تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 14504 تاریخ انتشار : ۴ بهمن ۱۳۹۴

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: دبیر شورای هماهنگی بانک‌های خراسان رضوی گفت: موسسه مالی و اعتباری آرمان (کاسپین) و زیرمجموعه‌های آن تحت نظارت بانک مرکزی هستند.
علی صادقی با اشاره به اینکه موسسات مالی و اعتباری آرمان و زیرمجموعه‌های آن دارای مجوز فعالیت هستند، اظهار کرد: بانک مرکزی فرصتی به این موسسات داده تا به تعهدات خود عمل کنند. در حال حاضر این موسسات با نام «در شرف تاسیس» یا «موسسات دارای مجوز» به فعالیت می‌پردازند. باید سرمایه اولیه که به عنوان پشتیبان است نزد بانک مرکزی مسدود باشد که خوشبختانه موسسات آرمان و فرشتگان از این نظر مشکلی ندارند.
وی در خصوص تعهداتی که این موسسات موظف‌اند به آن‌ها عمل کنند، ادامه داد: بخشی از این تعهدات به صورت پرداخت وجه نقد است و مقداری نیز به صورت وثیقه ملکی است. املاکی که به عنوان پشتوانه و توان مالی موسسات هستند موسسات مکلف‌اند آن‌ها را ارائه دهند که تعیین می‌کند موسسه تبدیل به بانک شود و یا به صورت موسسه مالی و اعتباری بماند.
صادقی با بیان اینکه نظارت بانک مرکزی بعد از اتفاقاتی که برای برخی موسسات مالی افتاد به صورت دقیق‌تر ادامه خواهد یافت، افزود: نظارت بانک مرکزی بدین صورت بود که بررسی کند موسسات از نظر نرخ تابع نرخ‌های بانک مرکزی باشند و از طرف دیگر اجازه افزایش شعب را به آنان داده نمی‌شد و فقط فرصت داشتند که حساب‌هایشان را با معیارهای بانک مرکزی تطبیق دهند و منابع مالی خود را نزد بانک مرکزی به عنوان سپرده قرار دهند.
دبیر شورای هماهنگی بانک‌های خراسان رضوی عنوان کرد: از این پس قطعا نظارت دقیق‌تر،‌درست‌تر و در چارچوب قانون ادامه خواهد بود چنانچه موسسات تخطی کنند همان طور که ثامن‌الحجج غیر مجاز شناخته و از نظر بانک مرکزی رد شده اعلام شد و مورد برخورد قرار گرفت با سایر موسسات متخلف نیز به همین صورت برخورد خواهد شد.
وی در خصوص نحوه تخلفات مرتکب شده موسسات یادآور شد: وقتی موسسه‌ای خارج از عرف به مردم سود بانکی بدهد و یا قصد گرفتن سود بیش از میزان تعریف شده را داشته باشد و تعهدات خود را به بانک مرکزی عملی نکنند غیر مجاز شناخته می‌شوند.
صادقی با تاکید بر اینکه در شرایط رکودی تخلف موسسات متخلف آشکار می‌شود، تصریح کرد: موسسات مالی در چند سال گذشته پول‌های مردم را می‌گرفتند و در فعالیت‌هایی مانند ساخت و ساز و یا هر عمل دیگری سرمایه‌گذاری می‌کردند که به دلیل اقتصاد بیمار کشور این فعالیت‌ها پر بازده و با رشد روزانه مواجه شدند که موجب علاقه سپرده‌گذاری مردم نیز بود اما در حال حاضر که دوره رکود است ساخت و سازها و سایر فعالیت‌ها به نتیجه نرسیده‌اند و این موسسات نتوانسته‌اند سرمایه‌گذاری‌ها را تبدیل به پول کنند و در نتیجه تعهداتشان عملی نشد و به مشکل برخوردند.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های خراسان رضوی با اشاره به اینکه رکود باعث شفاف‌سازی این مسائل شد، بیان کرد: در این شرایط است که بانک‌های منظم و بزرگ جامعه مشخص می‌شوند و در جایگاه خود محکم باقی می‌مانند و موسسات خلاف‌کار یکی پس از دیگری حذف می‌شوند زیرا در دوره‌ای نامتعادل و دچار تورم رشد کرده بودند. اجرای برجام قطعا تاثیر مثبتی بر موسساتی که زیر نظر بانک مرکزی فعالیت می‌کنند خواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه مدیریت پدیده در حال واگذاری است، عنوان کرد: سعی بر این است تا با تصمیم دولت مدیریت پدیده به منظور نظارت بیشتر و دقیق‌تر تغییر کند و مدیریت به فردی واگذار شود که توان اداره پروژه و به اتمام رساندن آن را داشته و پاسخگوی سایر سهامداران باشد دولت نیز در اداره این پروژه همکاری خواهد کرد.

صادقی گفت: لازم به ذکر است که مدیر قبلی این پروژه نیز آدم توانمندی بوده است زیرا قادر بوده یک میلیون و ۱۱۰ هزار متر مربع را مدیریت کند اما امروز به دلیل اینکه دولت قصد نظارت بیشتر بر این پروژه را دارد تصمیم بر تغییر مدیریت گرفته است تا بتواند شرایط را به نحوی که قانون‌مند باشد و تحت نظارت پیش ببرد.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌ها با اشاره به اینکه به زودی خبرهای خوشی در زمینه مراودات بانک‌های کشور با بانک‌های اروپایی به گوش مردم خواهد رسید، خاطرنشان کرد: بانک‌های دولتی و خصوصی در مسائلی از جمله واردات ماشین‌آلات برای کارخانه‌ها و یا صادرات مداخله خواهد کرد و موجب میشوند تا این امور به دور از دلالی، واسطه‌گری و پرداخت کارمزد زیاد به صرافی‌ها انجام شوند. همچنین بانک سپه که سال‌ها تحریم بود اکنون از تحریم خارج شده و شعب خارج از کشور خود را افتتاح کرده است و مراودات بسیاری خواهد داشت که سبب حمایت از تولید و صنعت را به همراه خواهد داشت.

کاسپین

منبع: ایسنا

رونمایی از سایت و لوگوی جدیدترین موسسه اعتباری ایران!

سرانجام نام موسسه اعتباری “کاسپین” در لیست موسسات مجاز بانک مرکزی قرار گرفت

پیام نوروزی متحمل مدیرعامل موسسه اعتباری کاسپین: وحدت تعاونی‌های زیرمجموعه در دستور کار مدیریت

متحمل: صدور مجوز موسسه اعتباری “کاسپین” آغاز یک تحول خواهد بود

موسسه اعتباری “کاسپین” مجوز گرفت/صدور مجوز در آخرین روز کاری سال

ثبت رسمی نام موسسه اعتباری کاسپین

نام موسسه اعتباری ” کاسپین ” بطور رسمی ثبت شد

موافقت بانک مرکزی با ثبت موسسه اعتباری “کاسپین”/”آرمان ایرانیان” رسما “کاسپین” شد

آرمان (کاسپین)، ثامن و افضل‌توس به زودی مجوز می‌گیرند؛بررسی آخرین وضعیت موسسات اعتباری

چرا بانک مرکزی در سال ۹۴ هیچ مجوزی صادر نمی‌کند؟/موسسات اعتباری که بلاتکلیف‌تر شدند!

موسسه اعتباری آرمان (کاسپین) مجوز دارد

مرحله نهایی ادغام بدرتوس در آرمان ایرانیان (کاسپین)

“کاسپین” پنجمین موسسه اعتباری مجاز می‌شود

موسسه اعتباری “کاسپین” جایگزین “آرمان ایرانیان” شد+اظهارات مدیرعامل

Twitter Google+ Facebook
35,555 views
نظرات
 1. حاج کامران یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  با سلام…………..این فرمایشات شما رو بانک مرکزی هم تایید میکنه یا نه

 2. آرش آرش پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

  امیدوارم [این پیام توسط بانک مردم ویرایش شده است]

 3. آرش آرش شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

  موسسه آرمان سود ۳۲ درصد پرداخت میکند.
  موسسه آرمان سود ۳۲ درصد پرداخت میکند.
  موسسه آرمان سود ۳۲ درصد پرداخت میکند.

 4. ندا سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴

  احمقانه ترین گناه، گناه حسد است. زیـرا اگـر حسود باشی، روز خـوش نخواهی دید و هر روزت بـدتر از دیروز است.

 5. سپرده گذار آرمان که پولشو نمیتونه بگیره یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  این موسسه نیز غیر مجاز و ورشکسته است و هیچ دارایی برای پس دادن پولهای مردم ندارد. از نظر منابع و دارایی از همه موسسات ضعیف تر می باشد. این بنده خدا معلوم نیست چقدر گرفته که داره به دروغ تمجید و تعریف میکنه

 6. مم یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  سلام وعرض ادب
  خدمت دوست عزیز برسونم موسسه آرمان هر چه قدر مشتری پول خواسته باشه هر لحظه در اختیارش میذاره

 7. سید محمد یونس امینی نیاک شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

  تو بسیار بسیاردروغ میگی من سپرده گذار موسسه [این پیام توسط بانک مردم ویرایش شده است] است .

 8. بی نام یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  خخخخخ فردا مثل ثامن الحجج میگن مجوز نداره ما قبول نداریم انحلال 😂😂😂

 9. حسین سعادت یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  من برمبنای فرمایش شما مبلغ دو میایاردریال فردا در موسسه مذکور سپرده گذاری خواهم کرد
  حالا فردا مسئولین بانک مرکزی گفتند ایشان غلط کرده اند چکاره هستند که چنین حرفی زده اند . پول من چه خواهدشد
  این حرف امکان داره در مورد خود سیف هم اتفاق بیفته ، امکانش هست فردا بگویند سیف چکاره است فتنه گر بود می خواسته به انقلاب ضربه بزندوبه کانادا فرارکرده است

 10. حسینی یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  راستی حتی اگر گفتند ثامن الحججی در کار نبوده وشمادرتوهم بوده ایدکسی را جرات دفاع است؟
  منکه امیدی به بازگشت پولم ندارم مگراینکه احمددی نژاد برگردد…
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 11. یزدان سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵

  سلام واقعا به بانک کاسپین اعتبار نیست
  من میخواستم برم حساب باز کنم
  اما چون ذره ذره جمع کردم نمیخوام از بین بره میخوام ۱سودی ازش بگیرم مثلا هر ۱م ماهی ۲۰٫۰۰۰ و بتونم هروقت خواستم اضافه کنم یا برداشت کنم

 12. کامران یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  اگر مقامات بانک مرکزی با تدبیر بودن موارد ایجاد شده درموسسه ثامن را در درون حسابرسی کرده بعد از محرز بودن تخلف موسسه اعلام میکردن این موارد برای دیگر موسسات رخ نمیداد این دود به چشم همه خواهد رفت شک نکنید دوستان

 13. علی یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  ایشان گفته ملاک مجاز یا غیر مجاز بودن در دادن سود متعارف وغیر متعارف بانک مرکزی است منظور از غیر متعارف چی هست پس بانک اینده وبانک شهر که از ثامن الحجج سود بیشتر میدهند چرا پس مجاز هستند و بانک محسوب شدند.

 14. بابک علیزاده یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  رئیس بانک مرکزی…
  کشتن = مثل میرعلی و سپرده گذاران ثامن الحجج
  جان دادن = مثل آرمان و بسیجیان که یک مصاحبه الکی می کنی که در شرف تاسیسند بعدپولهای نادانانی امثال من به آنجا میرود
  خواهشا من میخواهم مقداری پول درموسسه آرمان برمبنای مصاحبه این مسئول سپرده گذاری کنم اگر واقعیت دارد حرفهای ایشان را تائی یا تکذیب کنید درضمن خدا عمویتان راهم رحمت کند که به تازگی فوت کردند
  …..
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 15. آمل یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  سلام. من فکر میکنم بانک مرکزی تو تحقیقاتش اشتباه میکنه. چون فرمودند موسسه غیر مجاز سود غیر متعارف میدهد مثل ثامن الحجج. ولی تو موسسه فرشتگان که زیر مجموعه موسسه آرمان میباشد (مثلا شعبه هراز آمل) با اینکه بانک مرکزی افتتاح حساب ۵ ساله رو ممنوع کرد در اواخر مهرماه امسال حساب ۵ ساله به مبلغ پنجاه میلیون تومان با نرخ سود ۳۲ درصد برای پسر خاله ام افتتاح کرد که پایان هر ماه مبلغ یک میلیون و سیصد و پانزده هزار تومان به حسابش واریز میشه. میخوام بگم تو این آشفته بازار اقتصادی که ۸۰ درصد وامهای پرداختی معوقه و سودی به سرفصل سود دریافتی تسهیلات واریز نمیشه تازه با شعبه اجاره ای چطور ازپس هزینه هاش میاد چه برسه به پرداخت سود ۳۲ درصد. حالا به این موسسه دارن مجوز میدن. ولی انشالله مجوز بدن تا سپرده گذاری بیگناه چوب بی تدبیری مسئولان بانک مرکزی را نخورن. به امید روزهای خوب برای مردم پس از برجام موفق باشید

 16. رضا دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

  خواهشا از بیان توهمات و خیالات خودداری کنید

 17. کام یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

  موسسه آرمان سود ۳۲ درصد پرداخت میکند.

  ۲۰ درصد شعبه مرکزی واریز میکند
  ۱۲ درصد خود شعبه
  از دست بازرس هم کاری ساخته نیست.

 18. ندا سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴

  احمقانه ترین گناه، گناه حسد است. زیـرا اگـر حسود باشی، روز خـوش نخواهی دید و هر روزت بـدتر از دیروز است.

 19. سید حمید یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴

  این موسسه در مرحله نهایی اخذ مجوز است و هنوز مجوز نهایی را نگرفته است فقط و فقط به سایت بانک مرکزی مراجعه کنید و بس

 20. شهین دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

  ازمسئولین محترم تقاضا داریم نظارت بیشتری بر موسسات مالی واعتباری داشته باشند موسسه آرمان زمانی فعالیتش آغاز شد اعلام کردند چند تعاونی که بدر توس هم یکی از این موسسات است با هم ادغام شدند معنی ادغام چیست یعنی کلیه منابع وبدهیها هر یک از این موسسات حسابرسی میشود ویک فعالیت مشترک مالی راتحت یک اساسنامه انجام میدهند حالا اگر چنین ادغامی بوده مسولیت پاسخگوی سپرده گذران هم مشترک است که متاسفانه این چنین نیست

 21. سعیدی دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

  باسلام
  من با میرعلی کاری ندارم
  من یک تابلو با نام ثامن الحجج (ع) تحت نظارت بانک مرکزی درمرکز شهر خودم دیدم . باعتبار همین نام و مجوز زیرش رفتم کل موجودیم را دراین بانک گذاشتم بدون اشکال و اذیت اول هرماه رفتم درکمال احترام سود پولم را گرفتم وهیچ نارضایتی از کارمندانش ندارم واصلا همانطوریکه اسم رئیس کل بانک مرکزی را نمیدانستم اسم رئیس این موسسه را هم نمی دانستم .
  اینجا ایران است افغانستان نیست قانون اساسی دارد رهبردارد رئیس جمهور و قو قضائیه ومجلس و هزاران اداره ونهاد دارد که صرفا با پول و ذخائر ملت اداره میشوند وحتی مثل دیگر کشورها نیستند که مدیران زحمت بکشند وپول دربیاورند ومملکت اداره کنند نفت را می فروشند و بعداز بذل و بخشش به دنیا و بابک زنجانیها و فلان وفلان وفلان کشور وگروه و بعد حقوق خود و سایر اقارب اگر چیزی تهش ماند به عمران مملکت می پردازند.
  برهمین مبنا من کل زندگیم را در آن موسسه سرمایه گذاری کردم . من یقین دارم یک بقالی در یک روستا با ۱۰ خانوار نمی تواند بدون مجوز فعالیت کند .
  مقصر قطعا میر علی و ما نیستیم . مقصر شخص رئیس کل بانک مرکزی است .
  ومن روز شنبه به دادسرای محل سکونتم خواهم رفت و برعلیه آقای سف رئیس بانک مرکزی به جرم مسدود نمودن پولم و تصرف عدوانی در سرمایه ام
  وعدم پرداخت پولم که موجبات ضرر وزیان را به همین خاطر متوجه شده ام .
  و………………….. شکایت خواهم نمود.
  از سایر سپرده گذاران هم که با اعتقادی چون اعتقاد من و به احترام نام صاحب کشورمان علی ابن موسی الرضاو مجوز درتابلو بانک مرکزی اقدام به سپرده گذاری کرده اند درخواست دارم بدون هیاهو و سرو صدا که اصلا ارزشی ندارد همین کاررا بکنند من مطمئنم دستگاه قضا با توجه به آرمیکه در تابلو شدارد رسیدگی خواهد نمود
  مگر آنکه آن تابلو هم بگویند بدون مجوز میباشد
  احقاق حقوق = شکایت از سیف

 22. آرش آرش پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

  امیدوارم [این پیام توسط بانک مردم ویرایش شده است]

 23. آرش آرش شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

  موسسه آرمان سود ۳۲ درصد پرداخت میکند.
  موسسه آرمان سود ۳۲ درصد پرداخت میکند.
  موسسه آرمان سود ۳۲ درصد پرداخت میکند.

 24. ندا سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴

  احمقانه ترین گناه، گناه حسد است. زیـرا اگـر حسود باشی، روز خـوش نخواهی دید و هر روزت بـدتر از دیروز است.

 25. آرش آرش دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴

  موسسه آرمان سود ۳۲ درصد پرداخت میکند.

  ۲۰ درصد شعبه مرکزی آرمان واریز میکند
  ۱۲ درصد خود شعبه

  قابل توجه بانک مرکزی

 26. ندا سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴

  احمقانه ترین گناه، گناه حسد است. زیـرا اگـر حسود باشی، روز خـوش نخواهی دید و هر روزت بـدتر از دیروز است.

 27. حمیدرضا چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴

  من خودم کارمند یکی از بزرگ ترین بانک های دولتی هستم و از مشتریان موسسه آرمان (فرشتگان) میباشم. این موسسه بسیار دقیق و حرفه ای عمل میکند و کاملا مشتری مدار است .دوستان خواهشا” غرض ورزی و کینه توزی نکنند.

 28. عبدالله یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴

  سلام من تازه تو این موسسه آرمان حساب باز کردم بالاخره مجوز دارد ؟ ندارد؟ پولمونو بزاریم نزاریم چجوریه یکی یه خبر دقیق بده لطفا

 29. حمید سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴

  یک سری موسسه های کوچک مثل الزهرا وبدر توس با فردوسی ادغام نمی شد تا الا ن مجوز گرفته بود.
  من یک بازاری هستم به من سپرده بده بهت ۵۰درصد سود میدم در سال ۱۸ در صد بالاتر از اون چیزی که میگی آرمان میده

 30. كارمند یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴

  ارمان مجوز ندارد برید تو سایت بانک مرکزی ببینید.من با کلی دردسر پولمو گرفتم میگفتن اخر ساله و هزار تا بهونه.ولی کلا موسسات اعتباری ندارن.مواظب باشید.سایت بانک مرکزی بهترین اطلاعات رو میده.

 31. سید محمد یونس امینی نیاک دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴

  دروغگوها، موسسه مالی که نتواند سپرده های مردم را پرداخت کند عملا مانند یک موسسه کلاه بردار و دزد است من بدبخت چه گناه کردم که حاصل عمر خودم را در موسسه آرمان اندوخته کردم و حالا نمی توانم پس بگیرم . خدا لعنتشان کند مثل من نود و شش هزار نفر از اقشار مختلف پیرزن ، پیر مرد، کمیته امدادی ، ملول ، بدهکار شدید ، مستاجر و… هستند .

 32. رامین جمعه ۶ فروردین ۱۳۹۵

  ضمن عرض تبریک فراوان علی الخصوص به مدیریت محترم و دلسوز آقای نعمتی که مردانه ایستادند و باعث سرافرازی موسسه شدند و کلیه کارمندان دلسوز موسسه کاسپین (الزهرا سابق) که از موسسه خود حمایت تا حاصل آن صدور مجوز نهایی می باشد…

 33. آ چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵

  با سلام و احترام به پرسنل زحمت کش این متن درد دلی دوستانه است بنده و تعدادی از دوستان و فامیل در این موسسه سرمایه گذاری کرده ایم ولی این موسسه در استان ما خوزستان بسیار ضعیف عمل میکند از سیستم خود پرداز و اس ام اس بی نصیب هستیم و کمبود در این زمینه را به گردن دیگران و ادارات دیگر میاندازد . همیشه دقدقه این موسسه را داریم و این خلاف مشتری مداری است ، بانک آینده هم همین موارد را داشت ولی خیلی خوب خود را جمع وجور کرد ،حتی معلوم نیست کی بانک میشود وازحالت موسسه خارج میگردد .همین سایت هم ناقص است واخبار و مطالب آن دیر به روز رسانی می شود . امید وار هستم مسئولین و رئاسای این موسسه در کارشان موفق باشند واز قبل ایشان سرمایه گذاران دلگرم شوند . من زمان زیادی است که با این موسسه اشنا هستم ولی اکنون احساس خطر میکنم . متشکرم

 34. سحر شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵

  به سایت بانک مرکزی برید میبینید که خیلی از بانک ها و موسسات توی لیست مجوز دارها نیستند (فایل pdf هستند باید دانلودشون کنید)آرمان هم توی لیست نبود من کل حساب آرمانم رو خالی کردم و به یه بانک مطمعن ریختم…بانک های تی اگه پولت بیشتر از ۲۰ میلیون باشه سود ۱۸ درصد میدن اگرم کمتر باشه سود ۱۰ درصد…بانک مطمعن بذارید ع نکنید که بدبخت نشید…من که پوله جهیزیه ام بود. از سر راه که نیوردم.

 35. نغمه پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵

  سلام دوست عزیز کاسپین هست همون سایت بانک مرکزی موسسات مجاز دانلود کنید مبینید کاسپین هست تمام تابلوهاشون شده کاسپین اونایی که نشدن زیر نظر کاسپین نیستن. و اسمشون آرمان.

 36. مشتری چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

  وقتی تو سایت بانک مرکزی اسم موسسه کاسپین تو موسسه های مجاز هست پس دیگه هیچ نگرانی نباید داشته باشیم

 37. مرادی شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵

  سلام خواهشمندم بگوییدمجوز داردیانهv

 38. ارش شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵

  سلام موسسه خوبیه،ولی اگه سودو سرموقع بز

 39. حمىد سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵

  slm.agha belakhare in moasese motmaene ke ma bekhaim tosh pol bekhabinim ya na???????????

 40. حسین دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

  موسسه ارمان پول مردم و پس نمیده من چندین ماهه بهم حتی سود پول و هم نمیدن و بیان میکنن مشکل نقدینگی دارن

 41. حسین سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵

  خداوند به بانک مرکزی و سیستم پولی و بانکی ایران اقتدار بانک مرکزی و توانایی حفظ ارزش پولی هنچون بانک مرکزی افغانستان عطا نماید.الهی آمین

 42. متین شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵

  سلام دوستان الان ارمان ،تابلوهاش را ب کاسپین تغیر کرد ،ومجوز هم دارد.

 43. پاسدار چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵

  مردم خوب می فهمند که وعده وعید آقایان دروغ ،یکی کاسپین را مجاز معرفی می کند ودیگری ان را تایید نمی کند واین نشانه ضعف مدیریتی بانک مرکزی است ویا اینکه می خواهند با شیر وروباه بازی مثل ثامن الحجج پول مردم را بچاپند و بعد … بنظر من سپرده گذاری جایگاهی در بانکهای ایران وموسسات ندارد .

 44. فرجي شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵

  دستگیری دو مدیر فرشتگان به کاسپین مربوط میشه؟

 45. امیر یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  خیر.کاسپین مجوز داره.

 46. امیر یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵

  یک سونامی برای بهترین موسسه…..من خودم مشتری فرشتگانم هیچ خبری نیست….میخوان با شایعه سازی مردم رو فراری بدهند بیایند برند بانک دولتی که هیچ سودی نمیده حساب باز کنند….

 47. حامد سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵

  اقایان خانمها اگه از من میشنوین برید پولتون رو بردارین از صندوق ها و موسسات و تعاونی ها ورشکسته شدن این صندوق ها که از قبل خبر نمیده شب میخوابی صبح پا میشی میبینی ورشکست شدن طمع نکنین تو همون بانکها بزارین قانع باشین

 48. لادن پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵

  وقتی نمی دهن پولهایمان و سپرده ها چکار باید کرد

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه