تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 11984 تاریخ انتشار : 9 دی 1394

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: سرانجام زوابط عمومی موسسه اعتباری ثامن‌الحجج به وقایع اخیر موسسه واکنش نشان داد و در بیانیه‌ای از سپرده‌گذاران خواست آرامش خودر را حفظ کنند. به گزارش بانک مردم، در این اطلاعیه گزارشی از روند اخذ مجوز موسسه منتشر شده است.

تایید خبر کناره‌گیری میرعلی از مدیریت “ثامن‌الحجج”

یکی از نکات بسیار مهم در اطلاعیه موسسه خبر معرفی دو میرعامل بانکی برای مدیرعاملی “ثامن‌الحجج” است. این خبر را “بانک مردم” با عنوان “میرعلی رفت” در ۳۰ آذر منتشر کرده بود اما موسسه این خبر را ۹ روز بعد تایید کرد. در اطلاعیه موسسه ثامن‌الحجج در این باره آمده است:”…جهت تسریع در روند اجرایی کار در جلسه مشترک مدیریت موسسه با مسئولین محترم بانک مرکزی، … از رهنمودهای آن مسئولین معزز استفاده نموده و بدون فوت وقت جهت تسریع در فرایند اخذ مجوز ۲ فرد خبره با سابقه بانکی را جهت مدیر عاملی معرفی نمودند که امور با تعامل بانکی بهتری انجام گیرد.”رفتن میرعلی از موسسه “ثامن‌الحجج” می‌تواند گام مهمی برای اخذ مجوز یا تسریع در وضعیت رسیدگی به وضعیت موسسه باشد.

مشروح این اطلاحیه که با عنوان “سخنی با سپرده‌گذاران” انتشار یافته به شرح زیر است:

“با اهداء سلام و تبریک عید بزرگ میلاد پیامبر رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و میلاد با سعادت حضرت امام صادق(ع) و تقدیر و تشکر از کلیه سپرده گذاران معزز که از بدو تاسیس موسسه، با شناخت و اعتماد متقابل در این مجموعه بزرگ سرمایه گذاری نموده اند به استحضار میرساند که در طول حدود یک دهه فعالیت موسسه، همواره حفظ و صیانت از امانت سپرده گذاران دغدغه اصلی مدیران و کارکنان خدوم موسسه بوده که حاصل این تعامل و اعتماد متقابل، خدمات گسترده ای در امور اعتباری؛ اقتصادی، فرهنگی، مذهبی و ورزشی و همچنین رضایت مندی کامل مشتریان محترم به عنوان یک اصل بوده و هست،که جذب بیش از ۲۳۰۰۰۰۰ نفر سپرده گذار در سراسر کشور با هدف ایجاد اشتغال, خدمت و کاهش مشکلات اقتصادی مردم در حد بضاعت و احساس تکلیف در همکاری و همیاری با مسئولین اقتصادی کشور با توجه به ظرفیت و جایگاه این مجموعه , وظیفه انحلال و ادغام ۲۳ تعاونی اعتبار آزاد به عنوان تکلیف از سوی بانک محترم مرکزی ج.ا.ا به عهده این موسسه گذاشته شد. این امر در کمترین زمان ممکن برای اولین بار در نظام پولی و بانکی کشور با کمترین تنش اجتماعی در اواخر خرداد ماه ۱۳۹۳ در دولت تدبیر و امید به ختم هیات تصفیه و اخذ آگهی ثبتی تعاونی های اعتبار مذکور منجر گردید که از نتایج این موفقیت, پرداخت مطالبات و حقوق بیش از ۴۸۵ هزار سپرده گذار و سهامدار این تعاونی ها و رفع بحران در برخی از مناطق کشور به شمار میرود. همچنین در راستای تمکین از قوانین و مقرارت بانکی کشور تا کنون ۴ گروه حسابرسی از طرف بانک محترم مرکزی جهت حسابرسی به موسسه معرفی شده اند و همکاری های لازم با آنان بعمل آمده و در مرحله چهارم گروه حسابرسی فریوران را برای حسابرسی معرفی نموده اند که حاصل گزارش این گروه پس از گذشت بیش از سه ماه فعالیت با چندین تیم, ارائه گزارشی با تراز مثبت به بانک محترم مرکزی و کارگروه ساماندهی موسسات همراه بوده است و در گامهای بعدی همزمان با استقرار بازرسین محترم بانک مرکزی در موسسه، جهت همکاری و تسریع در امور، علاوه بر معرفی ۲ نفر به عنوان نمایندگان موسسه در ارائه اطلاعات و همکاری لازم با بازرسان محترم جهت تسریع در امور ۲ نفر از معاونین باسابقه بانکی موسسه نیز در این خصوص ماموریت یافته تا با آن تیم کمال همکاری را داشته باشند. همچنین جهت تسریع در روند اجرایی کار در جلسه مشترک مدیریت محترم موسسه با مسئولین محترم بانک مرکزی، ایشان از رهنمودهای آن مسئولین معزز استفاده نموده و بدون فوت وقت جهت تسریع در فرایند اخذ مجوز ۲ فرد خبره و با سابقه بانکی را جهت مدیر عاملی معرفی نمودند که امور با تعامل بانکی بهتری انجام گیرد.

همچنین در راستای صیانت از حقوق سپرده گذاران که سرمایه های اصلی این مجموعه می باشند و اجرای ضوابط و مقررات مالی موسسه تاکنون حتی یک فقره ضمانتنامه بانکی, فعالیت ارزی, صرافی و لیزینگ و … نداشته است و با توجه به شرایط ایجاد شده در مدت کوتاهی حدود ۳۱۰۰۰ میلیارد ریال از سپرده های سپرده گذاران در کشور به آنان تقدیم نموده است، وجوه سپرده گذاری شده در خود همان استان سرمایه گذاری شده ضمن اینکه همواره سعی شده سرمایه گذاریهای که انجام می شود هوشمندانه و در راستای اهداف کلان مالی و اقتصادی کشور بوده و با نتایج مثبت همراه باشد که به حول قوه الهی اهداف پیش بینی شده تا حدود زیادی محقق گردیده است بار دیگر لازم است به سپرده گذاران عزیز اطمینان خاطر بدهیم که علیرغم ضربه های خواسته یا ناخواسته ای که بر پیکره مجموعه وارد شده است با تمام توان صیانت از سپرده های مردم را وظیفه خود میدانیم و در خصوص واریزی سود سپرده گذاران عزیز، سودها در کلیه استانها به حسابهای عزیزان واریز شده است بجز دو استان کشور آنهم به دلیل حجم بالای برداشت نقدینگی که با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته حداکثر تا پنجم بهمن ماه در آن استانها نیز قابل برداشت خواهد بود.

رجاء واثق داریم که تمام مسیر طی شده و موفقیت های بدست آمده حاصل الطاف الهی، عنایت ائمه اطهار(علیهم السلام) و متانت، صبوری و اعتماد و همکاری سپرده گذاران عزیز به خادمین شان بوده است.

لذا بر خود فرض میدانیم ضمن تشکر به درگاه حق تعالی و تشکر و قدردانی از حضور تمام سپرده گذاران شریف؛ نجیب؛ منطقی و صبور به خاطر نواقص مقطعی به وجود آمده، اعلام نماییم که تا کنون موفق شدیم با استعانت از درگاه ایزد متعال و همکاری ارزشمند مدیران, روسای شعب, کارکنان خدوم مجموعه و نمایندگان عزیز خانه ملت, هیات رئیسه معزز, معاونت های محترم نظارتی کمیسیون ها که پناهگاه ملت بزرگ ایران می باشند و همه مسئولین عزیز دستگاههای اطلاعاتی؛ امنیتی و انتظامی کشور و بانک محترم مرکزی بخش مهم مسیر سخت و دشوار مذکور را با عنایات خاصه ولی نعمتمان پیش ببریم و یقین داریم که مسیر کوتاه باقیمانده نیز با صبر و شکیبایی شما عزیزان و با تمکین از قوانین و مقررات مربوطه بدون ذره ای تضییع حقوق سپرده گذاران تا حصول نتیجه قطعی در آینده ای نزدیک طی خواهد شد. از آنجا که حفظ امنیت و آرامش جامعه به ویژه در این شرایط حساس کنونی اصلی ترین دغدغه مدیران این مجموعه می باشد از محضر سپرده گذاران عزیز خواهشمندیم با عدم تجمع و حفظ آرامش در شرایط حساس کنونی با حفظ وفاق و همدلی بین مسئولین موسسه و سپرده گذاران گرامی همانند خانواده ای منسجم ما را در تبیین اهداف و برنامه ریزی برای گام هایی استوارتر در جهت حمایت از اقتصاد مقاومتی و صیانت از سپرده های سپرده گذاران محترم یاری نمایند. ان شاء ا…”

Untitled-1

بیشتر بخوانید:

سپرده‌گذاران “ثامن‌الحجج” در برزخ؛ چاره‌کار چیست؟/ وای‌ بر عیب‌جویان طعنه‌زننده

رونمایی تسنیم از سند همکاری نکردن ثامن‌الحجج با بانک مرکزی!

تجمع سپرده‌گذاران “ثامن‌الحجج” مقابل ریاست‌جمهوری+عکس

اختصاصی/گفتگو با معاون اجرایی ثامن الحجج: میرعلی به کسی باج نداد/ همه مدارک را به بانک مرکزی دادیم

به هیچ عنوان بحث انحلال و ادغام “ثامن‌الحجج” مطرح نیست/نظر تهران‌فر درباره موسسه

یک خبرگزاری:”ثامن الحجج” می خواهد با فشار و زور مجوز بگیرد/آمار واقعی سپرده گذاران زیر یک میلیون است!

تخلف موسسه ثامن‌الحجج محرز است/دولت به مشکل سپرده‌گذاران فوری رسیدگی کند!

تخلف موسسه ثامن‌الحجج محرز است/دولت به مشکل سپرده‌گذاران فوری رسیدگی کند!

میرعلی رفت/چه کسی مدیرعامل “ثامن‌الحجج” می‌شود؟

راهپیمایی آرام سپرده‌گذاران “ثامن‌الحجج” در میرداماد+فیلم و عکس

فیلم/موسسات غیرمجاز و ثامن الحجج در برنامه توقف ممنوع/بانک مرکزی مقصر است؟

وضعیت موسسه ثامن‎‌الحجج وزیر اقتصاد را به مجلس کشاند

تهدید به خودسوزی یک سپرده گذار ثامن الحجج در شهرستان انار

خبر خوش سیف به سپرده‌گذاران موسسه ثامن‌الحجج!

گزارش ویژه؛برج موسسه ثامن‌الحجج در چشم سپرده‌گذاران!+عکس

تصمیمی بر انحلال ثامن‌الحجج گرفته نشده؛ سپرده‌گذاران نگران نباشند

پورابراهیمی: بانک مرکزی با موسسه ثامن‌الحجج پدرکشتگی ندارد

تجمع سپرده گذاران ثامن الحجج مقابل سرپرستی موسسه در تهران

سرانجام یک خبرگزاری تجمع ثامن الحجج را پوشش داد

اعضای خانواده میرعلی،مدیرعامل “ثامن‌الحجج” هم ممنوع‌الخروج شده‌اند

سپرده‌گذاران ثامن‌الحجج این هفته را هم با تجمع آغاز کردند+عکس روز

این ثامن، آن ثامن نیست!/اشتباه و دردسر برخی از سپرده‌گذاران

موسسه اعتباری آرمان ایرانیان در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید

سپرده‌گذاران افضل‌توس هم خواهان مجوز از بانک مرکزی شدند

روز پرخبر؛درخواست سپرده‌گذاران چند موسسه غیرمجاز+عکس

مدیرعامل تعاونی ثامن‌الحجج ممنوع‌الخروج شد!

هیات نظارت بر فعالیت ثامن‌الحجج تشکیل شد/گام مهم برای مجوز

پلمب شعب ثامن‌الحجج در البرز تکذیب شد+عکس

سپرده گذاران ثامن الحجج در اصفهان هم کلافه شدند

تجمع سپرده گذاران ثامن الحجج مقابل بانک مرکزی+عکس روز

آیا موسسه ثامن‌الحجج مجوز می‌گیرد؟ از تجمع تا امید

ثروتی: چرا بانک مرکزی پاسخ سپرده‌گذاران ثامن‌الحجج را نمی‌دهد؟

ورود دادستانی کل کشور به مساله موسسات مالی غیر مجاز

تجمع دوباره سپرده‌گذاران ثامن الحجج مقابل بانک مرکزی+عکس روز

مذاکره با بانک مرکزی برای مجوز دادن به ثامن‌الحجج

حمایت تلویحی یک مدیر وزارت کشور از ثامن‌الحجج!

تجمع سپرده گذاران ثامن الحجج؛ دوشنبه ۹ آذر

دغدغه فراوان سپرده‌گذاران موسسه اعتباری ثامن‌الحجج

خودسوزی یک سپرده‌گذار ثامن‌الحجج در اصفهان!+خبر تکمیلی

رسیدگی به وضعیت موسسه ثامن‌الحجج توسط نهادهای امنیتی!

تجمع سپرده‌گذاران ثامن‌الحجج مقابل مجلس/شعار علیه میرعلی

آیا سپرده گذاران موسسه ثامن الحجج به پول خود می رسند؟

Twitter Google+ Facebook
8,803 views
نظرات
 1. دکترآریاooa چهارشنبه 9 دی 1394

  چه عجب
  بالاخره به حرف اومدید
  چه متن قشنگ ودلنشینی هم نوشتید
  آقاازالان دیگه ثامن الحجج باماحرف میزنه
  بنابراین ماحرفاشونوقبول میکنیم وبهشون اعتمادمیکنیم
  ودیگه گوش به شایعات کذائی نمیکنیم.
  آقاتبریک به خودم تبریک به شما تبریک به همه
  یاامام رضاکمک کن ثامن الحجج سربلندبیرون بیاد.
  زندگی چنوگدمیلیون سپرده گذاروخانواده هاشون حفظ بشه انشاالله
  تبریک به کارمندان هم بگم بابت فحشهائی که شنیدیدهم آقا من ازطرف همه عذرخواهط میکنم ازتون هرچی باشه ماهمه یک خانواده هستیم خانواده بزرگ ثامن الحجج.
  یاضمن آهو

 2. باز هم وعده باز هم وعده چهارشنبه 9 دی 1394

  ما را به خیر شما امیدی نیست شر مرسان
  باز هم وعده می دهند. ما فقط موقعی می توانیم به وعده شما اطمینان پیدا کنیم ،که توسط صدا و سیما با اعلام دقیق وضعیت فعلی موسسه و تاریخ معینی باشد.
  در غیر این صورت این گفتار شیرینتان را خودتان نوش کنید و این قدر به زخم ما سپردهگزاران نمک نزنید.

 3. دکترآریا چهارشنبه 9 دی 1394

  اینکه میگویندتراز مثبت است معنایش این است یعنی ورشکست نشده بایدهم اینطورباشدمگرقراربودترازتان منفی باشدتراز منفی یعنی ورشکسته شدن.یعنی همه خانه خراب میشدیم.
  بعدش هم مادیگه سرسوزنی به ثامن الحججی ها اعتمادنداریم بامجوز وبی مجوز هم هرچه سریعترپولمان رابیرون میکشیم چون دیگه اعتمادمون رابه شما ازدست دادیم.ما فقط وقتی قبول میکنیم تراز مثبت است که شخص رئیس بانک مرکزی بیایدشفاف بگویدترازنامه مثبت است رک وراست وصریح هم بگویدمبهم هم نگوید.بعدش هم بامجوز بی مجوز پولمان را میخواهیم اصل پولمان رامیخواهیم مردم راهم سردرگم نکنیدراه سخت ودشواراخذمجوز یعنی چی؟فکرکردیدمردم بیسوادندونمیدانندشرایط اخذمجوز چیست خب نمیدانند ولی میپرسنداین بازیهاراسرمادرنیاوریدبیخودقضیه راپیچ وتاب ندهیدالکی جعبه سیاه درست نکنید.اصل دعوا همان ده درصدپول نقدبه عنوان سپرده قانونی است بقیه اش خیلی آسان است وحتی یکهفته هم زمان نمیخواهدبه شرطی که بابانک مرکزی همکاری کنیدوبازی درنیارید

 4. دکترآریا/بایدروی دریافت اصل پولمان تمرکزکنیم نه دریافت سودآن پنج‌شنبه 10 دی 1394

  اینکه میگویندسودپولتن رابگیریداصلا خوشحالتان نکند
  این حرف معنای بدی میدهدیعنی فعلا از اصل پولتان خبری نیست
  دراین شرایط بحرانی روی دریافت اصل پولتان متمرکز شوید
  فریب سود رانخورید

 5. دکترآریاooa چهارشنبه 9 دی 1394

  آقایان ثامن الحجج
  لطفافقط به فکرسود وپرداخت سود نباشید.
  ماپولمان راروزشمارگذاشتیم که هروقت خواستیم پس بگیریم.
  آقاچراپول ما رابلوکه کردید؟
  آقا پول مردم رابازپس بدهید؟
  چرامیخواهیدمارابه زوربه عنوان سپرده گذارپیش خودنگهدارید؟
  هرکی پولش راخواست بایدتاریال آخربهش بدهید؟
  برویداموالتان رارهن بانک مرکزی کنیدیااصلا به مزایده بگذاریدپول من رابدهید؟
  سوددردی از من دوا نمیکند من اصل پولم رالازم دارم.
  نیازاورژانسی هم دارم
  دست از این ماه و اون ماه کردن هم بردارید

 6. سهیل چهارشنبه 9 دی 1394

  تعادل روانی نداری رفیق بهت حق میدم خودت برو کاlتهای قبلیتو بخون ببین چهطور رنگ عوض میکنی
  چیزی که مسلم هستش اینه که ملت پولشونو میخوان و میگیرن ولو به زور حالا میخواد مجوز بگیره یا منحل بشه یا ادغام

 7. پيمان چهارشنبه 9 دی 1394

  دکتر جان ، من سیاسی نیستم ، هرچند یکبار شما و یکی از دوستانتان (یک نفر که خود را مهندس معرفی میکرد) برچسب إصلاح طلب و فتنه گر زدید که اگر بودم افتخار میکردم ، با آنکه إصلاح طلبان را تحسین کرده در پاره ای از مواضعشان و برخی از آنان را دوست میدارم ولی یک نکته در أصول گرایان برای من خیلی شاخص و قابل احترام است و آن اینکه از ابتدای انقلاب تا کنون سر حرف و مواضعشان مانده اند . ولی شما هر روز موضعتان عوض میشود و تکلیفتان مشخص نیست ، شاید تغییر خوب باشد اما تغییر به این سرعت دیگر نامش تغییر نیست به آن نآن به نرخ روز خوری میگویند

 8. علي چهارشنبه 9 دی 1394

  جهت دریافت اخرین اخبار موسسه ثامن الحجج از کارای زیر دیدن فرمایید این صفحه تلگرامی را به سپرده گذاران دیگر معرفی کنید
  https://telegram.me/samen_alhojaj_iran

 9. بانک مردم چهارشنبه 9 دی 1394

  با سلام
  بنا به درخواست مکرر مخاطبان، پیام‌های تبلیغاتی از این به بعد در بخش پیام خبرها منتشر نمی‌شود. می‌توانید برای انتشار رایگان پیام‌های اینچنینی با کلیک در بخش “تلگرام‌های بانکی” و ارسال پیام و یا با استفاده از سایر راه‌های ارتباطی که در بخش “تماس با ما” آمده، این پیام‌ها را منتشر کنید.
  با تشکر از شما
  بانک مردم

 10. دکترآریاooa چهارشنبه 9 دی 1394

  علی آقا
  لطفا بگیدچراازامروز نهم دیماه همان روزی صدهزادتومن پرداخت یا ده روز یکبار یک میلیون تومن پرداخت هم قطع شد؟

 11. سمیرا چهارشنبه 9 دی 1394

  عالیجنابان موسسه ثامن الحجج
  سودی که واریز شده ولی نمیتوانیم برداشت کنیم چه فایده. جرا دروغ میگید فقط در دو استان مشکلات هست. الان در استان تهران. استان البرز. استان خراسان رضوی. استان یزد. استان اصفهان و بالاخص استان کرمان که خودم از سپرده گذارانش هستم مشکل هست و نه تنها اصل پول سپرده های روز شمار را نمیدهند بلکه سودهای سپرده رپز شمار و بلند مدت زا نمیدهند. ای،شما که میگی سپرده بلند مدت طبق قرارداد نباید کنسل بشه پس چرا شما طبق قرارداد سود ما را نمیدهید؟ این حرفها بازهم دروغی هست که یکماه دیگهوقت بخرند . در مورخ۱۴٫۰۹٫۱۳۹۴ من با کارمند روابط عمومی موسسهدر سرپرستی مشهد صحبت کردم و ایشان قول صد در صد دادند نهایتا تا اخر ماه گذشته کل پولها واریز میشه. الان دروغ دیکه که تا ۵ بهمن. بعد نیگن تا اخر بهمن. بعد میگن انتخابات تا بعد انتخابات . بعد انتخابات هم که عید . بعد عید هم مثل بلایی که سر میزان آوردند و در اردیبهشت منحلش مردند. موسسه را منحل میکنند. اگر همین نشد. الان هم فقط،بخاطر انتخابات دارن سر میدوانند. خجالت بکشید.به ماچه شما رفتی ملک خریدب. همون ملکاتو بفروش پول ما را بده. مال مردم خورها

 12. سپرده گذار درمانده چهارشنبه 9 دی 1394

  این اظهارات به ظاهر شیرین برای ما پول نمی شود که بخواهی تشکر هم بکنی. فقط یک راه داریم و آن هم تجمعات پی درپی جلوی مجلس که باعث جوابگویی مجلسیان می شود چون مدیران قانون گریز موسسه اصلا نمی خواهند مردم به پولشان برسند.فقط بلدند با نذری دادن در مناسبات مذهبی آن هم از جیب مردم سپردگذار به عوام فریبی ادامه بدند که بگویند ما خیلی مومن هستیم و…

 13. الف الف چهارشنبه 9 دی 1394

  آفرین سمیرا، کاملا درست گفتی

 14. امیر چهارشنبه 9 دی 1394

  سلام لطفا تاریخ اعلام فرمائید تا کی تکلیفمون معلوم میشه انقلاب مهدی بابا به خدا نابود شدیم ابروم رفته دختر دارم جهاز میدم پسر دانشجو دارم
  ای امام رضا به دادمون برس من شنبه خودمو جلو شعبه فردوسی اصفهان آتیش میزنم

 15. دکترآریاooa چهارشنبه 9 دی 1394

  آقا ماهزارجورگرفتاری داریم
  هزارجورخرج ومخارج داریم
  اصل پولمان رابدهید
  سود به تنهائی دردی ازما دوا نمیکند
  برویداموال واملاکتان رارهن بانک مرکزی یارهن بانکهای دیگرکنیدتسهیلات بگیریربیائیداصل پول منو بدهید
  من اصل پولمو لازم دارم
  به خداهمه زندگیم به هم ریخته
  این چه وضعیه برای من درست کردید؟
  اشتباه کردم بهتون اعتمادکرد؟
  یک زمانی میخواستم ومیتوانستم باهاتون کار کنم
  الان دیگه نه میخواهم نه میتوانم باهاتون کار کنم
  اصل پولمو بدهید لطفا
  تاسکته نکردم گناهم بیفتدگردنتان.
  خداخیرتان دهد.

 16. سپرده گذار چهارشنبه 9 دی 1394

  به یاری خدا درست میشه

 17. دکتر آرین چهارشنبه 9 دی 1394

  مسولین موسسه با مدیریتی ناشیانه باعث متلاشی کردن و زمین زدن موسسه شدند و این صحبتها برای التیام دادن به سپرده گزاران است . بانک مرکزی و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی برای جلوگیری از سو استفاده از سپرده های مردم ،فعلا درحال جمع آوری اطلاعاتی است که تا الان مسولین موسسه از دادن آن اطلاعات خودداری کردند و این مشکلات را بوجود آوردند.دیر یا زود خبر انحلال موسسه و سپردن کارهای تصفیه به یکی از بانکهای تجارت یا ملت را اعلام می کنند.

 18. وعده کافی است، آماده ادغام هستیم چهارشنبه 9 دی 1394

  امید است با اعلام رسمی خبر ادغام موسسه ، حداقل تکلیف خودمان را بدانیم . درضمن با ادغام سود سپرده ها مطابق بقیه بانکها اعمال و محاسبه می گردد و خواب پول نداریم.

 19. مهدی چهارشنبه 9 دی 1394

  ما رو که متوسل به قرص اعصاب کردید…خداوکیلی چجوری شب خوابتون میبره؟ آیا اصلا اون کسایی که تو بانک مرکزی حسابرسی میکنن و اون مسعولین موسسه که مثلا …نمیدن، …هستند؟ انسان اینقدر ب…
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 20. دکترآریاooa چهارشنبه 9 دی 1394

  آفاشماهم به جای توسل به قرص اعصاب
  توکل به خدا کن

  وتوسل به امام رضا(ع)
  یاحق

 21. انجل چهارشنبه 9 دی 1394

  انشالله خیلی زود تکلیف روشن بشه،پولمونو بگیریم.ایشاله من بمیرم که انقدبدشانسم،اخه توبانکم پول میذاریم ببهمون نمیدن،چقدبدبختم آخه؟

 22. arash چهارشنبه 9 دی 1394

  خدایاااااااا شکرت. الان یه عده میان … مفت میزنن

 23. علی چهارشنبه 9 دی 1394

  اگر به یکسال قبل برگردید و داستان مصاحبه های شیرین مدیر عامل وقت و مدیران موسسه میزان را بخوانید ، از این نمونه خودشیفتگی های حضرات چیزهای زیادی دستگیرتان می شود و به صحت داشتن این افاضات یا کذب بودنشان بیشتر پی خواهید برد….قضاوت را به حداکثر سه ماه دیگر می گذارم.

 24. arash چهارشنبه 9 دی 1394

  منظورم از اون یه عده شما بودیا.

 25. تحلیل گر چهارشنبه 9 دی 1394

  با سلام

  عزیزان
  مسئولین
  سپرده گذاران معزز
  همگی بدانید:

  این بیانیه ها برای ما سپرده گذاران که از اعتمادمان سوء استفاده شده ، پول نمی شود ، ما حرف نمی خواهیم ، ما پولمان را می خواهیم ، هزار بدبختی داریم که گیر پولمان هستیم ، پولی که بلوکه شده و حق برداشت نداری !!! چقدر سود بدهند می ارزد؟؟؟
  ما فقط با دریافت پولمان به آرامش میرسیم !!!
  والا در این چند ماه حرف زیاد زده شده است !!!
  ما حتی ذره ای و سر سوزنی به این مؤسسه و حرفهاو بیانیه هایش اعتماد نداریم!!!
  فقط و فقط و فقط اصل سپرده مان را می خواهیم .

  لطفا زحمت بکشید هر طوری که می توانید ، رهن املاک و یا فروش آنها و… پول ما را برگردانید !!!
  اعتماد را که دیگر عمرا نمی توانید برگردانید.

 26. انجل چهارشنبه 9 دی 1394

  توروخدا خودکشی وسکته خودسوزی نکنین،منم میخواسم خودکشی کنم ازبس شوهرم غرمیزنه وخسته شده بودم ولی گفتم من میمیرم شوهرم پولارو میگیره میره ی زن دیگه میگیره،چه کاریه،… بعدمن بیاد باپول من زندگی کنه؟بازم صبرمیکنم،

 27. دکترآریاooa چهارشنبه 9 دی 1394

  آفرین انجل

 28. مهدی چهارشنبه 9 دی 1394

  آهای مسعولین بانک مرکزی مردم رو نسبت به نظام بانکی بدبین نکنید… این یک ذره اعتمادی که مردم بهتون دارند رو هم از بین نبرید… اگر مسعولین موسسه بی کفایتن شما که مسعولین و پاسخگو، چطور رنج مردم بدبخت رو نظاره گر هستید!!!؟؟؟

 29. مهدی چهارشنبه 9 دی 1394

  آهای مسعولین بانک مرکزی مردم رو نسبت به نظام بانکی بدبین نکنید… این یک ذره اعتمادی که مردم بهتون دارند رو هم از بین نبرید… اگر موسسه بی کفایتن شما که باکفایت و پاسخگو هستید چطور رنج مردم بدبخت رو نظاره گر هستید!!؟؟

 30. سپرده گذار چهارشنبه 9 دی 1394

  چرا اینقدردروغ تحویل مردم میدهید راستش را بگید دستور هرطورى شده مردم را نزدیک …اروم کنید وگرنه ازپول خبرى نیست
  سپرده گذاران عزیز اگر تا قبل از …کارى کردیم که به پولمون برسیم که فبها وگرنه قید پول را به این زودى باید زد.
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 31. تحلیل گر چهارشنبه 9 دی 1394

  سلام

  آهای مسئولین محترم همه بدانید:

  ما به کل سیستم و مجموعه بانکی بی اعتماد شده ایم !!!

  از کجا معلوم فردایی دگر برای بانک/مؤسسه ای دگر این بازی ها را در نیاورند؟

  بهترین راه برای حفظ سرمایه ها خرید دارایی است !!!

  والا پول هایتان را دست هر فرد/بانک/مؤسسه ای چه بامجوز و بی مجوز بدهید ممکن است بهر دلیلی مثل تغییرات و … بازی پیش آمده تکرار شود و باید برای اخذ وجوه خود به دنبالشان بدوید و نتوانید پس بگیرید.

  نگهداری پول نقد ریسک بسیار بالایی دارد . هر دارایی که نقد شوندگی بیشتری دارد ریسک بیشتری هم دارد پس با این وضع پیش آمده به سیستم بانکی اعتماد نداریم و نباید پول نقدمان را دست بانکها /مؤسسات اعتباری بدهیم و بعد برای پس گرفتن آن به التماس و گریه و زاری و چه کنم ؟ چه کنم؟ بیفتیم.

 32. سپرده کذار نابود شده چهارشنبه 9 دی 1394

  ما دیگر از شنیدن وعده های دروغ خسته شدیم سه ماه هست هیچ برداشتی نداشتیم نه سود نه اصل پول.
  من اصل پولم را میخواهم روز شمار گذاشتم که هر وقت لازم دارم بتوانم بگیرم زندگی من توسط موسسه نابود شد دیگه از وعده های دروغین خسته شدیم تمام این اطلاعیه پر از دروغ بود
  شرم نمی کنی مثلا دکتر اریا وجدان نداری؟ تو کثافت کارمند موسسه هستی تو چه جوری دکتری هستی که یکسره پشت کامپیوتر کامنت میذاری شرم و حیا خوب چیزی هست کو انسانیت دکتر آریا؟ من فقط پولم را می خواهم از خیلی ها قرض کردم هزینه زندگی دارم به داد ما برسید

 33. یه دکتر مثل دکتر آریاها چهارشنبه 9 دی 1394

  با سلام آقا همه چی واضحو روشنه چرا خودتونو سر کار میزاریدوموسسه به یه شرایطی رسیده که دیگه نمیتونه ادامه بده.اینا فقط منتظر ….بعد …جمع میشه میره پی کارش. کل تعهدات مشتریانم به یه بانک میدن که اونم بر اساس بخشنامه خودش اجراییش میکنه.واسه ۵ بهمن ۹۵ اگه مردم به پولاشون برسن خوبه.
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 34. وعده کافی است، آماده ادغام هستیم. چهارشنبه 9 دی 1394

  امید است با اعلام رسمی خبر ادغام موسسه ، حداقل تکلیف خودمان را بدانیم . درضمن با ادغام سود سپرده ها مطابق بقیه بانکها اعمال و محاسبه می گردد و خواب پول نداریم.

 35. اميدوار چهارشنبه 9 دی 1394

  دوستان پریروز اعلام شد که تمام حسابهاشون توی بانکهای دولتی و خصوصی مسدود شده ولی تو بانک تات و شهر را رفتم پرسیدم گفتن پول سنگین سپرده دارن ولی بانک مرکزی مسدود کرده فعلا.امروز ظهر هم رفتم توی شعبه حکیم نظامی اصفهان گفتم بابا در این … ببندین بلکه بتونیم بریم به یجا شکایتی کنیم.اخه درشو باز میکنین،پولم که نمیدین خبری هم که ندارین کسی هم که پاسخگو نیست.خوب ببندین اقلا .فقط اقایون بانک مرکزی بدونید که این … را که روشن کردید دامن بقیه را هم گرفت مردم داشتن از موسسات دیگه هم پول برمیداشتن.نور و ثامن را خودم دیدم کارمند بانک ملی هم حدود ۱۰ روز پیش بهم گفت که بقیه هم تحت تاثیر قرار گرفتن.تمام زحمت یه عمر کارم بود این پول.یا امام رضا تو اقلا یه کاری بکن
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 36. علی چهارشنبه 9 دی 1394

  کلا با ابن دروغات معلوم شد که کارمندی حججی….بیا برو خودتو رنگ بیا برو

 37. مهندس آریا چهارشنبه 9 دی 1394

  خدا شفات بده امیدوار

 38. دکترآریا پنج‌شنبه 10 دی 1394

  توی هرشرایطی میشوداعلام شکایت کردچه دربازباشدچه در بسته همین که ازدادن بخشی یاتمام پول خودداری میکندمیتوانددلیل شکایت باشد.هزاربارگفته ام وبازهم میگویم تنها راه قانونی وموثرطرح شکایت در دادگستری وگرفتن توقیف اموال است چون ممکن است پولت دیربه دستت برسه ولی سریع میشودمال راتوقیف کردکه طرف مقابل آن رانفروشدیامنتقل نکند.

 39. فرامرز چهارشنبه 9 دی 1394

  با سلام
  من از شهرستان بافت از استان کرمان هستم . یک سوال دارم . بنده در مورخ ۹۲٫۰۶٫۳۰ بعد فروش دو ملکم مبلغ ۳۲۰ میلیون تومان پول داشتم . اون زمان اوج گرانی دلار و ماشین و … بود که نرخ های سود بانکی ۲۴ درصد بودند . پس از تحقیقات زیاد و مراجعه به سایت بانک مرکزی اسم موسسه ثامن الحجج به عنوان مجاز و در حال دریافت مجوز ذکر شده بود و من پرینت آنرا دارم . من پول خود را ۵ ساله و با بهره ۲۸ درصد سپرده کردم . الان ۲ ماهه نه سود پولمو میدن نه میگذارند سپردمو ابطال کنم و میگویند قرارداد داریم . این چطور قراردادی هست که یک طرفه داره پیش میره و سود پول من را نمیدهید .؟؟ چرا هر روز حرف دروغ . چرا ما مردم خوری . من کاری ندارم موسسه وام داده ملک خریده هر کار کرده . میبایست فکر این روزها را هم بکنه ما که نمیتونیم ۵ سال صبر کنیم اونایی که وام گرفتن خورد خورد بیان قسطاشونو بدن خدا را خوش نمیاد .

 40. فرشيد چهارشنبه 9 دی 1394

  واقعا معنی مرد بودن را باید از شما یاد نگرفت

  فقط بدونید : تعداد زیادی زندگی خراب شد و مریضیهای اعصاب

  واقعا داعش با ما اینکارو میکرد

  اگر هنوز انسانیت دارید : الانم پول ما را بدید میشه جلوی خیلی
  از مشکلات را گرفت
  مردم دارن له میشن

  اقای میر علی من حضوری شما را دیدم ، گفتارتان از صیانت از
  امانت بود

 41. مهدیه چهارشنبه 9 دی 1394

  اون فقط گفتار بود عمل که نبود ،حرف …. زدن که مالیات نمی خواد، واقعا نمی دونم یعنی یه شخصی هر …. بخواد داره انجام میده و کسی کارش نداره یعنی چی ? مگه اون کیه که هر …. می خواد میکنه، واقعا دارم شاخ در میارم هم جرمش مشخصه و حکمش، با اعصاب و روان این همه خانواده که هر خانواده ای هم حداقل ۳ نفرن بازی شده و به هم ریخته مجازات این کارش چیه واقعا? این همه شاکی داره ،چه حکمی لایقش هستش،یعنی در ایران این همه آزادی وجود داره که یه شخص با مردم این کارها رو بکنه?

 42. فرهاد چهارشنبه 9 دی 1394

  همکاری بین بانک مرکزی و ثامن الحجج به ثمر رسید

  با اعلام مشکل برای بزرگترین موسسه مالی اعتباری از
  طرف بانک مرکزی ،،، سپرده گزاران موسسات دیگر جهت پیشگیری
  از این مشکل برای پولشان

  خیل عظیمی پول از موسسات مالی روانه بانکهای دولتی شد

  ثامن الحجج هم جواز گرفت
  بهترین معامله برای هر دو
  دو سر برد

 43. علی چهارشنبه 9 دی 1394

  عقده ای
  چه تو هماتی. ..

 44. مهران چهارشنبه 9 دی 1394

  والا ما که دیگه از این سیاست های یک بام و دو هوا این موسسه و بانک مرکزی گیج شدیم. هر روز یک خبر ضد و نقیض ولی مطمءن باشید اگه این وعده بهمن ماه محقق نشه واقعا باید ملت بریزیم تو شعبات و تکلیف این موسسه مسخره رو مشخص کنیم.

 45. ثامن چهارشنبه 9 دی 1394

  موسسه اعتباری ثامن ثمره اعتماد شما
  http://telegram.me/samen_ir

 46. بانک مردم چهارشنبه 9 دی 1394

  با سلام
  بنا به درخواست مکرر مخاطبان، پیام‌های تبلیغاتی از امروز در بخش پیام خبرها منتشر نمی‌شود. می‌توانید برای انتشار رایگان پیام‌های اینچنینی با کلیک در بخش “تلگرام‌های بانکی” و ارسال پیام و یا با استفاده از سایر راه‌های ارتباطی که در بخش “تماس با ما” آمده، این پیام‌ها را منتشر کنید.
  با تشکر از شما
  بانک مردم

 47. علی چهارشنبه 9 دی 1394

  از هرچی اسم ثامن هست بدم میاد…..

  عکس این بچه ……. نذارین …..

 48. الف الف چهارشنبه 9 دی 1394

  وقتی به دروغ میگی فقط در ۲ استان مشکل برداشت وجود داره، انتظار داری تجمع نکنیم؟!
  میخوان تا … وعده دروغ بدن که خرشون از پل رد بشه، بعد ما بمونیم و گرفتاریهامون!

 49. امیر حسین چهارشنبه 9 دی 1394

  سلام علیکم
  به بهانه پوشش های گسترده رسانه های معاند خارجی مانند صدای آمریکا و یا شبکه های ماهواره ای … اینبار می خواهم از منظر امنیتی این مساله را بررسی کنم. از شما می پرسم سابقا که رسانه های خارجی به قضیه ورود پیدا می کردند؛ به دنبال آنها دستگاه های اطلاعاتی، امنیتی کشور نیز در آن فقره وارد می شدند. آیا تا کنون مساله به این مهمی از چشم این دستگاه ها مغفول مانده؟ آیا شوارای عالی امنیت ملی هم ورود پیدا کرده؟۲۳۰۰۰۰۰ نفر سپرده گذار ی شوخی نیست. تازه اینها مستقیم با آن موسسه در ارتباط اند و خانواده های آنها و اثرات روانی این موضوع تبعات آن در جامعه ، بهره برداری دشمن و هزاران ملاحظات دیگر را نیز باید به آن اضافه کرد. اصلا مگر می شود از آن غفلت کرد؟! آنهم با تجربه سی و چند ساله دستگاه های امنیتی کشور؛ عقل و منطق حکم می کند که این دستگاه ها به مساله ورود پیدا کرده باشند. چنانکه ورود پیدا کرده اند و در کمیته مستقر در بانک مرکزی نیز اعضای ثابت دارند. می دانید معنای این سخن چیست؟ اولا دستگاه ها اوضاع را رصد می کنند؛ ثانیا از کم و کیف گزارش مبسوط حسابرسان که به بیان معاون نظارتی وقت توسط معتبرترین موسسه حسابرسی کشور انجام شده اطلاع دقیق دارند چرا که به بیان اخباری که شما خود نیز منتشر کرده اید؛ حسابرسی پایان و گزارش تفضیلی آن به این هیات تحویل گردیده است. باز هم می دانید معنای این سخن چیست؟ اگر در آن گزارش نکته ای بود که اعضای حداقل امنیتی آن هیات، حتی زرّه ای احساس خطر و تأکید می کنم حتی زرّه ای احساس خطر می کردند که جامعه آبستن بحرانی گسترده است که تبعات امنیتی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی گسترده ای برای کشور خواهد داشت، حتما خود رأساً وارد قضیه می شدند تا جامعه و نظام از عواقب سوء آن در امان باشند. آیا نباید اندیشه کرد؟ آیا از این سکوت و آن نظاره نباید پی به ماهیت واقعی مساله برد؟؟؟ می دانید ۳۱۰۰۰ میلیارد ریالی که موسسه در این مدت کوتاه تقدیم مردم کرده یعنی چه؟ این توانمندی مالی موسسه را نشان می دهد؟ نمی دانید که موسسات دیگر نظیر آرمان و غیر آن چقدر به مشتری خویش پرداخت می کنند؟ خواهشمندم اگر سپرده گزاران این موسسه مطلب را می خوانند رقم دقیق آنرا اعلام فرمایند. به یکی از دوستان من تنها ۳۰ هزار تومان پرداخت کرد، باورتان می شود ۳۰ هزار تومان! عجیب است واقعیت یک چیز و شنیده ها چیز دیگری است. شنیده هایی که با عملکرد رسانه ها عجین شده است! بسیج رسانه ای و یا فضا سازی رسانه ای شاید واژه ها و مفاهیمی باشند که علم جامعه شناسی در اینباره ارائه می کند. اگر دو سوی واقعیت، همکاری طرفین و نهایت اهتمام آنها برای حل مشکلات مردم است؛ پس عملکرد رسانه ها از دیدگاه امنیتی چگونه تفسیر می شود؟ مگر در این ایّام، برنامه ریزی و مدیریت واحد را به چشم خود مشاهده نکردید؟ این سخن نه به معنای پایبندی به نظریات توطئه و نه نشانی از ساده اندیشی دارد. بلکه واقیعتی محض، مطلق و راستین است. دلایل عقلی و منطقی بسیاری برای این سخن دارم. دلایل و مصادیق گواه این مطلب آنقدر هست که نمی دانم کدام یک را برای شما بازگو کنم. تقاضا مندم به نظریات پیشین و نقدهای گذشته مراجعه کنید تا پرده ها کنار رود و با چشم عقل و منطق به مساله نظری بیافکنید. مساله سازی فراتر از آن چیزی است که پلیس فتا بتواند به تنهایی با آن برخورد کند، جالب آنکه نیروی انتظامی کشور نیز گویا در کمیسیون مربوطه نماینده دارد. امّا اینکه چرا سکوت کرده و در برابر شانتاژها، هوچی گری ها، شایعات و اخباری که به واسطه اطلاع آن نهاد از اوضاع، راست و دروغ اخبار کذب را تشخیص می دهد ساکت مانده؛ از دیدگاه امنیتی قابل تفسیر نیست.

 50. الف الف پنج‌شنبه 10 دی 1394

  لابد اعضای امنیتی هیات مذکور احساس خطری … نکرده و روش فعلی فرسایش و در صورت لزوم ….سپرده گذاران را مناسب میدانند!

  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 51. حمید چهارشنبه 9 دی 1394

  این مدیر عامل ثامن الحجج …است که هیچ بیانیه ای، توضیحی،… نمی دهد. مردم را لایق نمی داند یا خودش را لایق مردم نمی داند. این برای شما عجیب نیست. شاید هم خودش را امام زمان می داند و از انظار غایب است. و الله اعلم
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 52. میثم چهارشنبه 9 دی 1394

  کم کم داره یه …و …درست و حسابی تو کشور درست میشه……….
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 53. مالباخته چهارشنبه 9 دی 1394

  آقاجان اینا همش وعده سر خرمن این اعلامیه روابط عمومی ۵ بهمن میخاد سود رو بده زحمت کشیده من اصل پولمو میخام اونم بلند مدت میخام فسخش کنم….دوستان اینا همش وعده الکیه اینطور که بنظر میرسه تجمعات داره جواب میده بیاید بریزیم سرپرستی به قرآن قول میدم دوروزه همه چیز درست میشه بابا یکم جروزه داشته باشید ….روز روشن دارن واسه داراییمون تصمیم میگیرن…اون میرعلی خدا……

 54. ناشاس 2 چهارشنبه 9 دی 1394

  میگن میرعلی می خواد بشه رییس هیئت مدیره ؟؟؟ راسته؟ اگه راست باشه باز برگشتیم سر خونه اول !!!

 55. حسین پنج‌شنبه 10 دی 1394

  دوستان این متن چیزی جز کذب محض چیزه دیگری نیست. سود رو پرداخت نمی کنند و مثل همیشه اعلام می کنند که پولی نیست. لعنت خدا بر موسسه ثامن الحجج

 56. دکترآریا/بایدروی دریافت اصل پولمان تمرکزکنیم نه دریافت سودآن پنج‌شنبه 10 دی 1394

  سود کدومه؟
  اصل پولمان هم روی هواست

 57. بیچاره پنج‌شنبه 10 دی 1394

  سرنوشتی مشابه با بدر توس یا میزا در انتظار ححححححججججج است.

 58. وحید جمعه 11 دی 1394

  موسسه ثامنالحجج بسیاری از املاک موسسه که با پول مردم خریدن به نام افراد است یا به نام سرپرستان استانها است من خودم چند تا شو سراغ دارم با مدرک این همه نگید به نا موسسه ثامنالحجج است دروغ ممنوع اگه میخاید بدونید بهتون میگم

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه