تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 123892 تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک انصار با یک هفته تاخیر در راستای ارائه خدمت به سهامداران پرتال مربوط به سهام را راه‌اندازی کرد.

به گزارش بانک مردم به نقل از اخباربانک، سهامداران بانک انصار نیز بالاخره پرتال سهامداری خود را در سایت بانک انصار مشاهده کردند.

با وجود این که قرار بود از هجدهم فروردین ماه سال جاری بازخرید سهام سهامداران بانک انصار در راستای ادغام بانکهای نظامی صورت پذیرد اما این امر تاکنون صورت نگرفته بود.

در این بین دیگر بانکهای ادغامی نظیر بانک قوامین، موسسه اعتباری کوثر، بانک مهر اقتصاد و بانک حکمت ایرانیان خدمات ویژه و آنلاین را برای سهامداران خود در نظر گرفته اند.

اما بانک انصار با وجود گذشت یک هفته از مدت زمان تعیین شده برای باز خرید سهام سهامداران هیچگونه اقدامی برای اطلاع رسانی به سهامداران و نیز مشخص کردن تعداد سهام هر یک از صاحبان بانک انجام نداد بود.

این بانک بالاخره روز گذشته با یک هفته تاخیر پرتال سهامداران را راه اندازی و از این به بعد سهامداران می توانند با مراجعه به این سایت تعداد سهام و میزان مطالبات خود را در سایت مشاهده کنند.

بانک انصار در حالی از ارائه این خدمات به سهامداران خود با تاخیر عمل می کند که این بانک تبلیغات تلویزیونی و رسانه ای بسیاری را برای معرفی خود انجام می‌دهد.

Twitter Google+ Facebook
1,003 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه