تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 101759 تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: ارزش سرمایه بازار بیت کوین با رسیدن به ۱۰۵,۷۸۵,۵۵۲,۵۴۵ دلار برای اولین بار در سال جاری میلادی به ۵۰ درصد بازار ارزهای رمزنگار رسید.

به گزارش بانک مردم به نقل از کوین دسک، مجموع سرمایه بازار بیت کوین برای اولین بار  در سال جاری میلادی به ۵۰ درصد رسید که نیمی از سرمایه بازار ارزهای رمزنگار اکنون متعلق به این ارز دیجیتال محبوب است.

امروز شاخص «کوین مارکت کپ» نشان داد که سرمایه بازار بیت کوین برای اولین بار از نوزدهم دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی به بعد به ۵۰ درصد رسید. در حال حاضر سرمایه بازار این ارز دیجیتال به رکورد ۱۰۵,۷۸۵,۵۵۲,۵۴۵ دلار رسید که تقریبا ۹۰۱ میلیون دلار بیشتر از سرمایه بازار هر ارز رمزنگار دیگر است.

بر همین اساس، شاخص غالب بودن بیت کوین حاکی از سیر یکنواخت در چند ماه اخیر دارد و از ماه می به بعد تقریبا ۱۴ درصد رشد پیدا کرده است؛ در حالی که در این بازه زمانی شاخص غالب بودن سایر ارزهای رمزنگار نزولی است.

البته شرایط فعلی بازار ارزهای رمزنگار در مقایسه با اولین باری که سرمایه بازار بیت کوین به بیش از ۵۰ درصد رسید، بسیار متفاوت است. در نوزدهم دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی ارزش هر بیت کوین ۱۷ هزار و ۶۰۵ دلار و ۸۱ سنت ثبت شد که در مقایسه با قیمت فعلی آن ۶۵ درصد از ارزش آن آب رفته است.

Twitter Google+ Facebook
577 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه