست وششم وبیست وهفتم تعطیل بود، روز بیست وهشتم منتظرواریز سودم بودم که معمولاًحدود ساعت نه صبح واریز میشد. چون ازطریق شماره شبا به حساب یه بانک دیگه من واریزمیشه برام اس ام اس میاد. روز بیست وهشتم حدود ساعت یازده سود ماهیانه به حسابم واریز شد. امروز هم شعبه خیلی خلوت بود. تقریباًبه جزکارمندهاى شعبه کسى دیگه اونجانبود. ازمن خواهش کردن که چون افتتاح حساب جدید یه مقدار زمان بره، اگرمیشه فردا این کار روبکنم. خیلى واضحه که اگرهمه مردم قرارباشه باهرشایعه اى به هربانکى درهرجای دنیاهجوم بیارن که پولشون روبردارن،اون بانک ورشکست میشه. مگه الان چه اتفاقى افتاده که یه سرى از هموطن هامون این کارها رو کردن؟؟؟ خداروشکرکه ظاهراً خیلى از سپرده گذاران فکورانه عمل کردن. انشالله که موسسه هم به همین روند ادامه بده وپول ازحسابهاى سپرده خارج نکنه تاکارانتقال تموم شه. قیافه اونهایی که رفتن وحسابهای بلندمدتشون رو باضرر خالى کردن دیدن داره.

 125. سعیده سادات دخانچی شنبه ۴ دی ۱۳۹۵

  سلام من هم یکی ازکسانی هستم که در فرشتگان سپرده گذاری کردم بعد از مدتی نام موسسه به آرمان تغییر کردو اوایل سال۹۵ نام موسسه به کاسپین تغییر کرد همون زمان دفترچه رو تعویض کردن وبه نام کاسپین دفترچه صادر کردن هیچ چیزی تغییر نکرد وسود مثل قبل به حسابم واریز شده ولی من برای گرفتن عجله نمیکنم وروزهای ۶ به بعد مراجعه میکنم چون روزهای اول شلوغ ووقت گیره

 126. گلی یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵

  عقل سلیم میگه طبق مدارک از جمله دفترچه کاسپین و برگه های سپرده گذاری به اسم کاسپین و تابلوهای بزرگ سردرِ موسسه ها دیگه جای نگرانی نمی مونه.الان هم روزی یک میلیون پرداخت میکنن از سپرده ها پس هجوم بردن مردم مشکل ایجاد کرده.سود سپرده ها هم ک درست واریز شده.خودمون الکی الکی بی علم دردسر درست کردیم برا خودمون.بدر توس و غیره دوسال پیش ورشکست شدن و کاسپین یک سالِ مجوز گرفته پس زمان بردن طبیعیه

 127. رسول یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵

  با سلام، اینکه در این شرایط ما سپرده گذاران باید صبر و حوصله کنیم درست ولی حداقل انتظاری که میره از فرشتگان و کاسپین اینه که واقعا وجدانا رفیق بازی نکنن و حساب دوست رفیق و آشنا و فامیلش رو نبندند و دوم اینکه ی کم از بریز و بپاشای خودشون با اون حقوق و پاداشهای چند صد میلیونی فعلا صرف نظر کنند (ی نگاهی به روسای شرکت ژاپنی بندازند, که وقتی ورشکسته میشن، اول از حقوق و مزایای خودشون میگذرند و…)خلاصه ی کم با غیرت کار کنند، مشکل حل میشه. ما سپرده گذار هم بافرهنگ بیشتر عمل کنیم و هجوم نبریم. ضمنا دم دمای انتخابات ریاست جمهوری، با هجوم به شعب باعث ورشکستگی کاسپین و به چالش کشاندن دولت و بانک مرکزی و نهایتا ناامیدی مردم از روحانی نشویم، لطفا هوشیار باشیم. پرسنل محترم فرشتگان لطفا شایسته اعتماد سپرده گذاران کار کنید. با احترام

 128. ح ک ک چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵

  مناسفانه قوه قضاییه و بانک مرکزی هیج یک نکلیف را روشن نمی کنند بانک مرکزی کاسپین را مسول پرداخت معرفی کرد و موسسه هم پول ندارد . و بانک مرکزی منفعلانه سکوت کرد دادستان محترم هم بعنوان مدعی العموم فقط تا حد اطلاه رسانی دخول کرده است درحالیکه در شعب هموطنانی که هزاران مشکل مالی دارند از دریافت

 129. محمد سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵

  سلام من شنیدم یک کانال در تلگرام درست شده برای سپرده گذاران

 130. شاهین پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵

  سلام. میشه لینک گروه تلگرام سپردا گذاران را بذارید. ممنون

 131. شاهین شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵

  @caspain1234

 132. محمد دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵

  چ خبر ؟

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه