تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 170715 تاریخ انتشار : 17 دی 1400

 

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مرد مجردی در انگلستان برای همسریابی از روش پیام‌هایی شوخ‌طبعانه و شیطنت‌آمیز بر بیلبورد‌های تبلیغاتی استفاده کرد.
به گزارش بانک مردم به نقل از بی‌بی‌سی محمد‌مالک، ۲۹ ساله، با آگهی‌های تبلیغاتی در لندن و بیرمنگام در جستجوی شریک زندگی خویش است.
در این آگهی‌ها نوشته است : “مرا از ازدواج اجباری نجات دهید”.
او می‌گوید: “مخالفتی با ازدواج ندارم اما ترجیح می‌دهم شریک زندگی‌ام را خودم انتخاب کنم”.
تاکنون تلاش‌های این مشاور بانکی ساکن لندن برای باز شدن بختش بی‌نتیجه بوده است. او برای این کار وبسایتی با نشانی اختصاصی findmalikawife.com ایجاد کرده است.
آقای ملک از چند روز پیش که آگهی‌ها را نصب کرده بیش از صد‌ها پیام دریافت کرده است.
او می‌گوید:”هنوز فرصت نکردم همهٔ آنها را بررسی کنم. باید برای این کار وقت بگذارم. فکرش را هم نمی‌کردم این همه استقبال شود”.
محمد‌مالک می‌گوید پیش از استفاده از بیلبورد تبلیغاتی از روش‌های مختلفی برای آشنایی با زنان استفاده کرده است. او می‌گوید:”من پاکستانی هستم، در رسم و رسوم ما یافتن همسر به عهدهٔ خاله‌ها و عمه‌ها و زنان فامیل است اما این روش به درد من نمی‌خورد”.
اپلیکیشن‌های و برنامه‌های همسریابی هم به نظر او “نامناسب و ناجور” بوده‌اند.
تا اینکه یکی از دوستانش به او پیشنهاد کرد چرا برای خودت آگهی نمی‌دهی؟ محمد مالک می‌گوید:”من هم فکر کردم چه اشکالی دارد؟ مگر چه می‌شود؟”
بیلبورد‌های تبلیغاتی او قرار است تا ۱۴ ژانویه بر در‌و‌دیوار شهر باشد. او در این کار از حمایت خانواده‌اش هم برخوردار بوده است، هرچند اعتراف می‌کند” راضی کردن مادرم چندان کار آسانی نبود”.
آقای مالک می‌گوید همسر مورد‌نظر او باید مثل خودش مسلمان باشد و بتواند با “شوخی‌ها و بذله‌گویی‌های” خانواده‌اش کنار بیاید.

Twitter Google+ Facebook
183 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه