تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 84830 تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۶

 پایگاه خبری تحلیلی یانک مردم: از ابتدای خلق فلسفه مدیریت، مدیری وجود نداشته است که علاقه­ مند به ایجاد سرعت و سهولت در فرایندهای سازمان خود نباشد. چرا که این موضوع باعث ایجاد مزیت­های رقابتی متعددی در بدنه سازمان و ارتباط با ذینفعان می­شود. اما این موضوع به آرزویی دست نیافتنی برای بسیاری از سازمان­ها و برگ برنده­ای برای تعداد کمتری از آن­ها تبدیل شده ­است.

به گزارش بانک مردم، پاشنه آشیل سازمان­ها در این عدم موفقیت،  هدر رفتن زمان در تصمیم­گیری­ها به دلیل عدم دسترسی آنی به داده­ها، وجود فرآیندهای بروکراتیک و پیچیده، مواجهه با خطای انسانی، وابستگی دائمی به سیستم‌های برون­ سازمانی مانند وابستگی به بانک‌ها برای انجام فرآیندهای مالی است.

امروزه تمام شرکت­های پیشرو در دنیا با تکیه بر تکنولوژی‌های نوین، در بستری امن، سریع و ساده با دریافت راهکارهای شخصی­ سازی شده، به مزیت­های رقابتی مناسبی دست یافته ­اند. از آن­جایی که استفاده از خدمات بانکی وجه اشتراک تمام کسب و کارهاست، راهکارهای این حوزه موارد استفاده بیشتر و مهم­ تری دارند.

به عنوان مثال شرکتی مانند CISCO با استفاده از این دسته از خدمات در حوزه مالی، بدون رفت و آمد به بانک، دسترسی در لحظه به اطلاعات حساب­ها، چک­ها و گردش اطلاعات خود دارد. همچنین تمامی پرداخت­های خود به ذینفعان و تأمین ­کنندگان را از طریق نرم ­افزارهای درون سازمانی خود و با دسترسی به حساب­های بانکی، پرداخت می­کند. CISCO از این طریق توانسته­ است با حل یکی از سخت‌ترین، پیچیده‌ترین و حساس‌ترین فرآیندهای سازمان و تبدیل آن به یک مزیت رقابتی، جایگاه هفتمین شرکت برتر فناوری اطلاعات در دنیا را کسب کرده و در یک دهه درآمد خالص خود را به میزان ۲ برابر افزایش داده است. دستیابی به داده­ های آنی ارزشمند، حذف خطاهای انسانی، بالا بردن رضایت مشتریان، کارمندان و ذینفعان نیز از دیگر مزایای استفاده از این سرویس ­ها است. دستیابی آنی به داده­ های ارزشمند، به مدیران  CISCO امکان داده تا تصمیم ­های اثربخش و حیاتی را در زمان مناسب اتخاذ کنند.

در کشور ما نیز کسب و کارهای پیشرو و نوآور در این مسیر گام برداشتند و برای ایجاد مزیت­های رقابتی و ورود به بازارهای بین ­المللی به دنبال این راهکارها هستند. در نتیجه، بازیگرانی در این عرصه شروع به فعالیت کرده ­اند تا این مسیر را هموار کنند. یکی از اصلی­ترین بازیگران ارائه این خدمات، فینوتک است. فینوتک، این امکان را فراهم کرده­ است که کسب و کارها در هر ابعاد و اندازه­ای، بتوانند خدمات بانکی را در محیط ­های نرم­افزاری خود پیاده ­سازی کنند و در نتیجه مانند بسیاری از شرکت­های بزرگ در دنیا، وابستگی خود را به بانک­ها کاهش دهند.

برای اطلاع بیشتر از راهکارها و فعالیت­ هایی که در این حوزه انجام می­شود، می­توانید به آدرسfinnotech.ir  مراجعه کنید.

 

Twitter Google+ Facebook
707 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه