تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 92206 تاریخ انتشار : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با بیان اینکه بازار با رکود شدید در همه بخش‌ها به ویژه طلا و جواهر مواجه است، گفت: حباب سکه به شدت کاهش یافته و اکنون به ۶۰ تا ۷۰ هزار تومان رسیده است.

به گزارش بانک مردم، محمد کشتی آرای در گفتگو با ایبِنا، درباره وضعیت بازار سکه اظهارداشت: در شرایط فعلی با توجه به برگزاری حراج‌ سکه و پیش فروش سکه در سررسیدهای مختلف توسط بانک مرکزی، نیاز بازار به سکه برآورده شده است.

وی افزود: در حال حاضر حراج و تعدادی از ثبت‌نام‌ها متوقف شده که طبیعی است چرا که دیگر نیازی احساس نمی‌شد و با توجه به اینکه تقاضا در بازار کاهش یافته، قیمت‌ها ثبات بیشتری پیدا کرده است.

رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر تصریح کرد: امروز همچنین قیمت جهانی طلا به هر اونس ۱۳۲۹ دلار کاهش یافته که با توجه به کاهش تقاضا و افت قیمت جهانی طلا امروز هر قطعه سکه ۴۵ هزار تومان کاهش قیمت پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی تقاضا و التهاب در بازار نیست، گفت: حباب سکه به شدت کاهش یافته و اکنون ۶۰ تا ۷۰ هزار تومان حباب دارد.

کشتی آرای در پاسخ به اینکه علت نخریدن سکه توسط صرافی‌ها چیست؟ گفت: به دلیل کاهش تقاضای خرید، صرافی‌ها پول در گردش برای خرید سکه ندارند و تمایلی به خرید از خود نشان نمی‌دهند.

وی تاکید کرد: بازار با رکود شدید در همه بخش‌ها به ویژه طلا و جواهر مواجه است و بازار سکه نیز رکود دارد، چرا که نیاز به سکه توسط بانک مرکزی و پیش‌فروش‌ها تامین می‌شود.

Twitter Google+ Facebook
1,053 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه