تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 91738 تاریخ انتشار : ۲۸ فروردین ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بررسی آمارهای سال ۱۳۹۶ نشان می دهد بانک های سینا،ملی و کشاورزی ،بیشترین ضمانت نامه را از صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک پذیرفته اند که نشان از توجه این بانک ها به بنگاههای کوچک در سراسر کشور است.

به گزارش خبرنگار بانک مردم، بانک سینا با پذیرش ۴۸ ضمانت نامه به ارزش ۴۸۵ میلیارد ریال، بانک ملی با پذیرش ۲۷ ضمانت نامه به ارزش ۱۹۵ میلیارد ریال،بانک کشاورزی با پذیرش ۱۱ ضمانت نامه به ارزش ۱۶۳ میلیارد ریال و بانک سپه با پذیرش ۱۱ ضمانت نامه به ارزش ۱۴۴ میلیارد ریال ،بیشترین همکاری و تعامل را با صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک داشته اند.

همچنین بانک های انصار، آینده، پاسارگاد و صندوق نوآوری و شکوفایی برای اولین بار در سال ۹۶ از ضمانت نامه های این صندوق برای ارائه تسهیلات به صنایع کوچک کشور استفاده کرده اند.

گفتنی است، صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک تضمین و تسهیل در توثیق تسهیلات اعطایی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری به صنایع کوچک را برعهده دارد.

حداکثر مبلغ ضمانت نامه  صندوق برای پوشش کسری وثایق تسهیلات اعطایی بانک ها  موسسات مالی واعتباری  ،مبلغ ۳۰ میلیارد ریال تعیین شده که تا ۷۰ درضد اصل و سود تسهیلات را پوشش میدهد.

این مبلغ در مناطق کمتر توسعه یافته  ۸۵ درصد اصل و سود تسهیلات را شامل میشود.

 

 

Twitter Google+ Facebook
798 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه