تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 70620 تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۶
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رئیس کمیسیون اصل ۹۰ گفت: قرار است اعضای این کمیسیون گزارش کاسپین را طی جلسات آینده مورد بحث و بررسی قرار دهند و تقاضای دریافت این گزارش به کمیسیون اقتصادی مجلس ارائه شده است.

 به گزارش بانک مردم، رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: قرار است اعضای این کمیسیون گزارش کاسپین را طی جلسات آینده مورد بحث و بررسی قرار دهند و تقاضای دریافت این گزارش به کمیسیون اقتصادی مجلس ارائه شده است.

داودداوود محمدی با اشاره به پیگیری روند گزارشات مربوط به تخلفات مؤسسات مالی واعتباری در مجلس گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس گزارش جامعی از تخلفات گزارش صورت گرفته در موسسه کاسپین را تهیه کرده بود و این مسئله در زمان خود مورد بررسی قرار گرفت.
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قرار است اعضای این کمیسیون  گزارش کاسپین را طی جلسات آینده خود مورد بحث و بررسی قرار دهند و تقاضای دریافت این گزارش به کمیسیون اقتصادی مجلس ارائه شده است.
محمدی تصریح کرد: کمیسیون اصل ۹۰ می‌کوشد تا گزارش کاسپین را از سایر مناظری که که قابل رسیدگی است، مورد پیگیری قرار دهد.
منبع: بانکر
Twitter Google+ Facebook
914 views
نظرات
 1. سپرده گذار کاسپین یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶

  ممکنه واضح تر توضیح دهید مگه طی اعمال ماده ۲۳۶ پرونده کاسپین شامل تخلفات بانک مرکزی به قوه قضائیه ارجاع نشده بود الان این پاسکاری جدید چه مفهومی داره؟؟ما از نمایندگان محترم و مردمی مجلس انتظار شفاف سازی و در نهایت حمایتشان در جهت رسیدن به حق و حقوق دو میلیون سپرده گذار شامل اصل سپرده + سود طبق قرارداد + هزینه تاخیر و ضرر بلوکه کردن ده ماهه دارائی مردم

 2. شاگرد یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶

  کی پول را مردم میگیرند!!!!

 3. استا یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶

  آنهای که قبل از برج ٩ پارسال تمام پولشان را با اطلاع از رانت خارج کردند
  باید پول را بگردانند و یا مجازات شوند
  نباید همه آور روی سر مردم عادی خراب شود !!!

 4. بی نام یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶

  سید حسن حسینی شاهرودی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران پویا؛
  دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تنها مشکل موسسات مالی و اعتباری موضوع رانت اطلاعاتی سپرده گذاران کلان نبوده و در اعطای وامهای کلان نیز مشکلاتی وجود داشته گفت: از ابتدای شروع روند تسویه بدهی‌ها در این مؤسسات، یکی از مهمترین چالشهای بستانکاران و به تبع آن نهادهای نظارتی، عدم شفافیت در اعلام میزان دیون و تعهدات و ابهام در میزان وثایق و تضامین مأخوذه بوده است.
  وی افزود، برخلاف درخواستهای ارائه شده  تا به امروز گزارشی از تسهیلات گیرندگان از یک موسسه  مالی و اعتباری مشهور و تعاونهای منحله مرتبط با آن به لحاظ میزان  وثایق و ساز و کار تسویه آنها  به کمیسیون اقتصادی ارائه نشده است./تسنیم

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه