تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 63634 تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: اطلاعات و صورت‌های مالی سال ۱۳۹۵ موسسه اعتباری کوثر نشان می‌دهد که سود هر سهم این موسسه نسبت سال مالی گذشته بیش از ۸۰ درصد رشد داشته است.

برای مشاهده گزارش کامل صرت‌های مالی موسسه اعتباری کوثر در بورس اینجا را کلیک کنید

به گزارش بانک مردم، طبق صورت‌های مالی سال ۱۳۹۵ که امروز در بورس منتشر شده، موسسه اعتباری کوثر در سال گذشته با وجود مشکلات بانکی در سایر بانک‌ها یکی از سودده‌ترین شرکت‌های بورسی در بخش موسسات اعتباری بوده به طوری که این موسسه برای این سال ۱۱٫۱ تومان سود برای هر سهم در نظر گرفته است. این در حالی است که وگوثر برای سال مالی ۱۳۹۴ حدود ۸٫۲ تومان سود برای هر سهم پرداخت کرده بود.

جالب اینکه سود انباشته موسسه اعتباری کوثر نیز بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافته و به ۶۴ میلیارد و ۳۶۸ میلیون تومان رسید.

بدین‌ترتیب موسسه اعتباری کوثر یکی از موفق‌ترین موسسات اعتباری و بانک‌ها در سال مالی گذشته بود؛  این در حالی که اکثر بانک‌ها سودی به مراتب کمتر از کوثر به سهامداران خود پرداخت کرده‌اند.

به گزارش بانک مردم، اخیرا اعلام شده موسسه اعتباری کوثر قرار است با یک موسسه اعتباری (ثامن) ادغام شود و همچنین ادغام با بانک مهر اقتصاد نیز در دستور کار قرار دارد و نهایی نشده است. با توجه به عملکرد مدیران کوثر این موسسسه اعتباری در صورت اتمام ادغام و گسترش شعب قابلیت تبدیل به بانک را دارد و مدیران آن نشان داده‌اند که می‌توانند از سرمایه سهامداران محافظت کنند.

برای مشاهده گزارش کامل صرت‌های مالی موسسه اعتباری کوثر در بورس اینجا را کلیک کنید

Twitter Google+ Facebook
1,408 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه