تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 87721 تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۹۶

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: فین‌تک‌ها، بانک‌ها و استارتآپ‌ها برای افزایش خلاقیت در ارائه خدمات باید بر سبک زندگی مردم تمرکز کنند.

به گزارش بانک مردم  به نقل از ایبنا، «جینا هوی چینگ» درباره اینکه فین تک ها چگونه می توانند به بانک ها در ارائه خدمات بیشتر و مورد نیاز مشتریان کمک کنند، گفت: ارائه خدمات بیشتر همواره نیاز به مجوزهایی دارد که دریافت بسیاری از آنها تاحدودی دشوار است.

وی تصریح کرد: برای خدمات جدید، ابتدا لازم است بین بانک و فین تک ها توافقی به وجود آمده و خدمات مورد نیاز به طور دقیق مشخص شوند؛ این موضوع باعث می شود تا مشتریان به بانک مراجعه نکرده یا مراجعه آنها به شدت کاهش یابد.

طراح اکوسیستم فین تک در سازمان همکاری اقتصاد دیجیتال مالزی با تفکیک افراد جامعه به دو دسته دارای حساب بانکی و فاقد حساب بانکی گفت: وقتی از خدمات بانکی صحبت می کنیم این موضوع دیگر درباره مسائل مالی نیست و باید به هر دو دسته افراد دارای حساب و فاقد حساب بانکی خدمات بدهیم.

هوی چینگ با بیان اینکه فین تک ها باید تمرکز خود را بر روی نیازهای مشتریان قرار دهند، افزود: فین تک ها در حقیقت باید ببینند که مشتریان دیگر به چه نوع خدماتی نیاز دارند و چگونه می توان زندگی را برای آنها راحت تر کرد.

وی توضیح داد: فین تک ها باید به گونه ای رفتار کنند که مشتری از دریافت خدمات راضی و خوشحال باشد؛ به عنوان نمونه هر زمان یک مشتری بخواهد بداند که چه نوع کارت نقدی بانکی متناسب اوست، ربات یک بانک باید بتواند با گفت و گوی برخط با وی، بهترین کارت را پیشنهاد دهد.

طراح اکوسیستم فین تک در سازمان همکاری اقتصاد دیجیتال مالزی با تاکید بر لزوم خلاقیت و رویاپردازی در طراحی خدمات فین تکی، گفت: به نظر من فین تک‌ها باید بر روی سبک زندگی مردم تمرکز کنند؛ سبک زندگی مردم می تواند پایه ای برای ارائه خدمات از سوی بانک ها، فین تک ها و استارتآپ ها در آینده باشد.

هوی چینگ ادامه داد: در حال حاضر بیشتر مردم به ویژه جوانان و نوجوانان تمایلی به حضور در شعب بانک ها ندارند و ترجیح می دهند خدمات خود را از طریقهوش مصنوعی و ربات ها دریافت کنند؛ حتی دریافت خدمات بیمه ای نیز چنین شرایطی را یافته و بیمه ها نیز برای ارائه خدمات و فروش تلاش می کنند تا راحت ترین و آسان ترین راه را برای دسترسی و خدمات به مشتریان بدهند.

Twitter Google+ Facebook
640 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه