تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 162099 تاریخ انتشار : 23 نوامبر 2020
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: نظر به محدودیت ­های مربوط به شرایط نامساعد ویروس کرونا، مجمع عمومی عادی به­ طور فوق­ العاده بانک آینده، در روز یکشنبه مورخ دوم آذرماه ۱۳۹۹ برگزار اما باتوجه به عدم حضور بیش از ۵۰ درصد سهامداران، مجمع به حدنصاب قانونی نرسید.
به گزارش بانک مردم و به نقل از اخباربانک، دکتر مرادی، ریاست هیات مدیره و رئیس مجمع گفت: پس از بهبودی نسبی وضعیت کرونایی کشور و با اطلاع ­رسانی قبلی ازطریق روزنامه­ های کثیرالانتشار بانک، مجمع پیش­ گفته با اعمال ملاحظات مفاد ماده(۸۷) اصلاحیه قانون تجارت و ماده(۵۲) اساسنامه بانک، برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ این بانک قصد افزایش سرمایه ۲۰۰۰ درصدی و از محل تجدید ارزیابی دارایی­ ها دارد.

این افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی­ ها و آورده نقدی سهامداران است و میزان آن پس از تهیه گزارش هیات مدیره، تایید حسابرس و اخذ مجوز از بانک مرکزی و سازمان بورس مشخص خواهد شد.

در مقطع فعلی برنامه ­ریزی­ ها برای تا ۲۵ هزار میلیارد تومان افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی­ ها و بین ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ میلیارد تومان افزایش سرمایه از محل آورده نقدی برای اصلاح ساختار مالی،کفایت سرمایه و تامین سرمایه نظارتی پس از تصویب هیات مدیره و تایید حسابرس و مراجع نظارتی ذکر شده، انجام خواهد شد.

Twitter Google+ Facebook
256 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه