تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 88509 تاریخ انتشار : ۲ اسفند ۱۳۹۶

پایگاه تحلیلی خبری بانک مردم: رئیس کل بانک مرکزی گفت: فعالیت صرافی های غیرقانونی که با لفظ قیمت ها را کنترل می کردند، کنترل شد و هیجانات کاذب بازار ارز در حال تخلیه شدن است.

به گزارش بانک مردم، ولی الله سیف پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره نوسانات اخیر بازار ارز گفت: بهترین عاملی که منجر به آرامش در بازار ارز شده، جلوگیری از عملیات خلاف در این حوزه در کشور بود.

وی افزود: بانک مرکزی دستورالعمل هایی را ابلاغ کرده بود که این دستورالعمل ها با اقدامات نیروی انتظامی در قالب برخورد با صرافی های غیرقانونی که با لفظ قیمت ها را  کنترل می کردند، آرامش را به کشور برگرداند و این روند ادامه دارد به طوری که آرامش را همچنان در کشور شاهدیم.

وی افزود: این روند در سه چهار روز گذشته کاهنده بوده و هیجانات کاذب قیمت ارز در حال تخلیه شدن است.

سیف درباره قیمت نهایی ارز در روزهای آینده گفت: اجازه دهید راجع به قیمت چیزی نگویم، نرخ تعادلی برای ارز در هر دوره نشأت گرفته از متغیرهای اقتصادی است.

وی افزود: مهم است در تعادل با متغیرهای بزرگ اقتصادی، این قیمت تعیین شود.

Twitter Google+ Facebook
2,189 views
نظرات
 1. . چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  سیف بدنبال دلار ۴۵٠٠تومان است در حالیکه حداکثر قیمت امروز دلار باید ۴٠٠٠تومان باشد

 2. . چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  موندیم جلوی دلالان رو که گرفتیم حالا چطوری جلوی جناب آقای سیف رو بگیریم از هردو میترسیم.این نرخ مبادله ای ارز هم یواش یواش داره می ره بالا و خطرناک هست.

 3. محمد چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  با توجه به نرخ دلار دولتی که ٣٧٠٠ تومان است، منطقی ترین قیمت دلار بازار د۴٢٠٠ تومان است و امکان ندارد از ۴٣٠٠ تومان عبور کند.
  امیدواریم آقای سیف بحران موسسه مجاز کاسپین را با دادن خط اعتباری مجدد به سپرده گذاران مظلوم کاسپین (فرشتگان سابق) حل نماید و این قضیه هم مثل بحران ارز، مدیدیت شود، مردم هنوز أواره خیابانها و دادسرا و مجلس و …. هستند
  أقای سیف، بیا و مردانگی کن و این شب عید، دل هموطنانت رو شاد کن، الان ۶٠٠ تا ٨٠٠ میلیارد تومان هنوز دست هیات مدیره کاسپین موجود است ، کافیه ١٠٠٠ میلیارد دیگه خط اعتباری اختصاص بدهید تا حداقل اصل پول مردم برگرده! متشکرم

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه