تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 80072 تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: معاون نظارتی بانک مرکزی از تعیین تکلیف ۹۸ درصد سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان خبر داد.

به گزارش بانک مردم و به نقل از ایبنا، فرشاد حیدری در جمع مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره بانک ها و موسسات اعتباری در محل بانک پارسیان،  افزود  ۹۸ درصد سپرده گذاران تعاونی منحله غیرمجاز فرشتگان  درحال حاضر وجوه خود را به طور کامل دریافت کرده‌اند و ۲ درصد باقی مانده نیز که عمدتاً سپرده آنها بالای ۲۰۰ میلیون تومان است، هر یک به صورت علی الحساب مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: همچنین باتوجه به تأکید مقام معظم رهبری به سران سه قوه درباره ساماندهی موسسات غیرمجاز، سه تعاونی افضل توس، وحدت و البرز ایرانیان نیز به زودی تعیین تکلیف خواهند شد همچنین با عملیاتی شدن اصلاحات در نظام بانکی شاهد فعالیت و رقابت سالم موسسات اعتباری و بانک ها در شبکه بانکی کشور خواهیم بود.

وی با اشاره به برخورد و پیگری قاطعانه این بانک با موسسات اعتباری غیرمجاز تصریح کرد: در سال جاری برخورد با موسسات غیرمجاز با قاطعیت بیشتری پیگیری شد و دیگر موسسه غیرمجازی در نظام بانکی وجود ندارد.

معاون سیف درباه کمک به مناطق زلزله زده نیز گفت: شبکه بانکی با توجه به مسئولیت اجتماعی خود باید حضور فعالانه ای در حوادثی همانند زلزله داشته و باید در فعالیت هایی همچون ساخت خانه های بهداشت، مدارس و … مشارکت داشته باشد.

Twitter Google+ Facebook
1,083 views
نظرات
 1. صراف دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  چه طور یک مسیول دولتی به این راحتی دروغ میگه کچاپ میشه یعنی چی ۹۸ درصد به طور کامل پول خود را دریافت کردند؟!!!!کسر سود از شهریور ۹۴ از روی سپرده یعنی چه با کدام موسسه مالی اینکار رو کردن که با کاسپین مجوز دار کردن از سپرده ۱۰۷ م من ۶۰ م پرداخت کردن این یعنی پرداخت کامل؟!!!!

 2. کاظمی دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  جناب حیدری مشکل الزهراء را مانند فرشتگان حل کنید تا ما به پولمان برسیم .

 3. احسان دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  …………
  من ٧٨ ملیون میخوام یک ریال ندادن
  عموم٢٣٠ ملیون میخوتد به اونم ندادن
  پس کی جزء این ٩٨ درصده؟
  خواهشا اینقدر دروغ نکین

 4. reza دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  اخه چقدر دروغ؟ واقعا خجالت بکشین،کسی که ۱۹۰ میلیون داشته، ۱۰۰ میلیون بهش دادن، بعد میگین زیر ۲۰۰ کامل پولشونو گرفتن،؟ یعنی واقعا هیچکی تو این نظام نیست جلوی این دروغگوها رو بگیره،؟ چ مملکتی اخه، همش دروغ . با این دروغها واقعا به اصل نظام ادم شک میکنه؟ …………

 5. احمد دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  دروغ میگه ایشون کل پول من ۱۰۰ میلیون بود که در مرحله اول بعد از حذف سود ها و ۱۰ درصد از اصل پول مبلغ ۸۰ میلیون دریافت کردم و در مرحله دوم که قرار بر پرداخت ۱۰ درصد از اصل سپرده بوده نیز ۸ میلیون دریافت شد که در مجموع ۸۸ میلیون دریافت گردید و ۱۲ میلیون از اصل سپرده همچنان بلاتکلیف میباشد.

 6. فریب خورده مجوز بانک مرکزی دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  سلام
  اگه ۹۸ درصد تعیین تکلیف شدند چطور من دو هفته دارم میرم هنوز پرداختی نکردن؟ فقط به چند نفر بوده و طبق نوبت مشخص نیست کی نوبت من میشه ، همچنین خیلی های دیگه که همش میبینمشون…..

 7. مالباخته کاسپین دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  زندگی اون ۲ درصد که نزدیک به ۱۰ هزار نفر میشوند در شرف نابودی است …به دادمون برسید

 8. حمید دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  چرا دروغهای یه……………… را منتشر میکنید.
  اگر ۹۸درصد تعیین تکلیف شدن لطفا همین امروز زحمت اون دو درصد باقی مونده رو هم بکشید.
  لعنت خدا بر …………….

 9. فرخ دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  خجالت دارد که دروغ های مقامات ارشد بانک مرکزی جمهوری اسلامی را در سایت خود نشر می دهید و دریغ از رسانه ای کردن صدای حق طلبانه مردم فریب خورده شما نیز در این خیانت سازمان یافته با این رویه رسالت خبرنگاری سهیم هستید اگر به خدا اعتقاد دارید روز جزایی نیز هست.

 10. شهروند دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  جناب حیدری درود وضعیت سپرده گذاران آرمان (تعاونی وحدت)را مشخص کنید مدت زمان زیادی است که هیچکس پاسخگوی وضعیت موجود نمی باشد.موجب امتنان است به این موضوع نیز رسیدگی فرمایید

 11. peiman دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  ✍️سلام؛ بانک مرکزی سود ۲۲ ماه سپرده های ما را کم میکند و بعد اعلام میکنند که با ۹۸ درصد از سپرده گذاران موسسات فرشتگان تسویه شده است! لطفا این اتفاق را انعکاس دهید که هشت میلیون سپرده گذار سرشان کلاه رفته. اگر ما میدانستیم که قرار است چنین اتفاقی بیافتد قاعدتا پولمان را جایی دیگر سرمایه گذاری میکردیم نه در جایی که پس از دوسال هیچ سودی به آن تعلق نگیرد!

 12. سپرده گذار کاسپین دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  من بخاطره دروغ هایه این شخص میخواهم شکایت کنم
  ایا دادگاه ها ایران اصلا صلاحیت دارن وقتی دستور بگیر دزدان هستن چگونه به این نهاد اطمینان کنیم بنده سپرده گذار موسسه کاسپین هست این موسسه باعث از بین رفتن ارزش پول اینجانب شده هست وهیچ کجا نمیتوانیم شکایت کنیم حتی ماده ۲۳۶ مجلس رو هم دادگاه بای کد کرده به کجا پناه ببریم برای اجرا اعدالت

 13. سپرده دار تعاونی وحدت دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  آقای رئیس جمهور کسی از شما نخواست اسکناس چاپ کنی آقای سیف بدون دلیل پولها و سپرد ه های خودمان را توقیف کرده پول خودمان را میخواهیم نه اسکناس چاپی

 14. ازادی دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  یعنی وافعا مرسی ک هستیم.
  خدایا ما ب چه گناهی اسیر این ظالمین ستمگر شده ایم.

 15. سپرده گزار فريب خورده بانك مركزي دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  چرا اینقدر دروغ میگن به راحتی
  هیچ کسی حتی یه نفر بطور کامل پولشو نگرفته همه علی الحساب یه مقداری گرفتن.

 16. تحقیق و تفحص از تاریکخانه بانک مرکزی 171+236 سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

  دروغگوی وقیح
  همه می دانند که بانک مرکزی سپرده های سپرده گذاران کاسپین مجاز را غارت کرده و مردم را وادار کرده که قطره چکانی سرمایه و اموال خودشان را گدایی کنند قطعا بانک مرکزی کور خوانده زمانیکه رهبری دستور فرمودند که حق و حقوق مردم پرداخت شود و رضایت مردم جلب شود مطمئن باشید ما گوش به فرمان رهبرمان ، مطالبات خویش شامل اصل سپرده و سود طبق قرارداد تا روز تسویه را خواستاریم و از حقمان کوتاه نخواهیم آمد اگر مطالبات سپرده گذاران کاسپین پرداخت نشود یعنی امنیت سپرده گذاری در شبکه بانکی ایران وجود ندارد و هرگز سرمایه گذار خارجی یا فارسی زبانان خارج نشین ، در ایران سرمایه گذاری نخواهند کرد دروغگویان را از بانک مرکزی خارج کنید و افراد صالح و با ایمان جایگزین کنید تا به حقوق مردم احترام بگذارند و اعتماد رفته از شبکه بانکی به مرور زمان بازگردد.

 17. غریبه سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

  تعیین تکلیف !!!

 18. توانایی غارت شده توسط موسسه کاسپین سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

  با سلام و عرض ادب
  آخر تا کی بایستی ما شاهد دروغ گویی در این کشور باشیم. مگر حدیث های فراوانی ما از امامان خود نداریم؟! که اگر فرمانروایان و رهبران جامعه ای به مردمان خود دروغ بگویند، برکت از آن کشور رخت بر خواهد بست! تعجب از این هستم که باز رسانه هایی این دروغ ها را به خورد مردم میدهند!
  من حاصل ۱۵ سال دستریج خودم و همسرم را در موسسه ای که آقای سیف(لعنت الله علیه) مجوزاش را صادر کرده بود، گذاشتم! حالا من این ۴۸۳ میلیون را تا کی میتوانم جمع کنم؟ مگر من چقدر عمر میکنم و توانایی انجام کار در شرایط سخت را دارم؟
  خداوند لعنت کند تمامی کسانیکه سرمایه مردم را خوردند و هر روز در شیپور دروغ گویی خود، میدمند.
  آمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین

 19. مال باخته ارمان وحدت سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

  باتوجه به تأکید مقام معظم رهبری به سران سه قوه درباره ساماندهی موسسات غیرمجاز، سه تعاونی افضل توس، وحدت و البرز ایرانیان نیز به زودی تعیین تکلیف خواهند شد .
  جناب
  اقای حیدری عزیز , کدوم تعین تکلیف؟؟؟
  هنوز موسسه ملل حتی اطلاعیه هم در سایتش نزده و از این موضوع هیچ اطلاعی ندارد.
  چطور متصدی پرداخت اطلاعی از این موضوع نداره ولی معاون بانک مرکزی از پرداخت مطالبات مردم خبر میده؟؟

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه