تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 110696 تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: با همت و تلاش مدیریت دفتر حقوقی، قراردادها و ممیزی خسارات جانی، از پرداخت مبالغ غیر واقع خسارت در بیمه دانا جلوگیری به عمل آمد.

به گزارش بانک مردم به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، عباس لطفی‌مقدم مدیر دفتر حقوقی، قراردادها و ممیزی خسارات جانی این شرکت با اشاره به اقدامات و عملکرد این مدیریت در طول چند ماه اخیر گفت: با ممیزی ۱۶۵۰ پرونده خسارت جانی بیمه‌نامه شخص ثالث و مسوولیت در چند ماه اخیر، از پرداخت مبلغ بیش از ۵۰ میلیارد ریال خسارت غیر واقعی جلوگیری شده است.

وی افزود: همچنین در چند ماه اخیر علیه ۱۲۰ نفر از متهمان ۳۴ پرونده صحنه‌سازی و ایجاد تصادفات ساختگی رانندگی، نزد مراجع قضایی طرح شکایت شده که منجر به صدور حکم جلب برای ۶۰ نفر از متهمان و دستگیری و زندانی شدن ۱۲ نفر شده که بدین ترتیب از پرداخت مبلغ پیش از ۳۵ میلیارد ریال خسارت غیر واقعی ممانعت به عمل آمده است.

همچنین در تاریخ دوم آبان ماه سال جاری با مساعدت دکتر کاردگر نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل و با حضور مدیر دفتر حقوقی، قراردادها و ممیزی خسارات جانی شرکت، در دادسرای ناحیه ۳۲ تهران(ویژه رسیدگی به جرایم رانندگی) از سرپرست و معاون دادستان تهران در ناحیه مذبور و تعدادی از بازپرسان و ابواب جمعی دادسرای یاد شده تقدیر شد.

 

Twitter Google+ Facebook
649 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه