تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 81459 تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۶
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک قوامین به تازگی از طرح تسهیلاتی فاخر رونمایی کرده است.

به گزارش بانک مردم، بانک قوامین که از زمان روی کار آمدن غلامحسین نتاج به عنوان مدیرعامل طرح های زیادی را به سبد محصولات خود اضافه کرده است به تازگی از طرح تسهیلاتی فاخر نیز رونمایی کرده است.

بر اساس این طرح مشتریان بانک قوامین می‌توانند با افتتاح حساب کوتاه مدت ۱۰ درصدی تنها دو روز بعد از افتتاح حساب تسهیلات با نرخ ۹ درصد از بانک دریافت کنند.

بنابر اعلام شعب این بانک مشتریان می‌توانند به میزان ۸۰ درصد سپرده کوتاه مدت خود تسهیلات ۹ درصدی دریافت نمایند.

به عنوان مثال مشتری می تواند با افتتاح حساب کوتاه مدت ۱۰ درصدی به میزان ۱۰ میلیون تومان تسهیلاتی به میزان ۸ میلیون تومان با نرخ ۹ درصد دریافت کند. ضمانت تسهیلات مذکور نیز همان مبلغ ۱۰ میلیون تومان است که در حساب کوتاه مدت تا پایان پرداخت اقساط مسدود خواهد ماند. به نظر می‌رسد ارائه این طرح تسهیلاتی با استقبال مشتریان روبه‌رو شود.

پیش از این بسیاری از بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری طرح های تسهیلاتی این چنینی را به نرخی بالاتر است میزان سود پرداختی به مشتری پرداخت می‌کردند. یعنی اگر مشتری حساب کوتاه مدت ۱۰ درصدی باز نماید تسهیلات به نرخی بالاتر از ۱۰ درصد به پرداخت می شد.

Twitter Google+ Facebook
13,279 views
نظرات
 1. سعید چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶

  با سلام
  ازآنجایی که بنده خودم سالهاست در بانک مشغول بکارم و از این نوع اطلاع رسانی دروغ به مردم ناراحت هستم ،اجبارا این پیام را نوشتم تا کلیه هموطنان بدانند هیچ بانکی نه پیغمبر است که غم امت را بخورد و نه ملا نصرالدین.
  این هم کلک جدیدی است برای جلب سپرده والا در سیستم بانکی کلیه محاسبات نرخ تسهیلات آنطوری نیست که به مشتری گفته می شود . چرا که در محاسبه نرخ تسهیلات فرمولی است به نام فرمول ارزش آتی و این یعنی وقتی به شما بگویند نرخ تسهیلات ۹ درصد،در عمل نرخ واقعی برای مشتری با توجه به مبلغ و مدت تسهیلات بین نیم درصد تا ۳ درصد به نرخ اصلی ۹ درصد اضافه خواهد شد که در اقساط از مشتری دریافت می گردد.
  بنا به روایات و دستورات اسلامی وقتی شما در یک معامله از گفتن واقعیت و یا اینکه جنس ویا خدمت خود را آنچنانکه هست به مشتری توضیح ندهید به نوعی باعث مغبون شدن مشتری شوید ،این معامله حرام است.
  در ایجا هم این بانک و مدیر محترم در کمال افتخار سر ملت را کلاه میگذارند و رسانه ها هم زحمت میکشند و تبلیغات اون رو انجام میدهندو ملت بنده خدا مثل همیشه از هول حلیم می افتند تو دیگ و در نهایت متوجه می شوند نرخ وام حداقل برایشان ۱۲ درصد محاسبه شده .
  پس لطفا یک کم از چند نفر کارشناس واقعی که طرف ملت باشند نیز استفاده کنید تا این بلای خانمانسوز بانکی ربوی بیشتر از این دامن ما مسلمین به آتش نکشد.
  ممنون از حوصله ای که بخرج دادین و این نظر را مطالعه نمودین.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه