تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 85804 تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۶

 پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: یک کارشناس ارشد بانکداری گفت: بانک‌های ایرانی علاقمندند تا شعبی را در آلمان راه‌اندازی کنند اما متاسفانه بانک‌های درجه یک اروپایی با این بانک‌ها کار نمی‌کنند و بیشتر بانک‌های درجه ۲و ۳ با آنها فعالیت دارند.

به گزارش بانک مردم و به نقل از ایلنا، احمدحاتمی یزد، کارشناس ارشد بانکداری و مدیرعامل اسبق بانک‌های صادرات و تجارت در خصوص اظهارات اخیر رئیس کل بانک مرکزی در دیدار با سفیر آلمان و علاقه‌مندی بانک‌های ایرانی به افتتاح شعبه در آلمان و افزایش روابط با بانک‌های آلمانی اظهار داشت: بانک‌های ایرانی علاقمندند تا شعبی را در آلمان راه‌اندازی کنند.

وی افزود: البته در حال حاضر بانک ملی و صادرات در آلمان شعبه دارند و بانک ایران و اروپا هم در آنجا به ثبت رسیده  که سهام آن مربوط به بانک‌های ایرانی است.

وی با بیان اینکه بانک ایران و اروپا ۴۰ سال پیش تاسیس شده است، افزود: سهامداران این بانک ۴ بانک ایرانی صنعت و معدن، ملت، تجارت و رفاه هستند و قرار است سایر بانک‌ها هم در آنجا شعبه بزنند.

این کارشناس ارشد بانکی افزود: متاسفانه بانک‌های درجه یک اروپایی با این بانک‌ها کار نمی‌کنند و بیشتر بانکهای درجه  ۲و ۳ با آنها فعالیت دارند و هنوز بانک‌های بزرگ برای فعالیت با ایرانی‌ها اعلام آمادگی نکرده‌اند.

Twitter Google+ Facebook
400 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه