تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 112274 تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک مشهور ناتیکسیس فرانسه در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است که قیمت هر اونس طلا سال آینده به ۱۳۵۰ دلار خواهد رسید.

به گزارش بانک مردم به نقل از کیتکو نیوز ، بانک فرانسوی ناتیکسیس اعلام کرد: دلار آمریکا طی ماه های آینده با مشکلات و چالش های جدی روبرو خواهد شد و این مساله می تواند قیمت طلا را در سال ۲۰۱۹ میلادی به ۱۳۵۰ دلار در هر اونس افزایش دهد.

بر اساس این گزارش بانک ناتیکسیس افزود: تشدید نگرانی ها نسبت به بازارهای مالی بین المللی به نفع تقاضا و قیمت فلزات گرانبها به خصوص طلا طی ماه های آینده خواهد بود.
به نظر می رسد رشد اقتصادی آمریکا طی ماه های آینده با کاهش روبرو خواهد شد و این مساله در نهایت به نفع قیمت طلااست.
پیش بینی می شود میانگین قیمت هر اونس طلا در سال ۲۰۱۹ میلادی به ۱۲۷۵ دلار برسد که این رقم ۴ درصد بیشتر از قیمت های کنونی است.
به نظر می رسد نوسان در بازارهای مالی و افت ارزش دلار مهمترین عوامل افزایش قیمت طلا در ماه های آینده خواهد بود. تاثیرات مثبت ناشی از کاهش مالیات ها در اقتصاد آمریکا نیز طی ماه های آینده از بین خواهد رفت.
به نوشته طلا،در چنین شرایطی پیش بینی می شود فدرال رزرو آمریکا نیز در برنامه های خود برای افزایش متوالی نرخ بهره طی ماه های آینده تجدید نظر کند.

بنکر

Twitter Google+ Facebook
870 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه