تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 101274 تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۷

پایگاه تحلیلی خبری بانک مردم: نایب رییس مجلس از پرداخت مطالبات ۱۶ هزار نفر از سپرده گذاران موسسات مالی به میزان حدود ۶۰۰ میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبِنا، مسعود پزشکیان در تشریح آخرین نشست نمایندگان سران سه قوه، گفت: حدود هزار نفر دیگر از سپرده گذاران تا سقف یک میلیارد تومان برای دریافت سپرده های خود به بانک های عامل مراجعه کرده اند که تعداد مراجعه کنندگان به ۱۶ هزار نفر رسیده است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی، افزود: تاکنون حدود ۶۰۰ میلیارد تومان از سپرده های سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری پرداخت شده که حدود ۲۰۰ میلیارد تومان از این رقم در هفته گذشته پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه برخی بانک ها در پرداخت مطالبات موسسات مالی و اعتباری تاخیر داشته اند به خبرگزاری خانه ملت گفت: افراد می توانند از طریق تماس با شماره های مشخص شده در بانک مرکزی مشکلات در پرداخت ها را عنوان کنند.

پزشکیان یادآور شد: مشکلات و تاخیرها بیشتر از سوی روسای موسسات متخلف ایجاد می شود که مقرر شد در اینباره تذکری داده شود تا روند پرداخت ها را با سرعت بیشتری عملیاتی کنند.

نایب رییس مجلس با بیان اینکه برخی افراد حدود یکماه است اطلاعات حساب خود را به بانک عامل داده اند، اما پس از یک ماه اطلاعات آنها به بانک مرکزی ارجاع داده شده که این اقدامات مردم را ناراضی کرده است، افزود: تغییر و تحول در بانک مرکزی تا حدود کمی موضوع پرداخت سپرده ها را تحت تاثیر قرار داده و سبب تاخیر در پیگیری فرآیند اجرایی شده، لذا تاکید شد که بانک های عامل مدارک را از سپرده گذاران دریافت کنند تا سپرده آنها پرداخت شود.

وی تصریح کرد: مقرر شده درباره افرادی که حساب مشترک دارند همانگونه که تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت شد، سقف یک میلیارد تومان نیز پرداخت شود.

Twitter Google+ Facebook
1,842 views
نظرات
 1. محمد یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷

  من ۳۰۰ میلیون از پولم مونده و زیر ۱ میلیارد حساب میشم
  کل حسابم ۵۰۰ بوده ۲۰۰ قبلا دادن مونده ۳۰۰ تومن
  کو کجا پول دادن اگه داده بودن که نمیومدم وقت خودمو تلف اراجیف این اقایون بکنم
  سود پولمم که ۴۰۰ میلیونه اونم خوردید رفت دیگه چی از جون این ملت بدبخت میخواید

 2. حسین حیدری تبار یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷

  سلام لطفا آمارهای اعلام شده از سوی معاون بانک مرکزی و دکتر پزشکیان را با هم مقایسه کنید تا ببینید پس از گذشت ۲۴ ساعت چقدر با هم تفاوت دارند بعد بگوئید کدامیک راست می گوید

 3. ناشناس یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷

  یکبارمیگن ازطرف بانک مرکزی پرداخت هاصورت میگیره یکبارمیگن بانک های عامل الانم میگن روسای موسسات متخلف اخرنفهمیدیم بازی ازکجاست میگن تلفن زنگ میزنیم جوابگونیستن ومیگن مسولین دروغ میگن نتیجه فقط بازی کردن بامردم وندادن پول ووقت تلف کردن .

 4. محمد یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷

  سلام.ازپیگیری اقای دکترپزشکیان تشکرمیکنم لکن خداشاهده دکترجان این پولی که میفرمایین ندادن.من مالباخته ثامن الحجج هستم.سپرده زیر۵۰۰میلیون داشتم.تمام مدارک لازم روهم ارائه کردم.لکن هنوزبانک مرکزی مجوزصدورببانک پارسیان رانداده.خداسیف ……..کندکه تمام زندگی ماراببادداد.الهی شکرکه شراین آدم ازسراقتصادمملکت کم شد.میگن بچه های ایشونم ۴هزارمیلیاردبردن.امیدوارم شایعه باشه

 5. محمد یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷

  ببخشیدخواستم بگم بانک مروزی مجوزپرداخت سپرده هاروببانک پارسیان نداده.لطفاپیگیری کنید

 6. رئیسیان یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷

  آقای دکتر پزشکیان سلام یاشما دروغ میگوئید و یا گزارشات دروغ به شما میدهند. مبلغ سپرده بنده زیر یک میلیارد است. تمام مدارک و منشا پولهای واریز به موسسه وحدت را به موسسه ملل داده ام و آنها را به بانک مرکزی داده اند. هنوز هیچ خبری از پرداخت نیست و ملل میگوید هنوز ۲۰۰ تا ۳۰۰ را نداده اند. فعلا برو پی کارت

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه