تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 80063 تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۶
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:  معاون نظارتی بانک مرکزی با اشاره به برخورد و پیگری قاطعانه این بانک با موسسات غیرمجاز گفت: امروز شاهد آن هستیم که دیگر موسسه غیرمجازی در نظام بانکی وجود ندارد.

به گزارش بانک مردم، معاون نظارتی بانک مرکزی در جلسه ای که صبح امروز در محل ساختمان بانک پارسیان و در جمع مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره بانک ها و موسسات اعتباری برگزار شد، ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان زلزله اخیر، گفت: شبکه بانکی با توجه به مسئولیت اجتماعی خود باید حضور فعالانه ای در حوادثی از این قسم داشته و در فعالیت هایی همچون ساخت خانه های بهداشت، مدارس و … مشارکت داشته باشد.

فرشاد حیدری همچنین از مشارکت و کمک های نقدی و غیرنقدی که تاکنون از سوی شبکه بانکی برای این موضوع ارایه شده است قدردانی کرد.
وی با اشاره به برخورد و پیگری قاطعانه این بانک با موسسات اعتباری غیرمجاز تصریح کرد: در سال جاری برخورد با موسسات غیرمجاز با قاطعیت بیشتری پیگیری شده و امروز شاهد آن هستیم که دیگر موسسه غیرمجازی در نظام بانکی وجود ندارد. در حال حاضر ۹۸ درصد سپرده گذاران تعاونی منحله غیرمجاز فرشتگان وجوه خود را به طور کامل دریافت کرده‌اند و ۲ درصد باقی مانده نیز که عمدتاً سپرده آنها بالای ۲۰۰ میلیون تومان است، هر یک به صورت علی الحساب مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان دریافت کرده اند. همچنین و باتوجه به تأکید مقام معظم رهبری به سران سه قوه درباره ساماندهی موسسات غیرمجاز، سه تعاونی افضل توس، وحدت و البرز ایرانیان نیز به زودی تعیین تکلیف خواهند شد. امید است در آینده و با عملیاتی شدن اصلاحات درنظام بانکی شاهد فعالیت و رقابت سالم موسسات اعتباری و بانک ها در شبکه بانکی کشور باشیم.
منبع: بانکدارن
Twitter Google+ Facebook
793 views
نظرات
 1. مالباخته آ رمان دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  دیگه اینقدر مردم سرکار نزارید یکی میگه درهفته جاری یکی دیگه میاد میگه بزودی هنوز آن کارتهای موسسه ملل سه میلیون تومانی شارژ نشدن بالا اینقدر دروغ به خورد سپرده گزارها ندهید.

 2. علی دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  سلام پس ثامن چی؟کی درست میشه خدایا

 3. امید دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  قرار بودهمین هفته تکلیف وحدت مشخص بشه چی شد برگشت هفته دیگه یا ماه دیگه

 4. سش دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  آقا شما را به هر چه وهر که میپرستید اینقدر با اعصاب نداشته مردم بازی نکنید زودتر تکلیف سپرده گذاران ثامن الئیمه را مشخص کنید کافر که گیر نیاورده اید که بخواهید داخل پرس قرارش دهید تا مسلمان شود اکثر کسانی که داخل این موسسه سپرده گذاری کردند به خاطر اسم مقدسش ووابستگی به جایی که حتی یک درصد هم فکر کلاه برداری نمیکردند.نزدیک ۶ماهه که نه زندگی داریم ونه اعصاب آقایان هم که انگاری ما متجاوزان صهیون هستیم که میبایست متوسل به ارباب ویا کدخدا بشویم تاکنون ودر هیچ دولتی چنین مال مردم خوری در هیچ جایی از دنیا دیده نشده ………..

 5. شسی دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  تسلیت، حقیرترین واژه ای است برای بیان داغی که بر دل نشسته از فاجعه ای که هموطنان شریف کشور را دچار کرده است
  همه خانه ها با سیل، زلزله و طوفان ویران نمی شوند! خانه هایی هستند که با مسدود شدن و تصرف حسابهای سپرده گذاران به یکباره غارت و کل زندگی انسانها خراب می شود و کانون گرم خانواده ها منجر به فروپاشی می شود.
  ای کاش برای خراب شدن چنین خانه هایی هم مسئولان کشور پیام تسلیت و همدردی به مالباختگانی که دو سال است از زندگی ساقط شدند، می دادند!
  خصوصیت زمین لرزه آنست که حداقل یه لرزه کوچک را مسئولان ناخودآگاه احساس می کنند. ولی مسدود شدن دوسال حساب سپرده گذارانی را که تمام سرمایه، دارایی و کل زندگیشان را برای گرفتن چندر غاز سود جهت حیات و بقاء در ام القرای جهان اسلام به موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج یا تعاونی های دیگر سپردند هیچ احساس نمی کنند!
  کدام مسئول کشور می تواند ذره ای تصور کند که شمار زیادی از سپرده گذاران در شرایط رکود شدید اقتصادی و بیکاری و احتیاج به پول، با فروش مأمن و خانه و یا کل زندگیشان تمام دارایی شان را جهت یک درآمد بخور و نمیر در موسسات مالی و اعتباری گذاشتند تا جلوی زن و بچه هایشان شرمنده نباشند!؟
  ای کاش مسئولانی هم پیدا می شدند تا حداقل با سپرده گذاران مالباخته ای که دو سال است تمام دارایی شان را از دست دادند و هزاران پس لرزه را تاکنون تحمل کرده اند ابراز همدردی می کردند…

 6. ل دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  پس ثامن الائمه چی؟چرا ازش هیچی نمیگید؟

 7. سید دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  این کار بانک مرکزی، پاک کردن صورت مسأله بود

 8. ali دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  چرادرمورد تکلیف سپرده گذاران موسسه اعتباری حافظ اطلارسانی نمی شود؟مگربانک مرکزی باعث بسته شدنش وبدبخت شدن سپرده گذارنش نشده؟…

 9. احمد سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

  نوش دارو بعد از مرگ سهراب

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه