تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 140980 تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: تنوع خدمات و تسهیل امور بانکی موجب شده است تا مردم این روزها به سهولت از سرویس دهی نوین بانک ها استفاده کنند.
به گزارش بانک مردم، بانک سینا به عنوان بانکی قوی و پیشرو در ارایه خدمات بانکی، مسیری را می پیماید تا همچنان مردم از به روز ترین خدمات این بانک بهره مند شوند. خدماتی که با وجود ابزارهای لازم و سیستم های مدرن
در بستر بانکداری  الکترونیک، دسترسی مردم را در دریافت آخرین خدمات بانکی، آسان کرده است.
مدیران این بانک تاکید دارند؛ با توجه به انتظارات و توقعات مشتریان بانک سینا به ویژه نسل جدید نسبت به دریافت خدمات نوین، طوری باید کار کرد که مردم بدون مراجعه به شعب بانک، تمام خدمات مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن اخذ کنند.
با این وجود بانک سینا با پیاده سازی برنامه های راهبردی در سال های گذشته، اکنون یکی از متنوع ترین و پرتعدادترین سبدهای خدمات و محصولات حوزه بانکداری الکترونیک را در اختیار دارد.
خدماتی نظر پی بوم، پیامد، نقشه شعب، کارپوشه و انتقال وجه دوجانبه در نرم افزار همراه بانک سینا نمونه ای از سرویس های نوین این بانک است که مشتریان بانک سینا به سهولت از سرویس های جدید مدرن بانکی استفاده می کنند.
بانک سینا علاوه بر حرکت در مسیر بانکداری نوین، یکی از بانک هایی است که دارای سهام ارزشمند است به طور مثال، قیمت سهام این بانک در اول فروردین ماه سال جاری معادل ۱٫۰۵۱ ریال بوده که این رقم با رشد ۱۵۱ درصدی در کمتر از ۶ ماه (در تاریخ ۲۴ شهریور ماه) به رقم ۲٫۶۴۱ ریال رسیده است
.

Twitter Google+ Facebook
293 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه