تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 85615 تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بدهی بخش دولتی که بزرگترین بدهکار بانکی است، در هشت‌ماهه امسال ۲۵۴۱.۳هزار میلیارد ریال است که نسبت به آبان‌ماه سال ۹۵ به‌میزان ۲۱.۶درصد و نسبت به اسفندماه سال گذشته ۱۵.۶رشد نشان می‌دهد.

بانکها

به گزارش بانک مردم و به نقل از تسنیم، بانک مرکزی، بدهی بخش غیردولتی را در آبان ماه سال جاری ۱۰۰۶۳٫۳ هزار میلیارد ریال اعلام کرده که به نسبت اسفندماه سال گذشته ۹٫۷ درصد و به نسبت مدت مشابه سال گذشته ۱۷٫۴ درصد افزایش نشان می‌دهد.

در عین حال، بدهی بخش دولتی در دوره مورد بررسی ۲۵۴۱٫۳ هزار میلیارد ریال است که نسبت به آبان ماه سال ۹۵ به میزان ۲۱٫۶ درصد و نسبت به اسفندماه سال گذشته ۱۵٫۶ رشد نشان می دهد.

بدهی بخش دولتی به بانک مرکزی در آبان ماه رقم ۶۳۲٫۸ هزار میلیارد ریال را نشان می‌دهد که نسبت به اسفندماه گذشته ۹٫۸ درصد و نسبت به آبان ماه سال گذشته ۲٫۲ درصد رشد داشته است.

بدهی بانک ها به بانک مرکزی در آبان ماه سال جاری ۱۱۰۴٫۱ هزار میلیارد ریال بود که نسبت به اسفندماه سال گذشته ۱۰٫۸ درصد و نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹٫۴ درصد افزایش یافته است.

میزان سپرده بانک ها و موسسات اعتباری نزد بانک مرکزی در آبان ماه سال جاری به رقم ۱۵۰۶٫۴ هزار میلیارد ریال رسیده که نسبت به اسفندماه ۱۴٫۷ درصد و نسبت به آبان سال گذشته ۱۹٫۵ درصد افزایش نشان می دهد.

سپرده های بخش دولتی نزد بانک مرکزی در آبان ماه رقم ۳۵۳٫۹ هزار میلیارد ریال بود که نسبت به اسفند سال گذشته منفی ۵٫۲ درصد و نسبت به دوره مشابه سال قبل، منفی ۰٫۶ درصد کاهش یافته است.

Twitter Google+ Facebook
1,141 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه