تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 29476 تاریخ انتشار : 9 تیر 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: دولت همزمان با برخورد با مدیران متخلف با کارمندان بانکی هم برخورد کرد!

به گزارش بانک مردم، عده‌ای از کارمندان بانک‌ها در تماس با بانک مردم با گلایه از تصمیم جدید دولت اعلام کردند فیش‌های حقوقی و حقوق‌های بالای مدیران موجب شده همه مزایای کارمندان بانک نیز تا اطلاع ثانوی قطع شود!

طبق بخشنامه‌ای که وزیر اقتصاد به بانک‌ها ابلاغ کرده تا اطلاع ثانوی و تصمیم مجدد حتی کارمندان بانک‌ها هیچ‌گونه پاداش و وامی دریافت نخواهند کرد. یکی از کارمندان بانک‌های دولتی به بانک مردم می‌گوید: انگار مبارزه با مدیران حقوق‌های نجومی به برخورد با کارمندان تبدیل شده و خیلی غیرطبیعی است که کارمند بانک نتواند وام بگیرد! اگر دیگران تخلف کرده‌اند چرا ما کارمندان باید تاوان بدهیم؟

کارمند دیگری به خبرنگار ما می‌گوید: چرا باید افراط و تفریط کنیم. مگر کارمندان بانک‌ها با کارمندان دستگاه‌های دیگر فرق دارند؟ همیشه به علت اینکه شغل ما کارمند بانک بوده مورد شماتت واقع شدیم. این بخشنامه دیگر عجیب‌ترین اتفاق ممکن است و برای همه خنده‌دار است که یک کارمند بانک از دریافت وام محروم باشد.

ماجرا چیست؟

بعد از ابلاغ قانون بودجه ۱۳۹۵ در اول خرداد ماه از سوی مجلس به دولت، ضوابط اجرایی و آیین نامه های آن نیز با پیشنهاد سازمان مدیریت و برنامه ریزی در هیات وزیران تصویب و از سوی  معاون اول رئیس جمهور به وزارتخانه‌ها و دستگاههای اجرایی ابلاغ شد. بر این اساس اخیرا این دستگاهها نیز ضوابط اجرایی بودجه امسال را برای اجرا به سازمان های ذیربط خود ابلاغ کردند.

در این رابطه طیب نیا-وزیر امور اقتصاد و دارایی- نیز در راستای اجرا مقررات ” ضوابط اجرایی قانون بودجه ۱۳۹۵” چند بند را به طور ویژه مورد توجه قرار داده و از سازمانهای زیرمجموعه خود خواسته تا به این موارد توجه خاص داشته باشند.

بکارگیری نیروی انسانی

بر این اساس در مورد اول بکارگیری نیروی انسانی مورد توجه است که در ماده (۹) در این باره  تاکید شده، هر گونه بکارگیری نیروی انسانی جدید به هر شکل و عنوان در مشاغل و فعالیت های دستگاه های اجرایی موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری (از محل هر گونه اعتبار) صرفا با مجوز سازمان و با رعایت قوانین و مقررات مربوط از جمله قانون برنامه و قانون مدیریت خدمات کشوری امکان پذیر است.

ضوابط پاداش کارکنان

همچنین باید پرداخت پاداش ها طبق ماده(۱۱) انجام شود. در این حالت پاداش بر اساس، حداکثر یک ماه حقوق و مزایای مندرج در احکام کارگزینی در صورت وجود اعتبار در سقف اعتبارات تخصیص یافته دستگاه اجرایی تعیین می‌شود. پرداخت یک ماه پاداش به اعضای هیئت مدیره، هیئت عامل و کارکنان شرکت های دولتی (اعم از شرکت های مستلزم ذکر و تصریح نام)، بانک ها و بیمه های دولتی پس از تصویب مجامع یا شوراهای عالی آنها مجاز است.

از سویی دیگر بر اخذ مصوبه شورای حقوق و دستمزد در مورد برقراری حقوق و فوق العاده ها به مدیران و کارکنان مورد تاکید است و باید ماده (۳۱) در دستور کار قرار گیرد. بنابر این ماده، در اجرای ماده (۷۴) قانون مدیریت خدمات کشوری، کلیه دستگاه های اجرایی (اعم از مشمول و غیرمشمول این قانون) که پیش از سال ۱۳۹۵ در اجرای مصوبات مراجع مربوط و بدون موافقت شورای حقوق و دستمزد نسبت به برقراری حقوق یا فوق العاده‌ای کرده‌اند، مجاز به اجرا و پرداخت آن در سال ۱۳۹۵ نیست. همچنین  اخذ مصوبه شورا برای استمرار این پرداخت ها الزامی است. در اجرای تبصره ماده (۷۴)  این قانون، برقراری هر گونه افزایش حقوق و مزایای جدید توسط مراجع قانونی در سال جاری بدون موافقت شورای مذکور ممنوع و غیرقابل اجرا بوده و تصویب یا اجرای آن تصرف در اموال عمومی محسوب می شود.

در عین حال که پرداخت پاداش و کمک های رفاهی نیز باید بر اساس ماده(۴۱) انجام شود که بر اساس این ماده، دستگاه های اجرایی باید در پرداخت پاداش و کمک های رفاهی به هر نحو و شکل از محل هرگونه اعتبارات مصوب مربوط صرفا در چارچوب ضوابط و دستورالعمل های مصوب که ظرف دو هفته پس از ابلاغ این تصویب نامه توسط مراجع ذی صلاح ابلاغ می شود، اقدام کنند. رؤسای دستگاه های اجرایی و اعضای هیئت مدیره شرکت های دولتی نمی توانند در مورد پاداش و کمک های رفاهی دستگاه متبوع تصمیماتی اتخاذ کنند که خود در آن ذی نفع باشند.

شرایط اعطای وام به مدیران و کارکنان

اما اعطای تسهیلات رفاهی به مدیران و کارکنان از جمله وام مسکن، وام ضروری، وام خرید خودرو در سازمانها نیز باید بر اساس ماده (۳۹) ضوابط اجرایی قانون بودجه انجام شود.

این در حالی است که براساس بند(الف)  ماده (۳۹)، تسهیلات رفاهی کلیه شرکت های دولتی اعم از بانک ها و بیمه ها و آن دسته از شرکت ها و بیمه ها و آن دسته از شرکت ها و سازمان های دولتی که شمول مقررات بر آنها مستلزم ذکر و یا تصریح نام است، به صورت یکسان و در چارچوب این ماده قابل پرداخت است.

طبق ماده(ب) نیز مجموع تسهیلات پرداختی موضوع بند (الف) این ماده نباید از رقمی که هر ساله در کارگروهی با مسئولیت وزیر امور اقتصادی و دارایی و با حضور رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و رییس کل بانک مرکزی ایران تعیین می‏ شود، تجاوز  کند. وزیر اقتصاد تاکیدکرده که تا ابلاغ تصمیم کارگروه موضوع بند (ب) اعطای هرگونه تسهیلات پس از تاریخ ابلاغ ضوابط اجرایی بودجه ۱۳۹۵ غیرمجاز خواهد بود و مقررات مورد عمل قبلی در آن دستگاه اجرایی در حال حاضر فاقد اعتبار است.

همچنین طبق بند(پ)، استفاده از منابع سپرده قرض‌الحسنه پس انداز بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات  مورد توجه در این بخش ممنوع  است.

در بند (ت) نیز نرخ سود تسیهلات پرداختی قرار داشته و تاکید دارد که  نرخ سود این تسهیلات به پیشنهاد بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی به تصویب شورای پول و اعتبار خواهد رسید و صرفا به مدیران و کارکنان دارای رابطه استخدامی با دستگاه (به استثنای مأمورین) قابل پرداخت است.

اما بر اساس بند(ج) ماده (۳۹)،  مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره و هیئت عامل در صورتی می‌توانند از تسهیلات موضوع این ماده بهره‌مند شوند که حداقل دو سال از حضور آنها در دستگاه مربوط سپری شده و از تسهیلات در سایر دستگاه‌های دولتی استفاده نکرده باشند.

در عین حال که پرداخت تسهیلات رفاهی موضوع این ماده به اعضای هیئت مدیره غیرموظف ممنوع است.

خرید خودروهای سواری

اما برای امسال هم مانند سالهای قبل، دستگاهها از خرید خودری سواری خارجی منع شده اند و طیب نیا نیز این موضوع را در قالب ضوابط اجرایی بودجه به سازمانهای خود گوشزد کرده است. بنا بر ماده (۲۴) این ضوابط، خرید هر گونه خودرو سواری خارجی ممنوع است. خرید خودرو سواری داخلی نیز توسط شرکت های دولتی صرفا از محل منابع حاصل از فروش خودروهای مازاد یا اسقاطی و در خصوص وزارتخانه ها و مؤسسات دولتی حداکثر به تعداد خروج خودروهای سواری با رعایت مقررات مجاز خواهد بود.

 شرایط احداث و خرید ساختمان جدید

همچنین چهارمین موضوع مورد توجه، به  احداث، خرید و یا اجاره ساختمان های جدید اختصاص دارد که باید طبق ماده (۲۹) مورد عمل قرار گیرد. این در حالی است که در این ماده از ضوابط اجرایی قانون بودجه ۱۳۹۵ تاکید شده که احداث، خرید و یا اجاره ساختمان های جدید اداری توسط دستگاه های اجرایی از جمله شرکت های دولتی، بانک ها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت (به استثنای موارد تغییر سطح تقسیمات کشوری، تجمیع ساختمان های اداری موجود بدون ایجاد بار مالی جدید، تمرکززدایی و خروج از کلان شهرها بدون ایجاد بار مالی جدید و همچنین طرح های خرید یا احداث در طرح های مصوب پیوست شماره یک قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور) ممنوع  است.

photo_2016-06-29_22-48-30 ۵۷۳۱۱۷۱۷

Twitter Google+ Facebook
6,325 views
نظرات
 1. علی چهارشنبه 9 تیر 1395

  الان فصل مجامع بانک ها می باشد دولت باید دقت کند مدیران بانکی هم از ت…………………… بدین ترتیب که یک پاداش معادل ۶ ماه حقوق به مناسبت تصویب تراز ماهانه می گیرند ویک پاداش بسیار سنگین که در مجمع به نفع هیت مدیره تصویب می شود معمولا نیم درصد سود عملکرد بانک بین اعضای هیت مدیره وندیر عامل تقسیم می شود
  (این پیام ویرایش شد….بانک مردم)

 2. علی پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  لطفا متن نقطه چین را با یکی از پاسخ ها پر نماید……………………………………………………………………………………………
  (این پیام ویرایش شد….بانک مردم)

 3. جواد پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  کاسپین (بدرتوس) پول مردم رو بده

 4. علی چهارشنبه 9 تیر 1395

  دریافتی های پرسنل بانک ها در طی سال۱ حقوق۲ کارانه۳ پول برنج۴ پول لباس ۵ پاداش هفته بانکداری ۶ هدیه روز پدر ۷ هدیه روز زن ۸ اضافه کار بستن حساب ۹ عیدی ۱۰ پول اجیل شب عید ۱۱ شش ماه حقوق به مناسبت تصویب تراز۱۲ سود سهام های مختلف که بانک سهام انها را برای پرسنل از محل منابع بانک خریداری وبه اقساط کم می کند۱۳وام قرض الحسنه۱۴ وام مسکن ۱۵ وام تعمیر مسکن ۱۶وام خودرو ۱۷ مزایای رفاهی ویلا ومشهد۱۸و خرده ریزهای دیگه که مجال ان اینجا نیست حال شما حساب کنید ۶ ماه حقوق تصویب تراز سالیانه مدیران چقدر می شود که یک پاداش بسیار سنگین دیگر نیز هیت مدیره برای تصویب تراز سالیانه بین خود تصویب می کنند که معمولا نیم درصد سود خالص عملکرد بانک می باشد که این یک قلم معادل تمامی دریافت ها مباشد

 5. کریم پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  یکی دیگه از رانت های پرسنل بانک ها اینه که برای خودشون امده اند ویک سپرده ویژه که حالت حساب کوتاه مدت را دارد ایجاد کرده وبه ان سود ۲۳ درصد می دهند الان در بانک تجارت پرسنل بانک پدل خود وبستگان وبعضا مشتریان را در این حساب سپرده کرده وبه راحتی قوانین کشور را دور می زنند واین تخلف اداری را مسولان بانک برایشان ایجاد کرده اند تا به هدف جذب سپرده از طریق رقابت ناسالم برسند

 6. علی پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  قوانین کشور……….هر اداره ای میری حتما یکی از اونایی که باهاشون کار داری تو جیمن تازه اگه سالم باشن و کارتون رو بی چشمداشت راه بندازن ،مثل یه انسان باهات برخورد نمیکنن من خودم کارمند دارم ساعت سه تازه میره رفع حاجت البته فیشای اکثر کارمندا رو از هرقشری دیدم انصافا بیشتر ادارات از ما بهتر بهشون میرسن یا شایدم بانک ما کمتاز بقیه حقوق میده شاید
  (این پیام ویرایش شد….بانک مردم)

 7. مهدی پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  اگه من کارمند بانک. شش ماه تراز گرفتم معادلش خرج دوا و درمون خونوادت بشه که داری مثل ……… و اطلاعات غلط پخش میکنی… من الان دریافتیم با ده سال سابقه کار پر استرس و خورد کننده حدود یک و نیم هست… اخه …….. چرا دروغ میگی از خودت
  (این پیام ویرایش شد….. بانک مردم)

 8. اقا مهدی جمعه 11 تیر 1395

  بله بعضی از بانک ها میایند مبلغ را درحساب واسزه نگه می دارند وطی چند مرحله در طول سال به کارمندانشون می دهند که یکمرتبه سردیشون نشود نیاز به چای نبات پیدا کنند

 9. جلال جمعه 11 تیر 1395

  اقا مهدی حتما درجه شعبه شما پایین بوده ویا در سرپرستی بانک مشکلی داشته ای ۵٫۵ ماه بهت دادن

 10. رشیدی چهارشنبه 9 تیر 1395

  دولت امسال جلوی پرداخت تراز سالیانه که معادل ۶ ماه حقوق مدیران وپرسنل بانک می باشد را بگیرد ظرف چند روز اینده اکثر مجامع بانکی تشکیل می شود وتا مسولان بخود ایند پاداش های باد اورده کلانی نصیب این قشر از جامعه می گردد این در حالی است که اکثر کارمندان دولت سماق می مکند

 11. رضاییان چهارشنبه 9 تیر 1395

  دولت از همبن حالا که چند روز به تشکیل مجامع عمومی بانک ها مانده باید جلوی پرداخت پاداش تصویب تراز وپاداش تصویب بیلان بانک که مخصوص هیت مدیره ومدیردعامل است بگیرد والا امسال نیز مبالغ بسبار کلانی در ………….. انها وارد می شود
  (این پیام ویرایش شد….بانک مردم)

 12. بيچاره كارمندا چهارشنبه 9 تیر 1395

  واقعا که زورشون به کارمندا ومردم معمولی رسید بهتره جلوی روسا رو بگیرید چرا سریع به کارمندا زور میگید؟؟؟؟؟؟؟؟

 13. بانکی چهارشنبه 9 تیر 1395

  به شهر بلخ نه کرد آهنگری
  به ششتر زدند گردن مسگری
  خوب خدا رو شکر که ریشه فساد گویا کارمندان دون مایه بانک بودند که در شرایط پر استرس و با مسئولیت کار می کنند و سر آخر هم تو عروسی و غذا قربونی میشند خشکنده شد دیگه همه برن راحت بخوابند دولت راستگویان بیدار است

 14. نصراله پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  معلومه تو مملکتی که همه سران بهم وابسته ، همه خاکها تو سر مردم بدبخت ریخته میشه.
  این رییس جمهور هم هیچ کاری واسه مردم نکرده و نمیکنه و نمیخواسته بکنه از اول.
  ر…… از همه بدتره. مردم رو به هیچی هم حساب نمیکنن
  (این پیام ویرایش شد….بانک مردم)

 15. نصراله پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  با سلام
  معلومه تو مملکتی که همه سران بهم وابسته ، همه خاکها تو سر مردم بدبخت ریخته میشه.
  این رییس جمهور هم هیچ کاری واسه مردم نکرده و نمیکنه و نمیخواسته بکنه از اول.
  ر…… از همه بدتره. مردم رو به هیچی هم حساب نمیکنن
  (این پیام ویرایش شد….بانک مردم)

 16. جعفریان پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  تا تاریخ ۳۰ تیر مجامع سالیانه بانک ها تشکیل می شود دولت سریعا امسال جلوی دو گونه پاداشها را بگیرد یکی پاداش تصویب تراز بانک ها که معمولا به تمامی پرسنل ومدیران بانک معادل ۶ ماه حقوق ومزایا پرداخت می شود ویک پاداش بسیار سنگین دیگر که فقط مخصوص هیت مدیره ومدیر عامل است که درصدی از سود خالص بانک را بین هفت نفر خودشان تقسیم می کنند که حزو مبالغ نجومی می باشد بدین ترتیب مدیران ……………………………..
  (این پیام ویرایش شد….بانک مردم)

 17. شماعی پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  کار کردن ….وخوردن ….. ها به صورت یک اصل در بانک ها نهادینه شده
  (این پیام ویرایش شد….بانک مردم)

 18. مش قنبر پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  توی این همه هیاهو وبوق کرنا بانکی ها تا چند روز دیگه بیلان های سالیانه خود را با تشکیل مجمع عمومی های تشریفاتی برگزار وطی ان مبالغ بسیار زیادی را بین پرسنل بانک ها ومبالغ نجومی را نیز بین خود مدیران تقسیم می کنند دولت امسال بشدت جلوی این تبعیضات را بگیرد

 19. ناشناس پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  پس خود بانک مرکزی کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  فیش های حقوقی و پاداشهای میلیونی و سکه های مناسبتی انها هم رو بشه خواهشا

 20. جواد پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  کاسپین چرا پول نمیده، میدونم ربطی به اینجا نداره، اما هیچ حرفی هیجا نمیگن، پول مردم رو نمیده اما مجاز هست!!!!؟؟؟؟

 21. کارمند بانک پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  سلام
  من کارمند یکی از بانکهای بزرگ و موفق از اول خصوصی هستم ،و توی این ده سالی که من تو این بانک کار کردم هیچ وقت پاداش تراز بیشتر از دوحقوق نبوده که اونم ده بیست درصدش میشه مالیات،پس خواهشا زیاد احساسی و جو گیر نشید هرچی دلتون خواست نثار بانکیا کنید،فعلا توی همه نهادها میخورن و میپاشن ولی زورشون فقط به بانکیا رسیده

 22. کارمند یک اداره بسیار شلوغ شنبه 12 تیر 1395

  من فکر نمیکردم ۲ماه بدن… به بقیه سازمانها نصف ماه هم نمیدن! واقعا ظلم داره ب بقیه کارمندا میشه.بغیر از بانک و وزارت نیرو و وزارت نفت و تامین اجتماعی بقیه کارمندای دولت مثل همن و هیچ مزایای خاصی ندارن..

 23. کارمند بانک خصوصی پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  شما را به خدا به داد کارمند بانکهای خصوصی برسید مدیران حقوق نجومی کارمندان تابع قانون کار لطفا یکی به داد ما برسه

 24. علی پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  با سلام خدمت همه هموطنان عزیز
  من علی کارمند یکی از بانکهای دولتی هستم
  باید منصفانه قضاوت کرد
  اقایونی که صحبت از شش ماه پاداش تراز می کنند به عرضشون برسونم با ۷سال سابقه هنوز بیش از ۲ ماه پاداش تراز ندیدم
  در ضمن بهتره فیش حقوقی کارکنان وزارتخانه های محترم را برای مقایسه با کارکنان بانک رده میانی بر روی سایت بزارند
  یا فیش بازنشسته بانکی با عروس و داماد و نوه رو با یکی از سازمانهای دیگه مقیسه کنند.
  دوستان کارکنان بانک در این ماجرا بی تقصیرند
  مقصر دولتی هست که فرصت را دراختیار انسانهای بی ایمان قرار داد و بیت المال را به بیت الحال تبدیل کرده اند.
  کارکنان بانک انسانهای شریفی هستند
  حساب مدیران از کارکنان جداست
  اشتباه و بی ایمانی عده ای را پای همه نگذاریم مسلمان
  التماس دعا

 25. تقی پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  سلام کارمندان بانک هاچه گناهی کردند کسی جواب بگو نیست کسی خورده دیگری برده کارمندی که ریال دریافتی دارد چه کند

 26. متنفر از دولت پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  این دولت همه کاراش ……!!! مثل حمله به موسسه ثامن الحجج! بریم پول مردم رو قبضه کنیم که بعد بگیم تورم اومده پایین!!!!! اینجا هم بریم کارکنان رو بیچاره کنیم چون مدیرانشون دزدی کردن! واقعا این بهترین نوع مدیریت و کشورداریه!!!!!
  (این پیام ویرایش شد …. بانک مردم)

 27. رجب پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  در یک حرکت انقلابی باید وضعیت شرکت داری بانکدها نیز رسیدگی شود وملک واملاک مازاد بانک ها فروخته واز ان در جهت تسهیلات تولید و رونق اقتصادی استفاده شود

 28. حسین بهبهانی پنج‌شنبه 10 تیر 1395

  با عرض سلام وتاسف برای مدیران ارجمند که به فکر حقوق و مزایای بالای خود بوده وغافل از اینکه این بانک را همکاران بازنشسته آنها برای حفظ وبقای آن واعتبار آن زحمت کشیدند ومتاسفانه با توجه به تورم شدید بعضا توجهی به وضع معیشت سرپرستانو همکاران بازنشسته خود نداشته و موضوع را به قانون محول کردند وهیچ اقدام موثر عملی بغیر از پرداخت مبالغ جزیی تحت عناوین مختلف فکر کردند برای همکاران بازنشسته وظیفه خود را انجام داده اند ومتاسفانه موجب شد همکاران بازنشسته برای تامین مخارج زندگی خود به بانک های خصوصی پناه ببرند و تجربه ارزشمند خود را در اختیار این بانکهای خصوصی که بعضا لکه ننگ بانکداری اسلامی می باشد را تقویت کنند ومنابع مالی کسانی راکه می شناسند به سمت این بانک های خصوصی هدایت نمایند واکنون که موضوع تعویض مدیر عامل مطرح می شود هیچ عکس العمل موثری را انجام ندهند و از حرفهای مدیران که پرداخت وام به بازنشستگان منابع مالی فراوانی می خواهد و بازنشسته مثل چوب خشکیده می ماند هر روز شاهد ذلت بیشتر بانک باشیم

 29. مصطفی جمعه 11 تیر 1395

  اون مدیر عاملی که گفته بازنشسته ها مثل چوب خشکن الان رفته ساکن انگلستان شده با اون همه فساد وارتشا

 30. کاشانی جمعه 11 تیر 1395

  ….د… مدیر عامل قبلی بانک تجارت که در زمان وی تخلفات وفساد های سنگبنی صورت گرفته واکنون ساکن کشور انگلستان شده در جمع کارکنان بانک تجارت گفته بازنشستگان چوب خشک هستند مدیر امور استانهای وی نیز اکنون در اصفهان چندین کارخانه دارد وبه رتق فتق کارخانه هایش می رسد
  (این پیام ویرایش شد….بانک مردم)

 31. پیوندی جمعه 11 تیر 1395

  سهام های ترجیحی زیادی نیز در هنگام خصوصی سازی بانک به مدیران بانک تجارت تعلق گرفته که باید رسیدگی شود

 32. رضا جمعه 11 تیر 1395

  خود شما مدیر محترم سایت بانک مردم یکی از مراجعی هستید که با فرافکنی های مداوم دارید ذهن مردم رو نسبت به کارمندای بانکها خراب میکنید و هدفتون قطعا خیانت و تشویش اذهان عمومی هست اینهمه جنجال راجع به کارمندای بانک شده انگار اینها دارن مملکت رو چپاول میکنن چرا کسی راجع به دریافتی فوتبالیستها زیرمیزی پزشکها دلالی دلارفروشها رشوه های مدیرای دولت دزدی میوه فروشها وارد کننده های قاچاق برنج هنوی دلالهای انحصاری شور و زعفرون دزدی دولت روی کیفیت بنزین دریافتی های نجومی مداح ها و هنر پیشه ها و مجریای صدا و سیما و احتکار کالای بازاری ها و ….. صحبت نمیکنه؟

 33. مقایسه شنبه 12 تیر 1395

  خوبه خودتونم میدونید که باید با کیا مقایسه شید!

 34. کارمند بانک شنبه 12 تیر 1395

  خود شما مدیر محترم سایت بانک مردم یکی از مراجعی هستید که با فرافکنی های مداوم دارید ذهن مردم رو نسبت به کارمندای بانکها خراب میکنید و هدفتون قطعا خیانت و تشویش اذهان عمومی هست اینهمه جنجال راجع به کارمندای بانک شده انگار اینها دارن مملکت رو چپاول میکنن چرا کسی راجع به دریافتی فوتبالیستها زیرمیزی پزشکها دلالی دلارفروشها رشوه های مدیرای دولت دزدی میوه فروشها وارد کننده های قاچاق برنج هنوی دلالهای انحصاری شور و زعفرون دزدی دولت روی کیفیت بنزین دریافتی های نجومی مداح ها و هنر پیشه ها و مجریای صدا و سیما و احتکار کالای بازاری ها و ….. صحبت نمیکنه؟

  چرا از مدیران و کارکنان بانک مرکزی . شرکت نفت . کشتیرانی .بودجه سازمانهای دیکه . بودجه وزارت آموزش پرورش کجا خرج میشه وضعیت آموزشی شهرستانها با چه وضعیتی . حوزه علمیه قم و……

 35. علی شنبه 12 تیر 1395

  اقا بانکیها به ناحق گرفتند معلمها چرا باید بابت سه ماه تعطیلات حقوق بگیرند چرا سایر کارمندان ۴۴ساعت موظف به کارند در هفته ولی معلمها ۲۴ ساعت …اگه پاداش کارکنان بانک ناحقه حقوق معلمها نا حق نیست مگه حقوق معلمها از بیت المال پرداخت نمیشه

 36. هلیرضا شنبه 2 مرداد 1395

  سلام لطفاشماکه ادعای وام مسکن وترازوغیره دارید آیا دوری تو شعبات رفتیدکه بیشترشان شب تا صبح ازدردکمروگردن خواب ندادندیا۴۰درصدشون عمل کمروگردنومثانه کردند که حتی برای دستشویی نمی تونندازجاشون بلندشندوحداقل روزی ۷ ساعت روصندلی نشسته اند تمام ادارات اگه وام مسکن ندارندکمک هزینه مسکن دارند حالاچ شمعون دنبال این بیچاره هاست

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه