تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 85411 تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مدیر عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران با اعلام بازگشایی نماد پست بانک اظهار داشت: هیچ گره معاملاتی برای نماد این بانک در بازار سهام وجود ندارد.

به گزارش بانک مردم، بازگشایی نماد معاملاتی پست بانک بعد از ماه ها توقف در بورس با دستور ناظر بازار انجام شد.

بر اساس اعلام ناظر بازار نماد معاملاتی پست بانک ایران «وپست» با توجه به عدم کشف قیمت در روز معاملاتی قبل بدون محدودیت نوسان قیمت آماده انجام معامله می باشد و هیچ گره معاملاتی به روی این نماد در بازار سهام وجود ندارد.

آخرین اطلاعات مالی

این گزارش می افزاید : بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت پست بانک که با نماد «وپست» در بازار اول «تابلوی فرعی» بورس فعال است باز می باشد و خرید و فروش روی سهام این شرکت بدون محدودیت انجام می گیرد.

همچنین آخرین وضعیت این شرکت در بازار سهام نیز نشان می دهد «P/E» سهام این شرکت بانکی ۹۳.۵۶ مرتبه و «EPS» آن نیز ۱۸ ریال در آخرین صورت های مالی درج شده است.

سهامداران عمده

 بر اساس گزارش ایبِنا، پنج سهامدار عمده پست بانک، شامل «وزارت اقتصاد با ۵۱ درصد، پرشیان فولاد با ۵ درصد، سازمان خصوصی سازی با ۴.۹۹۰ درصد، صندوق سرمایه گذاری استانی بازارگردانی پست بانک ایران با ۳.۵۳۰ درصد و سرمایه گذاری استانی تهران  با ۲.۵۴۰ درصد» است.

پست بانک

Twitter Google+ Facebook
422 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه