تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 63531 تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: معاون اقتصادی بانک مرکزی گفت: شرایط حساسی برای نظام بانکی ایجاد شده است که باید با اطلاع‌رسانی مناسب از این شرایط خارج شویم.

ایبنا نوشت، پیمان قربانی شامگاه گذشته در مراسم رونمایی از تارنمای جدید شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران(ایبِنا) و افطاری پژوهشکده پولی و بانکی افزود: نظام بانکی این روزها در شرایط حساسی قرار دارد که باید با اطلاع‌رسانی مناسب مانع انتشار شایعات درباره بانک‌ها شد و از این شرایط حساس گذر کرد.

وی با اشاره به رشد ۱۲.۵ درصدی اقتصاد ایران در سال ۹۵ افزود: گزارش رشد اقتصادی سال ۹۵ حاکی از آن بود که علاوه بر رشد اقتصادی مناسب در بخش نفت، در بخش غیرنفتی نیز شاهد رشد فزاینده ۳.۳ درصد بودیم که امیدواریم این روند در سال جاری نیز ادامه داشته باشد.

معاون اقتصادی بانک مرکزی خاطرنشان کرد: تحرکات در حوزه صنعت، خدمات و گردشگری بسیار خوب بوده و تحرکات خوبی نیز در حوزه معدن آغاز شده است که امیدواریم امسال شاهد رشد بهتر اقتصادی و اشتغال بیشتر هموطنان باشیم.

Twitter Google+ Facebook
798 views
نظرات
  1. فریب خورده مجوز مشروطی بانک مرکزی دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

    فکر کردم بانک مرکزی ونبال حل مساله و برگرداندن حق مردم است نگو فقط میخواهد با اطلاع رسانی موضوع را حل کند
    من که بعداز مجوز بانک مرکزی به کاسپین و دیدن تابلوی کاسپین پول فروش خانه ام را در این موسسه باختم چه کسی جوابگوست ؟
    بانک مرکزی هزاران بی گناه مثل من را با تله مجوز مشروطی و ستادی به دام انداخت و خانه خراب کرد و فقط به دروغ میگوید اینها در موسسه غیر مجاز کاسپین پول گذاشتن !
    خدا جای حق نشسته

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه