تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 85921 تاریخ انتشار : ۱ بهمن ۱۳۹۶

پایگاه خبری نحلیلی بانک مردم: مدیر شعب استان‌های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری بانک ایران زمین با هیات همراه در راستای افزایش ارائه خدمات بانکی و تعامل اقتصادی، از کارخانه نساجی ایران نوبافت اصفهان بازدید کردند.

به گزارش بانک مردم و به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، محمدرضا سبزواری مدیر استانی بانک ضمن بازدید از خطوط تولید این کارخانه با اشاره به پیشینه صنایع در استان اصفهان افزود: این شهر سال‌های متمادی به عنوان قطب نساجی کشور مطرح و قوی ترین رکن نساجی ایران در طول چندین دهه بوده است.

وی در ادامه با اشاره به درگیری‌های صنعت نساجی و مشکلات آن، گرفتاری های موجود را مستقیم مرتبط با خود این صنعت ندانست و معضلاتی همچون قاچاق را از مهمترین مسایل روز اقتصاد و تاثیر گذار در شرایط فعلی بر شمرد.

مدیر استانی بانک ایران زمین در پایان صحبت‌هایش در این جلسه به تشریح ارائه انواع خدمات و همچنین رسالت‌های محیط زیستی بانک ایران زمین پرداخت و ضمن ابراز خرسندی از همکاری با ظرفیت‌های تخصصی صنعت نساجی گفت: امیدواریم با ایجاد و افزایش رابطه متقابل به نحو احسن بتوانیم در جهت رفع بخشی از مشکلات کارخانه گام‌های مثبتی برداریم.

سپس حبیب اله شاه کرمی مدیر عامل کارخانه ضمن خیر مقدم به تشریح تاریخچه کارخانه پرداخت و افزود ایران نو بافت در سال ۱۳۶۰ با مساحتی بالغ بر ۵۰ هزار متر مربع تاسیس شده و این واحد تولیدی قادر به تولید سالانه ۷ هزار تن نخ رنگی و پارچه ای است که به طور مستقیم برای ۲۰۰ نفر ایجاد اشتغال کرده و علاوه بر تامین نیاز های بازار داخلی محصولات خود را به کشور های آسیایی نیز صادر می‌کند.

در پایان این جلسه طرفین بر گسترش روابط فی مابین تاکید کردند.

Twitter Google+ Facebook
400 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه