تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 170943 تاریخ انتشار : 25 دی 1400

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مدیرعامل شرکت شاپرک از اعمال تغییرات در مبلغ و مدل نظام کارمزد این شبکه از سه ماهه اول سال آینده خبر داد.

به گزارش بانک مردم و به نقل از اخباربانک، مسئولان شبکه پرداخت اعلام کردند که از سه ماهه اول سال آینده، هم در مبلغ و هم در مدل کارمزدهای شبکه پرداخت تغییراتی اعمال می‌شود.

دریافت کارمزد بابت خدمات بانکی در تمام کشور‌ها انجام می‌شود و کارمزد بانک‌های ایرانی جزو ارزانترین نرخ‌های کارمزد در دنیاست. در آبان ۱۴۰۰ بخشنامه مربوط به کارمزد خدمات بانکی (ریالی_الکترونیکی) اعلام شد که براساس آن، برخی تعاریف نسبت به بخشنامه سال ۹۹ تغییر پیدا کرده است.

*بخشنامه بانک مرکزی در سال ۱۴۰۰

*بخشنامه بانک مرکزی در سال ۹۹

 

نشست تخصصی بازنگری در نظام کارمزد شبکه پرداخت و مبارزه با پولشویی و تخلفات شبکه پرداخت (۲۲ دی) در حاشیه نمایشگاه تراکنش برگزار شد.

در این نشست به بررسی چالش‌های شبکه پرداخت و فعالان در این زمینه پرداخته شد که مهم‌ترین چالش شبکه پرداخت از سوی فعالان، موضوع کارمزد، هزینه تامین کارتخوان، کاغذ رسید کارتخوان‌ها و افزایش هزینه‌های فعالان در این زمینه بدون افزایش منابع درآمدی اعلام شد.

دهقان می‌گوید: با مدل کارمزد فعلی، در چند سال آینده حال صنعت بدتر خواهد شد. حجم انبوهی از تخلفات در صنعت ناشی از نظام کار آمد کارمزد است.

مدیر عامل شرکت شاپرک گفت: شبکه پرداخت قلب اقتصاد است. مجموعه حاکمیت پرداخت و بانک مرکزی همسو هستند و انواع و اقسام سناریو‌ها را انجام داده اند و این مسیر در بانک مرکزی در دست بررسی است. تا ۳ ماه اول سال آینده خبر‌های خوشی برای بانک ها، اصناف و psp خواهیم داشت.

Twitter Google+ Facebook
190 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه