تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 102196 تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: پست بانک زمان برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام خود را اعلام کرد.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبنا، زمان و محل برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت پست بانک که با نماد «وپست» در بازار سهام حضور دارد، با انتشار اطلاعیه ایی در سامانه کدال، اعلام شد. بر اساس این گزارش، شرکت پست بانک مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام خود را روز سه شنبه ۳۰ مرداد ماه ۹۷ برگزار می کند.

افزون بر این، کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و یا نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی می توانند برای شرکت در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده پست بانک ساعت ۱۴:۳۰ بعد ازظهر روز سه شنبه ۳۰ مرداد ماه ۹۷ به نشانی تهران، میدان امام خمینی – خیابان امام خمینی – نبش کوچه پست – مدیریت شعب منطقه ۳ تهران مراجعه کنند.

دستور جلسه  مجمع

لازم به ذکر است، انتخاب اعضای هیات مدیره، تصویب صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶، استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع باشد، دستور جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده پست بانک اعلام شده است.

آخرین اطلاعات مالی

این گزارش می افزاید: بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت پست بانک که با نماد «وپست» در بازار اول «تابلو فرعی» بورس فعال است باز و هیچ گره معاملاتی برای خرید و فروش سهام آن وجود ندارد. همچنین آخرین وضعیت این شرکت در بازار سهام نیز نشان می دهد «P/E» سهام این شرکت ۵۹.۳۵ مرتبه و «EPS»  آن نیز ۲۶ ریال در آخرین صورت های مالی درج شده است.

سهامداران عمده

بر اساس گزارش ایبِنا، ۵ سهامدار عمده پست بانک، شامل «وزارت اقتصاد با ۵۱ درصد، صندوق سرمایه گذاری با ۷.۶۶۰  درصد، پرشیان فولاد با ۵  درصد، سازمان خصوصی سازی با ۴.۹۹۰  درصد و سرمایه گذاری استان تهران با ۲.۵۴۰ درصد» است.

Twitter Google+ Facebook
1,671 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه