تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 101628 تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۷
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: هم‌زمانی تحویل سکه‌های پیش‌فروش شده به دو صورت “قطعی” و “ودیعه‌ای” در روز جاری خریداران را با ابهام روبه‌رو کرده و موجب بروز نگرانی‌هایی شد این در حالی است که بنا بر اعلام بانک مرکزی در مجموع کمتر از ۵۰هزار سکه به صورت ودیعه‌ای پیش‌فروش شده است.

به گزارش بانک مردم به نقل از اقتصادآنلاین، یک مقام مسئول در بانک مرکزی در خصوص روند تحویل سکه‌های ثبت‌نامی مردم به خبرنگار اقتصادآنلاین گفت: سکه‌های بانک مرکزی به دوصورت قطعی و ودیعه‌ای پیش‌فروش شده است. از میان سکه‌هایی که امروز موعد تحویل آن است، در بخش سکه ودیعه‌ای فقط ۵۰هزار سکه پیش فروش شده بود و ۲میلیون و ۵۸۰هزار سکه پیش فروش قطعی شده است.

وی افزود: در زمان پیش فروش سکه‌های ودیعه‌ای هم اعلام شد که قیمت برای پیش‌فروش‌های ۶ماهه؛ ۴درصد زیر قیمت بازار و برای یک ساله؛  ۹درصد زیرقیمت بازار خواهد بود.

این مقام مسئول گفت: بنابراین با توجه به اینکه قیمت سکه با سررسید شش ماهه، یک میلیون و ۴۷۵هزار تومان در زمان ثبت‌نام اعلام شده بود، از امروز تحویل بیش از ۲میلیون و ۵۸۰هزار سکه با این قیمت آغاز خواهد شد.

این قیمت توسط بانک مرکزی اعلام شده و بانک ملی صرفا کارگزار بانک مرکزی است و هیچ گونه نقشی در تعیین نرخ ندارد.

فقط ۵۰هزار سکه مشمول پرداخت مابه‌التفاوت است

هم‌زمانی تحویل سکه‌های پیش فروش شده به دو صورت “قطعی” و “ودیعه‌ای” در روز جاری خریداران را با ابهام روبه‌رو کرده است و موجب بروز نگرانی‌هایی شد.

بنا بر اعلام بانک مرکزی در سر رسید‌های  شش ماهه و یکساله در مجموع کمتر از ۵۰هزار سکه به صورت ودیعه‌ای پیش فروش شده است.

Twitter Google+ Facebook
1,241 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه